Opinie użytkownika (83574)

Obsługa fajna a...
Obsługa fajna a jedzenie porażka!!! Do tego dwie wielkie kobiety ujadające i wulgarnie zwracające się do personelu! Tragedia!!!

zarejestrowany-uzytkownik

16.06.2021

Umberto

Placówka

Poznań, Cytadela

Nie zgadzam się (0)
obsługa nie tylko...
obsługa nie tylko udzieliła mi fachowych rad, ale i pomogła mi rozwiązać problem

zarejestrowany-uzytkownik

16.06.2021

TOYA

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wahałam się między...
Wahałam się między nimi, a inną firmą. Po usłyszeniu odpowiedzi na moje pytania zakupiłem pakiet od nich, korzystniejsza oferta oraz milsza obsługa.

zarejestrowany-uzytkownik

16.06.2021

TOYA

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Panie (dane osobowe...
Panie (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) dziękuję za pomoc w wyborze oferty na pewno następnym razem jak pojawi się znowu potrzeba to zgłosimy się do Pana. Pozdrawiam Aneta

zarejestrowany-uzytkownik

16.06.2021

ERGO Hestia

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dobry ubezpieczyciel, zawsze...
Dobry ubezpieczyciel, zawsze dobry kontakt, oferta mi w pełni odpowiada, polecam

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

ERGO Hestia

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Ogólnie polecam firmę,...
Ogólnie polecam firmę, bezproblemowy kontakt, widać, że dbają o jakość swoich usług

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

ERGO Hestia

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zdecydowanie internet z...
Zdecydowanie internet z Toya będzie najlepszym wyborem, osobiście polecam, zero problemów

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

TOYA

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Rzetelna firma. Widać,...
Rzetelna firma. Widać, że im bardzo zależy na kliencie, od zawsze byłem poważnie traktowany. Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

UNIQA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dobry ubezpieczyciel, zawsze...
Dobry ubezpieczyciel, zawsze szybki kontakt, nie narzekam.

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

UNIQA

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Internet działa bez...
Internet działa bez zastrzeżeń, cena i jakość jak najbardziej ok. Gorąco polecam

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

TOYA

Placówka

Łódź, Ozorkowska 2/6

Nie zgadzam się (0)
Nie miałem żadnych...
Nie miałem żadnych problemów z Toyą. Mieszkam w Łodzi i Toya zdecydowanie jest najlepszym dostawcą. Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

TOYA

Placówka

Łódź, Podrzeczna

Nie zgadzam się (0)
Polecam firmę sprawnie...
Polecam firmę sprawnie pomogli mi załatwić ubezpieczenie dla nowego samochodu

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

UNIQA

Placówka

Lublin, Wallenroda 2f

Nie zgadzam się (0)
Sprawdzona firma, śmiało...
Sprawdzona firma, śmiało polecam. Super oferta i bezproblemowy kontakt

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

UNIQA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W niecałe 2...
W niecałe 2 tygodnie od zgłoszenia szkody pieniądze już miałem na koncie. Żadnych kłopotów, bezproblemowy kontakt

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

ERGO Hestia

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Od kilku lat...
Od kilku lat jestem klientką Ergo Hestii i do tej pory nie miałam żadnych problemów z kontaktem czy odszkodowaniem. Śmiało polecam

zarejestrowany-uzytkownik

15.06.2021

ERGO Hestia

Placówka

Kraków, królewska

Nie zgadzam się (0)
Bardzo pomocna i...
Bardzo pomocna i miła obsługa. Produkty najwyższej jakości i jest w czym wybierać. No i najważniejsze - komfort i wygoda noszenia. Uwielbiamy odzież Albione.

zarejestrowany-uzytkownik

14.06.2021

Albione

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wszystko w najlepszym...
Wszystko w najlepszym porządku. Profesjonalnie.

zarejestrowany-uzytkownik

14.06.2021

KurJerzy.pl

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Zakupy robiłam po...
Zakupy robiłam po południu , miejsca parkingowe były dostępne. Przed wejściem do sklepu został ustawiony potykacz z kolorową , dobrze zaprojektowaną reklamą z obecną promocją orzechów. Przy wejściu nie było koszyków (plastikowe o mniejszym gabarycie niż metalowe wózki ). Wybór pieczywa jeszcze był całkiem dobry. Warzywa i owoce poukładane - jedynie wysokie skrzynie z młodą kapusta na promocji zasłaniało stoisko warzyw. Wybrałam kasę nr 4 , niestety kasjerka nie miała widocznej plakietki ponieważ założyła softshsell z logo Lidla - kurtka była ubrudzona - nie wyglądała estetycznie. Taśma kasy była czysta , więc tu plus. Kasjerka przywitała się i rozpoczęła kasowanie. Miałam problem z obsługą czytnika kart na zbliżenie , kasjerka zareagowała dopiero po chwili. Paragon otrzymałam wraz z zakupami. Nie zostałam pożegnana. Sprawdziłam paragon , niestety został naliczony produkt bez ceny promocyjnej.

zarejestrowany-uzytkownik

11.06.2021

LIDL

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Potrzebowałam zrobić przelew...
Potrzebowałam zrobić przelew zagraniczny , a nigdy wcześniej tego nie robiłam. Obsługiwała mnie Pani (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) zajmująca stanowisko specjalisty. Pani bardzo dobrze rozpoczęła relację , nawiązała kontakt wzrokowy - obsługa zaczęła się od serdecznego Dzień dobry w czym mogę pomóc ? - wypowiedzianego z entuzjazmem - to zdecydowanie zachęcało do przekazania Pani problemu z jakim przyszłam. Wygląd Pani - bardzo dobry , zadbane paznokcie - pomalowane w kolorze neutralnym , odpowiednia długość - nie wzbudzały emocji przesady , czysta - wyprasowana i dobra gatunkowo biała koszula , plakietka ,dyskretny makijaż - skóra zdrowa i promienista. Włosy wyprostowane i dobrze ułożone , lubię taki porządek - ta osoba wzbudzała we mnie zaufanie. Blat do obsługi klienta - czysty , szyba covidowa dzieląca "nas" również czysta , długopis do podpisania dokumentów na swoim miejscu. Krzesła "barowe" do obsługi klientów wygodne ale już sugerowałabym wymianę ze względu na pęknięcia skóry w kilku miejscach. Sposób obsługi mojego zlecenia - bardzo wyważony - ta osoba wiedziała ,że logując się na moje konto osobiste - przekracza pewną wrażliwą granicę , można powiedzieć "zagląda mi do portfela". Pani bardzo profesjonalnie przeprowadziła mnie przez proces założenia konta walutowego , wykonała procedurę przelewu - oczywiście ja akceptowałam transakcję otrzymując klawiaturę. Otrzymałam wskazówki w jaki sposób wykonywać takie zlecenie samemu. Zostałam zapytana czy mam jeszcze jakieś kwestie do rozwiązania ? oraz od Pani otrzymałam propozycje skorzystania z ich kolejnego produktu - propozycja nie była nachalna , delikatnie wplecioną w rozmowę. Zainteresowałam się , otrzymałam kalkulację i przestrzeń na decyzję . Z wdzięcznością za miłą i profesjonalną obsługę , podziękowałyśmy sobie , zostałam pożegnana i zaproszona na kolejną wizytę - wyszłam bardzo zadowolona. Polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

11.06.2021

mBank

Placówka

Kielce, Świętokrzyska 20

Nie zgadzam się (0)
Świetna obsługa klienta...
Świetna obsługa klienta :)

zarejestrowany-uzytkownik

10.06.2021

KurJerzy.pl

Infolinia

Nie zgadzam się (0)