Opinie użytkownika (3)

Placówka bardzo dba...
Placówka bardzo dba o zasady bezpieczeństwa w trakcie zaostrzonych restrykcji z związku z Covid, jednak w samym sklepie panuje bałagan. Trudno jest również znaleść personel, który udzieliłby wskazówek na temat poszukiwanego produktu. Brak dostępności przymierzalni również utrudnia zakupy.

mrówka_1

07.12.2021

TK Maxx

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i wykwalifikowana kadra. Polecono mi produkty dostosowane do moich potrzeb. Konsultantka była rzeczowa, miła i celnie interpretowała moje potrzeby na podstawie przeprowadzonego wywiadu. Sklep jest bardo przytulny, zadbany, wszystkie produkty są dobrze zaprezentowane. Przy każdym z nich znajduje się łatwa do oczytania cena, co daje poczucie przejrzystości i czystości.

mrówka_1

07.12.2021

Yves Rocher

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (0)
W sklepie było...
W sklepie było kilku sprzedawców nikt jednak nie wyrażał zainteresowania moją osobą pomimo że sama przeszukiwałam pudełka z butami w celu znalezienia odpowiedniego rozmiaru. Buty w pudełkach były pomieszane a kolor zaznaczony na pudełku nie odpowiadał kolorowi butów w środku. Ponieważ nie dokonałam ostatecznie zakupu nie mogę wyrazić swej opinii na temat obsługi przy kasie. Nie trudno było jednak wyczuć, że sprzedawcy w tym sklepie są znudzeni i zmęczeni swoją pracą a klienta traktują raczej jak intruza. Oczywiście nie chciałabym uogólniać, ponieważ być może są tacy sprzedawcy w tym sklepie, którzy poważnie traktują swoją pracę lecz ja się na nich nie natknęłam. Przy ogólnej ocenie sklepu warto także wspomnieć o bardzo intensywnym zapachu odświeżacza do pomieszczeń, który w nadmiarze rozpylono w sklepie. Zapach ten był duszący. Rozumiem, że idea była słuszna, ale ktoś chyba lekko przesadził.

mrówka_1

14.04.2011

CCC

Placówka

Kraków, Kamieńskiego 11

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi