Dużo artykułów biurowych, niespotykanych w typowych marketach słodyczy, chemia, zabawki i wszystko w bardzo niskich cenach. Zaglądam bardzo często, bo zawsze coś fajnego się znajdzie.
Super odzież w bardzo niskich cenach. Zawsze dużo przecenionych artykułów. Obsługa pomocna. Jedyne co to placówki zazwyczaj są malutkie i trzeba się przeciskać pomiędzy regałami.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.