Opinie użytkownika (35)

Impreza w klubie...
Impreza w klubie Egoist, udana lecz nie obyło się bez wpadek...18'ste urodziny koleżanki wyprawiane w tym klubie były skrupulatnie przygotowywane. Pomimo wcześniejszych ustaleń nie wszystko jednak odbyło się zgodnie z planem. Ceny na barze przystępne, jednak czystość zdecydowanie do poprawki zarówno jeżeli chodzi o korytarze i stoliki, jak i łazienki. Obsługa miła, trudniej z dobrą organizacją-długi czas oczekiwania na zamówiony produkt. Muzykę oceniam pozytywnie. Wystrój klubu także bardzo dobry. Gdyby bardziej popracowano nad organizacją klubu myślę, że był by on naprawdę świetnym miejscem na miłe spotkanie ze znajomymi.

rypkarz

13.08.2012

Egoist

Placówka

Bydgoszcz, Gdańska 15

Nie zgadzam się (0)
Nocny maraton filmowy...
Nocny maraton filmowy ze "Step up" na jaki się wybrałem do Multikina okazał się strzałem w dziesiątkę! Świetna zabawa połączona z komfortem oglądania zapewnionym poprzez miłą obsługę, wygodne, świetnie przygotowane sale kinowe i bardzo korzystne ceny. Pomimo wielu chętnych, nikt nie musiał czekać w kilometrowych kolejkach. Szybka i profesjonalan obsługa w kasie sprzedaży biletów, a także przy stanowisku z popkornem. Sale wysprzątane i klimatyzowane co w ten upał było znaczącym się atutem. Polecam serdecznie!

rypkarz

13.08.2012

Multikino

Placówka

Bydgoszcz, Marszałka Focha 48

Nie zgadzam się (0)
Naleśnikarnia śwadcząca świetne...
Naleśnikarnia śwadcząca świetne usługi pod względem smaku serwowanych dań, a także obsługi, wystroju lokalu, atmosfery, cen itd. Lokal ten świetnie posłużył jako miejsce do zorganizowania kolacji biznesowej w swobodnej atmosferze. Obsługa profesjonalna, bardzo życzliwa. Wszędzie czysto, brak śmieci na podłodze i zabrudzeń. Jedzenie bardzo dobre, dobrze przygotowane i estetycznie podane. Ceny adekwatne do jakości dań. Lokal świetnie nadaje się zarówno no uroczyste spotkania, jak i luźne spotkania z przyjaciółmi. Polecam serdecznie!

rypkarz

13.08.2012

Manekin

Placówka

Bydgoszcz, Marszałka Ferdynanda Focha 14

Nie zgadzam się (0)
Co prawda, zakupy...
Co prawda, zakupy dokonane dawno temu, jednak bardzo dobrze je wspominam. Świetnie zorganizowany sklep ze świetną i miłą obsługą. Pracownicy potrafili doradzić, zaproponować, a także wskazać co lepiej wybrać. Sklep utrzymany w świetnym stanie pod względem czystości i jakości świadczonych usług. Jakoś produktów bardzo dobra. Zakupione buty w tym sklepie wytrzymały ponad 2 lata i były bardzo wygodne. Jestem szczerze zadowolony z tego wyboru, zarówno sklepu, jak i zakupionego towaru.

rypkarz

13.08.2012

Nike

Placówka

Bydgoszcz, Jagiellońska 39

Nie zgadzam się (0)
Zakupy obówia w...
Zakupy obówia w sklepie Bata to decyzja na lata. Obuwie, które można nabyć w tym sklepie są bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu, raz zakupiona para obówia może być noszona przez długi czas i jej wytrzymałość jest bardzo wysoka. Oprócz tego każdą zakupioną parę obowiąuje gwarancja. Buty te są jednak praktycznie nie do zdarcia. Nie będzie także zbyt wielkich problemów przy wyborze. Do pomocy bowiem mamy chętne ekspedientki, pracowniczki sklepu, które potrafią doradzić, a także szeroki wybór obuwia. Każda para warta jest swojej ceny. Polecam!

rypkarz

12.08.2012

BATA

Placówka

Bydgoszcz, Rejewskiego 3

Nie zgadzam się (0)
Dokonywane zakupy artykułów...
Dokonywane zakupy artykułów spożywczych w sklepie Piotr i Paweł były dobrym wyborem. Świeże produkty i nowości cenowe zdecydowanie przyciągają klientów. Dodatkowo miła onsługa, dostępność wszystkich produktów i łatwość w ich odnalezieniu sprawiły, że nie napotkałem jakich kolwiek problemów przy dokonywanych zakupach. Były one przyjemne i szybkie z racji dobrej organizacji pracy oraz uprzejmości pracowników. Produkty wysokiej jakości. Czystość sklepu bardzo wysoka. Podłoga czysta, często sprzątana, ładny zapach, aleje sklepowe łatwo przejezdne.

rypkarz

12.08.2012

Piotr i Paweł

Placówka

Bydgoszcz, Skarżyńskiego 10

Nie zgadzam się (0)
Kupując prezent z...
Kupując prezent z okazji dnia kobiet dla swej dziewczyny, uzyskałem znakomitą pomoc w sklepie jubilerskim Eliza. Pani ekspedientka przedstawiła mi całą ofertę i zaproponowała najkorzystniejsze rozwiązanie. Rzetelność i profesjonalizm zaprowadziły mnie do kompletnego sukcesu. Utrzymywany w ładzie i porządku sklep jest doskonałym miejscem na zakupy. Można także liczyć na radę i pomoc. Wszyscy pracownicy ubrani są schludnie ale elegancko. Ceny bardzo przystępne. Naprawdę polecam.

rypkarz

12.08.2012

Jubiler Eliza

Placówka

Bydgoszcz, Kruszwicka 1

Nie zgadzam się (0)
Posiłek, w restauracji...
Posiłek, w restauracji Mc Donald's sprawił, że tak szybko się już tam nie pojawię. I choć obsługa była miła, wybór bardzo duży, kuszące ceny i czystość całej restauracji na wysokim poziomie to zamówione przeze mnie dania nie spełniły moich wymagań. Barwne i ładnie wyglądające na obrazkach dania, które można zamówić, w rzeczywistości okazały się bardzą odchudzoną wersją oferty. Brak niektórych składników i smak niestety ale nie zachęcały do powtórnego skorzystania z oferowanych usług gastronomicznych.

rypkarz

12.08.2012

McDonald's

Placówka

Bydgoszcz, CH Rondo, ul. Kruszwicka 1

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w pizzeri...
Wizyta w pizzeri Pizza hut niestety nie była miłą wizytą. Natłok ludzi, z którym wydaje mi się, że pracownicy sobie nie radzili, przez co musiałem długo czekać, brak dostatecznie wiele miejsca na komfortowe ulokowanie się, promocje nie jasno opisane. Dodatkowo zamówiona pizza, na którą było trzeba czekać ponad 25min. okazała się zimna! Niestaty nie urzekli mnie oni świetną obsługą i dobrą jakości produktu. Tym bardziej ceną. Ta bowiem była bardzo wygórowana za to co otrzymałem. Obsługa miła, ubrana w uniformy, schludna.

rypkarz

12.08.2012

Pizza Hut

Placówka

Bydgoszcz, Jagiellońska 39

Nie zgadzam się (0)
Kończący się lek...
Kończący się lek sprawił, że musiałem udać się do apteki kupić nowy. Wybrałem aptekę Mediq. Był to dobry wybór, gdyż uzyskałem tam doskonałą pomoc. Lek, którego nazwy zapomniałem, a także proporcji w jakich musi być wykonany został mi świetnie doradzony i odnaleziony w bazie danych. Z racji, że to lek na zamówienie i trzeba na niego długo czekać, szybka pomoc pani aptekarki była konieczna. Nie zawiodłem się. Miła i kompetentna pani mnie obsługująca doradziła mi i pomogła. Cieszę się, że trafiłem właśnie do tej apteki. Wszystko było w jak najlepszym porządku.

rypkarz

12.08.2012

MEDIQ

Placówka

Bydgoszcz, Kruszwicka 1

Nie zgadzam się (0)
Potrzebując prezentu dla...
Potrzebując prezentu dla przyjaciela, wraz ze swymi przyjaciółmi wybrałem się do sklepu Go Sport po wymarzony prezent - piłkę do koszykówki. Bez żadnych problemów od razu otrzymaliśmy to po co przyszliśmy w bardzo korzystnej cenie. Dodatkowo, dzięki uprzejmości obsługi, mogliśmy od razu ją wypróbować i tym samym upewnić się o dobrym wyborze. Uprzejmość obsługi umiliła nam czas, zakupy stały się rozrywką. Oprócz piłek można było znaleść tam wszelkiego rodzaju ubrania i akcesoria sportowe także w korzystnej cenie. Wszystko ułożone i opisane. Polecam!

rypkarz

12.08.2012

GO Sport

Placówka

Bydgoszcz, Kruszwicka 1

Nie zgadzam się (0)
Szukając konkretnej marki...
Szukając konkretnej marki zegarku sprawdziłem czy znajdę taki w sklepie Euro Time. Choć oferta sklepu jest szeroka, sklep utrzymany na poziomie, w standardzie luksusu to chyba aż za bardzo. Będąc tam i szukając pomocy, ekspedientka stwierdziła, że nie sprzedają oni zegarków takiej marki, gdyż mają oni jedynie w swej ofercie wysokiej jakości, luksusowe zegarki. Tym stwierdzeniem zostałem szczerze urażony, gdyż potraktowano mnie z góry, jak gdyby nie było mnie stać na ich produkty. To nie świadczy dobrze o tym miejscu pomimo czystości i szerokiej oferty.

rypkarz

12.08.2012

Euro Time

Placówka

Bydgoszcz, Kruszwicka 1

Nie zgadzam się (0)
Korzystając z usług...
Korzystając z usług restauracji KFC mogę śmiało ocenić jakość tych usług jako dobre i spełniające podstawowe wymagania. Szybka obsługa pomimo wielu osób czekających w kolejce. Im większa ilość osób tym więcej otwartych kas-to dobre rozwiązanie. Jedzenie dobrze przygotowane-zgodnie z przedstawioną ofertą. Klient wie co zamawia i dostaje co chce. Ceny przystępne jednak wciąż niestety rosnące. Kwestia sporna to czystość, nad którą można by bardziej popracować. Nie wszystkie stoliki są czyste. Tyczy się to także podłogi i czasem siedzeń. Polecam restaurację KFC.

rypkarz

12.08.2012

KFC

Placówka

Bydgoszcz, Jagiellońska 39

Nie zgadzam się (0)
Zakupiony przeze mnie...
Zakupiony przeze mnie dotykowy telefon komórkowy Samsung Jet, niestety uległ awarii. Panel dotykowy, przestał działać i było go trzeba wymienić. Zgłosiłem się z tym problemem do serwisu GSM w Centrum Handlowym Auchan, gdzie prawidłowo zdiagnozowali usterkę, jednak cena jakiej zarządano była zdecydowanie wygórowana. Sądzę, że po prostu chcąc więcej zarobić podano mi taki koszt naprawy. Co więcej byłem tam dwukrotnie i dwukrotnie podano mi inną cenę. To bardzo dziwne i nieuczciwe jak sądzę. Oprócz tego, salon jest dobrze utrzymany, zadbany i profesjonalny. Można tam nabyć dobry telefon choć nie tanio. Poszukując pomocy w branży telefoniżnej nie zgłoszę się już jednak do tego punktu GSM.

rypkarz

12.08.2012

Świat GSM

Placówka

Bydgoszcz, Rejewskiego 3

Nie zgadzam się (4)
W piątek 3....
W piątek 3. sierpnia br. robiąc zakupy w Centrum Handlowym Auchan, odwiedziłem cukiernię, kawiarnię Sowa, gdzie zamówiłem kawę i kajmakowe babeczki. Zarówno kawa jak i babeczki były wyśmienite! Cukiernia Sowa słynąca ze świetnej jakości i pysznych produktów uczciwie zapracowała na swoją renomę. Wysokiej jakości produkty, z których wykonuje się tam wyroby cukierniczę, a także kawę sprawiają, że warte są one swojej ceny. Dodatkowo, można liczyć tu na przemiłą obsługę i uroczą atmosferę! Dzięki temu chwile mijają tu szybko i mile. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

rypkarz

12.08.2012

Cukiernia Sowa

Placówka

Bydgoszcz, Rejewskiego 3

Nie zgadzam się (0)
Mając wiele czasu...
Mając wiele czasu wolnego, zainteresowany wystawą księgarni Matras, wszedłem by sprawdzić co jest w ich ofercie. Niesamowicie cieszę się, że tak się stało, gdyż dowiedziałem się, gdzie można tanio kupić dobrą książkę. Znajdowało się tam wiele pozycji, także tych najnowszych w świetnych cenach. Zachwycony nowopoznanym miejscem, spędziłem tam sporą ilość czasu na przeglądaniu i odszukiwaniu co raz to nowych i co raz to ciekawszych książek ze wszystkich możliwych dziedzin, tak też jestem pewien, że każdy jest w stanie znaleść tam coś dla siebie. Świetna atmosfera i przemiła, uczynna obsługa tego miejsca sprawia, że możemy czuć się tam jak w domowy zaciszu.

rypkarz

12.08.2012

matras.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Szybko potrzebując kilku...
Szybko potrzebując kilku rzeczy, Inmedio odpowiedziało na moje potrzeby. Szybka i przyjemna obsługa umiliła zakupy. Niewielkie kolejki sprawiły, że zakupy poszły sprawnie. Dostępność artykułów hobbistycznych, a także prasy i książek sprawiły, że mogłem wybrać coś dla siebie przed długą podróżą, by się podczas niej nie nudzić. Nowe pozycje książek dają Inmedio przewagę nad innymi sklepami. Dostępność biletów ułatwia życie klientom, a cały sklep jest nowoczesną odpowiedzią na potrzeby wielu osób. Jestem bardzo zadowolony z tych zakupów.

rypkarz

12.08.2012

Inmedio

Placówka

Bydgoszcz, Kruszwicka 1

Nie zgadzam się (0)
Jak się okazuje...
Jak się okazuje Tesco zaskakuje nie tylko cenowymi hitami lecz także podwyższoną jakością produktów i całkiem inną organizacją obsługi klienta. Dokonane zmiany zdecydowanie poprawiły wizerunek hipermarketu. Liczne promocje, konkursy i oczywiście nowe i świeże produkty skutecznie przyciągają klientów. Robiąc zakupy w tym sklepie mogłem śmiało liczyć na miłą obsługę, która zapytana o dany produkt bez problemu go wskazała i opowiedziała o nim krótko, czystość i wysoki standard sklepu oraz szeroki wybór produktów. Dodatkowo mogłem tam znaleść specjalistyczne sklepy a także kino 6D! Myślę, że warto odwiedzić ten hipermarket!

rypkarz

12.08.2012

Tesco

Placówka

Bydgoszcz, Toruńska 101

Nie zgadzam się (0)
Potrzebując kilku świerzych...
Potrzebując kilku świerzych produktów na śniadaniowy stół wybrałem się do Polskiej Chaty na szybkie zakupy. Zakupy rzeczywiście były szybkie i łatwe. Znalazłem tam wszystko czego mi było trzeba. Obsługa miła i rzyczliwa. Sklep czysty i zadbany, można by powiedzieć "z wysokim standardem". Szeroki wybór produktów i wysoka jakość obsługi to atuty tego sklepu. Jedyny minus to jedynie trochę zbyt wysokie ceny. Gdyby nie to, było by genialnie.

rypkarz

12.08.2012

Polska Chata

Placówka

Bydgoszcz, Szarych Szeregów 2

Nie zgadzam się (0)
Mając kilka wolnych...
Mając kilka wolnych chwil, postanowiłem zajrzeć do sklepu ze sprzętem RTV i AGD - Saturn. Wiele o nim słyszałem dobrego i...wszystko co słyszałem było jak najbardziej słusznymi opiniami. Obsługa rzetelna i solidna, asortyment i wybór produktów bardzo szeroki. Rzeczą, która najbardziej mnie urzekła to możliwość do wypróbowania sprzętu takiego jak np. konsola PS3. Myślę, że to bardzo ważne dla klienta. Zostałem bardzo profesjonalnie obsłużony i zdobyłem odpowiedzi na wszystkie pytania. Co więcej wyczuć można było świetną atmosferę i dobre relacje między pracownikami. Produkty były poukładane i podpisane, ceny atrakcyjne. Polecam!

rypkarz

11.08.2012

Saturn

Placówka

Bydgoszcz, Jagiellońska 39

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi