Opinie użytkownika (83574)

To co wyprawiają...
To co wyprawiają rozdając karty w tysiąca to szczyt wszystkiego.Ciągłe dawanie jednej osobie całych kolorów i gór pozostałych.Gdy masz kończyć nagle karty dostaje tylko przeciwnik.To zaprzeczenie prawdziwej rywalizacji.Dlatego ludzie się wyzywają.Do m2010 roku wszystko było o,k.Teraz tylko robienie z graczy idiotów i do tego polityczne reklamy.Czy kiedyś wreszcie ktoś spowoduje zamykanie takich stron i nałoży kary na ich właścicieli.Frustrowanie graczy i szerzenie nienawiści to przecież przestępstwo.Czy Futrega jest bezkarny?

zarejestrowany-uzytkownik

13.04.2020

Kurnik.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Mialem wykupić dostęp...
Mialem wykupić dostęp jak będzie 200zł / miesiąc, ale poczekam aż będzie okrągły 1000zł. Nauczycielem jestem, stać mnie. :D

zarejestrowany-uzytkownik

11.04.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Zamówiłem maseczki, które...
Zamówiłem maseczki, które miały być dwuwarstwowe, bawełniane i antybakteryjne z jonami srebra.Przyszło coś,co jest zrobione jak ze skarpety,której obcięto stopę i zakończono ściągaczem,do którego w sposób niechlujny przyszyto gumki.A w dodatku brak certyfikatów,że ta pseudomaseczka spełnia wymogi PZH.Rzeczywiście nadają się, jak nazwa firmy.... firemki.......ODRADZAM

zarejestrowany-uzytkownik

10.04.2020

NaStopy

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Totalna porażka, nie...
Totalna porażka, nie polecam nikomu. Totalny wyzysk człowieka, No chyba ze ma się wtyki u dyrektora lub dyrektorki. Nie polecam zadnej normalnej osobie. Niewłaściwe osoby na stanowiskach to jest największym błędem. Szczera opinia. Pozdrawiam.

zarejestrowany-uzytkownik

09.04.2020

TEB Edukacja

Placówka

Żory, Garncarska 16a

Nie zgadzam się (0)
Nie dość, że...
Nie dość, że teraz za konto konto trzeba zabulić, jak za zboże, to wiele filmów (jak się okazuje) jest niedostępnych. Kpiny... Już pomijam fakt, że są wrzucane filmy z jakością, porównywalnie nagrywanych mikrofalówką. Chyba, że to dla dzieci, bo im to nie przeszkadza... Ciągle są jakieś problemy z otwarciem strony. W ogóle ostatnio nie widzę pozytywów- NIE POLECAM

zarejestrowany-uzytkownik

09.04.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Korzystałem wcześniej z...
Korzystałem wcześniej z innego brokera, ale dowalił mi jakieś prowizje od czapy. Więc zdecydowałem się na skorzystaniem z globkurier i na razie jestem bardzo zadowolony.

zarejestrowany-uzytkownik

09.04.2020

Globkurier.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Większość pań jest...
Większość pań jest bardzo miła i pomocna. Niestety, już kilka razy zdążyło mi się trafić na panią Z.B., która stanowczo nie powinna pracować z klientami. Bardzo niemiła, nieprzyjemnie się odzywa, traktuje klienta jakby jej przeszkadzał. Zdarzyło jej się się podnieść głos.

zarejestrowany-uzytkownik

09.04.2020

Poczta Polska

Placówka

Kraków westerplatte, ul. Westerplatte

Nie zgadzam się (0)
Większość pań jest...
Większość pań jest bardzo miła i pomocna. Niestety, już kilka razy zdążyło mi się trafić na panią Z.B., która stanowczo nie powinna pracować z klientami. Bardzo niemiła, nieprzyjemnie się odzywa, traktuje klienta jakby jej przeszkadzał. Zdarzyło jej się się podnieść głos.

zarejestrowany-uzytkownik

09.04.2020

Poczta Polska

Placówka

Kraków westerplatte, ul. Westerplatte

Nie zgadzam się (0)
10-12 godzina klienci...
10-12 godzina klienci 25 lat, czasem 40?

zarejestrowany-uzytkownik

09.04.2020

Carrefour

Placówka

Grodzisk Mazowiecki, Królewska 86

Nie zgadzam się (0)
całkiem spoko firma,...
całkiem spoko firma, ja nie narzekam bo mam dobre ceny chyba nijniższe na rynku i tak jak u inncy hkurierów czasmi okej a czasmi nie ale tak to już jest przecież to nie ich kurierzy roznoszą tylko oni pośredniczą. Polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

09.04.2020

Globkurier.pl

Placówka

Katowice, Bogucicka 7

Nie zgadzam się (0)
Jak w tytule....
Jak w tytule. Produkty niezgodne z opisami jak i zdjęciami. Radzę unikać tego sklepu.

zarejestrowany-uzytkownik

09.04.2020

risardi

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jestem zadowolony z...
Jestem zadowolony z usługi. Otrzymałem odpowiedź wartą swojej ceny. Dostarczone informacje bardzo obszerne i wyczerpujące, poparte konkretnymi paragrafami. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

e-prawnik.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Panowie pomogli dobrać...
Panowie pomogli dobrać rower do moich potrzeb. Rower przygotowany profesjonalnie i ustawiony pode mnie.

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Super sklep, bardzo...
Super sklep, bardzo duży asortyment, obsługa chętna do pomocy. Tak trzymać.!!!

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020
Nie zgadzam się (0)
Dzień dobry Szukałem sklepu...
Dzień dobry Szukałem sklepu gdzie mógłbym przymierzyć rower zamówić konkretny i odebrac gotowy do jazdy. Wszystko przebiegło jak zakładałem. Obsługa fachowa. Na pewno jeszcze tam wrócę.

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

DOMENA SPORTOWA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam sklep internetowy....
Polecam sklep internetowy. Zamówiłam ukulele i jest świetne! Identyczne jak na zdjęciu, dobrze sklejone i pięknie brzmi :)

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

Riff

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Buty nie są...
Buty nie są super jakości, ale daje ocenę 5 ze względu na zrozumienie klienta. Po 3 miesiącach użytkowania botków, niestety rozkleiły się i popsuły się zamki. Reklamowałam buty już w wielu sklepach, ale nie spotykam się zbyt często z tak dobrym zrozumieniem klienta. Przeważnie wpierają, ze jest to wina konsumenta, a tutaj po tygodniu dostałam odpowiedz, że przepraszają za sytuacje i oddali pieniądze. Jestem bardzo zadowolona :)

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

DEICHMANN

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na urodziny postanowiłam...
Na urodziny postanowiłam zrobić sobie prezent w postaci kurtki z tej strony. Dostałam mówiła, iż czas oczekiwania to 30 dni (już to powinno pokazać Państwu, że nie jest to dobra firma), następnie tydzień później moja kurtka zmieniła status na stronie jako dostępna w 24h. Napisałam do sklepu i okazało się , że paczka może być wysłana już kolejnego dnia. Kurtka okazała się szmatką do podłóg... jestem zdziwiona, że w tych czasach takie rzeczy się jeszcze zdarzają.

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

Ivett

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Najlepszy sklep na...
Najlepszy sklep na jaki mogłam trafić. Ludzie którzy tam pracują potrafią doradzić i podrzucić lepsze alternatywy. Cenowo sprzęt jest ok, bo i tak wiadomo że za dobry zegarek trzeba trochę zapłacić. Ze swojej strony mogę polecić, w przyszłym roku na pewno kupię kolejny zegarek.

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

Time Trend

Placówka

Warszawa, Górczewska 124

Nie zgadzam się (0)
Cena jest automatycznie...
Cena jest automatycznie codziennie podwyższana, aktualna cena to prawie 7 zl za dzien, jutro z pewnością ta cenę osiągnie. Filmy nie działają. Nowe nie sa dodawane. Zalukaj nie żyje - to co zostało z tej strony to jakieś widmo. Tak dlugo jak nie wróci vshare, z którego zalukaj czerpalo filmy, tak długo nie będzie normalnego zalukaj.

zarejestrowany-uzytkownik

08.04.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)