Opinie użytkownika (83574)

Byłam na 3...
Byłam na 3 koronach bardzo miła obsługa pani wytłumaczyła mi nowe promocje

zarejestrowany-uzytkownik

05.01.2022

PLUS

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kontakt z Panią...
Kontakt z Panią (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) uważam za bardziej niż satysfakcjonujący, szybko dostałem odpowiedź na pytanie

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2022

Multimedia Polska

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
03.05.2022
Odpowiedź firmy
Zadowolenie klientów jest priorytetem naszej działalności. Bardzo cieszymy się z pozytywnej opinii, jaką masz na temat naszego pracownika. W celu przekazania pochwały do odpowiedniej jednostki prosimy o przesłanie szczegółów opinii oraz danych abonenckich na adres jakoscpomoc@multimedia.pl
Bardzo mila i...
Bardzo mila i rzeczowa obsluga. Wszystko szybko wytlumaczone i rozwiazane. Dziekuje.

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2022

Vectra

Kontakt online

Nie zgadzam się (2)
08.05.2022
Odpowiedź firmy
Zadowolenie klientów jest priorytetem naszej działalności. Bardzo cieszymy się z pozytywnej opinii, jaką masz na temat naszej firmy. W celu potwierdzenia autentyczności opinii, prosimy o przesłanie danych abonenckich wraz z treścią opinii na adres jakoscpomoc@vectra.pl.
nie działa, a...
nie działa, a pieniądze wzięli !!!!!!!! dno totalne

zarejestrowany-uzytkownik

03.01.2022

Zalukaj.tv

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i pomocna. Stosują "dosprzedaż", ale nie nachalnie. Zachęcają, anie zniechęcają do dodatkowego zakupu.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Martes Sport

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo pasywna.
Obsługa bardzo pasywna.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Martes Sport

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nowoczesność, tym góruje...
Nowoczesność, tym góruje nad innymi

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

CityFit

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo dobrze...
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, szeroki wachlarz asortymentu, natomiast terminy realizacji zamówień internetowych i dostawy bardzo słaba. Za dostawą czasami czekałam nawet około tygodnia.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

DECATHLON

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jakość ubrań bardzo...
Jakość ubrań bardzo dobra, ceny umiarkowane

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

4F

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
super polska marka
super polska marka

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

4F

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super obsługa, zawsze...
Super obsługa, zawsze miła i pomocna. Ilość dostępnych rozmiarów sprawia, że każda pani znajdzie coś dla siebie. Polecam w 100%.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Triumph

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ekspedientka bardzo miła,...
Ekspedientka bardzo miła, dobrała i ładnie zapakowała.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Triumph

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
piękna biżuteria
piękna biżuteria

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Pandora

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Uprzejmie i okazanie...
Uprzejmie i okazanie zainteresowania klientowi.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

DEICHMANN

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie mam się...
Nie mam się do czego przyczepić - doradcy zawsze służą pomocą przy wyborze obuwia i rozmiaru

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

DEICHMANN

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Genialna obsługa. Nie...
Genialna obsługa. Nie dość, że miła to jeszcze potrafiąca profesjonalnie doradzić. Rzadko spotyka się tak przeszkolonych pracowników sklepu.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

ESOTIQ

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w sklepach...
Obsługa w sklepach jest niemiła. Kobiety z większym biustem mają ogromny problem z zakupem bielizny w tym sklepie. Obsługa w tym wcale nie pomaga. Nie polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

ESOTIQ

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Panie z w...
Panie z w każdym salonie są super miłe i nie oceniają przez pryzmat posiadanej figury, zawsze starają się, aby klient wyszedl zadowolony

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Calzedonia

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła, fachowa...
Bardzo miła, fachowa obsługa. Uzyskałam pomoc w doborze prezentu dla bliskiej mi osoby.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Apart

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Przemiła Pani. Doradziła,...
Przemiła Pani. Doradziła, poszukała, poświęciła czas.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Apart

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)