Opinie użytkownika (83574)

Szczerze polecam, bardzo...
Szczerze polecam, bardzo korzystna oferta internetu światłowodowego i TV w odróżnieniu od konkurencji, która chce drugie tyle. Internet super, TV również. Gdyby nie to, że u mojej babci brak sieci netii to już napewno nie korzystałaby z orange bo orange chodzi marnie w odróżnieniu od Netii. Przedstawiciel z którym podpisałem umowę odpowiada na wszystkie pytania drogą telefoniczną, jeśli trzeba i wymaga tego sytuacja to fatyguje się na miejsce.

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

Netia

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Po rezygnacji usług...
Po rezygnacji usług internet TV i telefon próbowaliśmy z babcią zamówić usługi jeszcze raz. Jednak co się okazało najtrudniej było im uruchomić najstarszą możliwą usługę czyli telefon stacjonarny. Babcia chciała konkretny numer, który miała wcześniej u nich. Wszystko trwało miesiąc czasu. Konsulantka (dane osobowa pracownika usunięte przez administratora - RODO) stwierdziła, że babcia napewno ma telefon uszkodzony co się okazało nieprawdą. Telefon podłączony bezpośrednio do modemu działał, a winny był kabel. Pani ponadto dała babci kabel ethernet zamiast rj-11. Brak kompetencji obsługi. Pomijam fakt, że babcia ma naliczone dodatkowe opłaty, ktore jak zapewniał kierownik salonu nie powinny mieć miejsca i można normalnie dzwonić, a to ja miałem rację a kierownik salonu podobno po sprawdzeniu w systemie stwierdził, że babcia może normalnie korzystać z telefonu.

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

Orange

Placówka

Lublin, Lipowa 13

Nie zgadzam się (0)
Przekładka opon, oleje+...
Przekładka opon, oleje+ filtry, wymiana sprzęgła. szybko uwijają się z robotą. wszystko porządnie- nie trzeba wracać. Teraz promocja na ozonowanie wnętrza auta, skorzystałem, jestem zadowolony. Mogę polecić tą firmę.

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Chciałem dzisiaj kupić...
Chciałem dzisiaj kupić chleb. Widziałem, że przed południem jest duża kolejka. To myślę sobie, ż popołudniu wybór będzie mniejszy, ale zakupy szybsze. Jakież było moje zdziwienie, gdy o 16:00 (nie było kolejki) otworzyłem drzwi i zobaczyłem kratę. Pan w środku poinformował mnie, że dzisiaj to w ......cmoknąć. Wszyscy handlowcy starają się ułatwić życie ludziom, przedłużając godziny pracy. Hert postanowił inaczej, co tam klient, nie jest nic dla herta (pisownia z małej litery nie jest błędem) wart. To była moja i całej mojej rodziny ostatnia wizyta w tej instytucji. Były stały klient.

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Dziękuję za szybką...
Dziękuję za szybką realizację zamówienia!!! Jestem baaardzo wdzięczny za podejście do mnie i do mojej żony w profesjonalny sposób!!! Rowerki są super!!! Pozdrawiamy i na bank Was odwiedzimy i polecimy znajomym!!!

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020
Nie zgadzam się (0)
dobra jakość ...
dobra jakość i cena. Szybka realizacja. dla mnie jeśli chodzi o rzeczy na wycieczkę oraz akcesoria rowerowe to tylko Perfect.

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020

DOMENA SPORTOWA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zadowolona...
Jestem bardzo zadowolona z roweru jaki kupiłam

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Chciałabym baaaaardzo podziękować...
Chciałabym baaaaardzo podziękować Panom z obsługi zwłaszcza ( takiemu wysokiemu szczupłemu) za bardzo Miłą obsługę, zniesienie mojego marudzenia i przebierania w rowerach - czyli za Perfekcyjną cierpliwość! Rowerek przygotowany do podróży idealnie! Dodatki dobrane wedle moich upodobań. Kupowałam rower po raz trzeci w życiu i pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do mnie! Dlatego stwierdziłam że umieszczę pozytywny komentarz. Jeszcze raz BARDZO dziękuję!!!

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020

DOMENA SPORTOWA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Towar zakupiłaem przez...
Towar zakupiłaem przez stronę www z odbiorem osobistym w sklepie. Dzięki super obsłudze dobrałem dodatkowe akcesoria które mi od razu zamontowali do nowego roweru. Ceny bardzo dobre. Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra obsługa...
Bardzo dobra obsługa klienta. Miłe i profesjonalne podejście. Na prawdę polecam

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Polecam. Kupiony...
Polecam. Kupiony rower dostarczony mega szybko. Produkt zgodny z opisem a cena najniższa.

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Bardzo fajny sklep....
Bardzo fajny sklep. Duży wybór i fachowa obsługa.

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa i bardzo dobry sklep . Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020

DOMENA SPORTOWA

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Z rozbawieniem obserwuje...
Z rozbawieniem obserwuje wzrost cen za dzień konta VIP I uprzejmie zwracam uwagę, że kurs bitcoina niewielki ma na ten wzrost wpływ gdyż ilość bitcoinów (nie PLN) wpłacona w listopadzie wystarczająca na 65 dni jest równa sumie w jednostce bitcoin wpłaconej w marcu za 10 dni :) wiec wymieniłam punkty choc i tak nie ma co oglądac i mówie bye bye

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo ładne i...
Bardzo ładne i masywne meble, jestem zadowolona, warte swojej ceny. Obsługa klienta ekspresowa. Zdecydowanie polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020

Luksus meble

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
nie płacić proszę...
nie płacić proszę ani centa, komentarze zablokowane,5,5 zł za dzień i połowy filmów brak....szkoda bo dobra stronka była ,mam nadzieje że jeszcze zmartwychwstanie :)

zarejestrowany-uzytkownik

07.04.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
27.12.2021
Odpowiedź firmy
WIADOMOŚĆ OD PORTALU JAKOSCOBSLUGI.PL Szanowni Państwo! Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.
Mega dziadostwo, brak...
Mega dziadostwo, brak kontaktu z kurierem( tel wyłączony), infolinia brak możliwości kontaktu z kurierem gadanie że wyślą zapytanie do oddziału i nic się nie dzieje. Naiszę jeszcze do Allegro żeby zlikwidowali możliwość współpracy z tą jakże dziadowską firmą. Omijajcie z daleka firmę o nazwie inpost. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

06.04.2020

InPost

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wiekszosc filmow pokazuje...
Wiekszosc filmow pokazuje error i nie dziala. Po ostatnich dramatch malo co dziala, a Zalukaj chce 3x wiecej pieniedzy jak wczesniej Szanujmy sie. Wiecej nie place...

zarejestrowany-uzytkownik

06.04.2020

Zalukaj.tv

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
27.11.2021
Odpowiedź firmy
WIADOMOŚĆ OD PORTALU JAKOSCOBSLUGI.PL Szanowni Państwo! Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.
Kupowałem za pośrednictwem...
Kupowałem za pośrednictwem tego biura mieszkanie. Naprawdę super podejście do tematu. Pan Artur w pewnym momencie pomógł mi w płynności naprawdę super ludzie.

zarejestrowany-uzytkownik

05.04.2020

Ardvil Nieruchomości

Placówka

Białystok, ul. Piękna 1

Nie zgadzam się (0)
To nie wina...
To nie wina zalukaj cena Vipa jest uzależniona od ceny giełdowej bitcoina a ta nie jest stała z dnia na dzień przez panującego wirusa cena drastycznie wzrast i będzie wzrastać aż się sytuacja nie uspokoi

zarejestrowany-uzytkownik

05.04.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (3)