To co wyprawiają rozdając karty w tysiąca to szczyt wszystkiego.Ciągłe dawanie jednej osobie całych kolorów i gór pozostałych.Gdy masz kończyć nagle karty dostaje tylko przeciwnik.To zaprzeczenie prawdziwej rywalizacji.Dlatego ludzie się wyzywają.Do m2010 roku wszystko było o,k.Teraz tylko robienie z graczy idiotów i do tego polityczne reklamy.Czy kiedyś wreszcie ktoś spowoduje zamykanie takich stron i nałoży kary na ich właścicieli.Frustrowanie graczy i szerzenie nienawiści to przecież przestępstwo.Czy Futrega jest bezkarny?
Zamówiłem maseczki, które miały być dwuwarstwowe, bawełniane i antybakteryjne z jonami srebra.Przyszło coś,co jest zrobione jak ze skarpety,której obcięto stopę i zakończono ściągaczem,do którego w sposób niechlujny przyszyto gumki.A w dodatku brak certyfikatów,że ta pseudomaseczka spełnia wymogi PZH.Rzeczywiście nadają się, jak nazwa firmy.... firemki.......ODRADZAM
Totalna porażka, nie polecam nikomu. Totalny wyzysk człowieka, No chyba ze ma się wtyki u dyrektora lub dyrektorki. Nie polecam zadnej normalnej osobie. Niewłaściwe osoby na stanowiskach to jest największym błędem. Szczera opinia. Pozdrawiam.
Nie dość, że teraz za konto konto trzeba zabulić, jak za zboże, to wiele filmów (jak się okazuje) jest niedostępnych.
Kpiny...
Już pomijam fakt, że są wrzucane filmy z jakością, porównywalnie nagrywanych mikrofalówką. Chyba, że to dla dzieci, bo im to nie przeszkadza...
Ciągle są jakieś problemy z otwarciem strony.
W ogóle ostatnio nie widzę pozytywów- NIE POLECAM
Korzystałem wcześniej z innego brokera, ale dowalił mi jakieś prowizje od czapy. Więc zdecydowałem się na skorzystaniem z globkurier i na razie jestem bardzo zadowolony.
Większość pań jest bardzo miła i pomocna. Niestety, już kilka razy zdążyło mi się trafić na panią Z.B., która stanowczo nie powinna pracować z klientami. Bardzo niemiła, nieprzyjemnie się odzywa, traktuje klienta jakby jej przeszkadzał. Zdarzyło jej się się podnieść głos.
Większość pań jest bardzo miła i pomocna. Niestety, już kilka razy zdążyło mi się trafić na panią Z.B., która stanowczo nie powinna pracować z klientami. Bardzo niemiła, nieprzyjemnie się odzywa, traktuje klienta jakby jej przeszkadzał. Zdarzyło jej się się podnieść głos.
całkiem spoko firma, ja nie narzekam bo mam dobre ceny chyba nijniższe na rynku i tak jak u inncy hkurierów czasmi okej a czasmi nie ale tak to już jest przecież to nie ich kurierzy roznoszą tylko oni pośredniczą. Polecam.
Jestem zadowolony z usługi. Otrzymałem odpowiedź wartą swojej ceny. Dostarczone informacje bardzo obszerne i wyczerpujące, poparte konkretnymi paragrafami. Polecam!
Dzień dobry
Szukałem sklepu gdzie mógłbym przymierzyć rower zamówić konkretny i odebrac gotowy do jazdy. Wszystko przebiegło jak zakładałem. Obsługa fachowa.
Na pewno jeszcze tam wrócę.
Buty nie są super jakości, ale daje ocenę 5 ze względu na zrozumienie klienta. Po 3 miesiącach użytkowania botków, niestety rozkleiły się i popsuły się zamki. Reklamowałam buty już w wielu sklepach, ale nie spotykam się zbyt często z tak dobrym zrozumieniem klienta. Przeważnie wpierają, ze jest to wina konsumenta, a tutaj po tygodniu dostałam odpowiedz, że przepraszają za sytuacje i oddali pieniądze. Jestem bardzo zadowolona :)
Na urodziny postanowiłam zrobić sobie prezent w postaci kurtki z tej strony. Dostałam mówiła, iż czas oczekiwania to 30 dni (już to powinno pokazać Państwu, że nie jest to dobra firma), następnie tydzień później moja kurtka zmieniła status na stronie jako dostępna w 24h. Napisałam do sklepu i okazało się , że paczka może być wysłana już kolejnego dnia. Kurtka okazała się szmatką do podłóg... jestem zdziwiona, że w tych czasach takie rzeczy się jeszcze zdarzają.
Najlepszy sklep na jaki mogłam trafić. Ludzie którzy tam pracują potrafią doradzić i podrzucić lepsze alternatywy. Cenowo sprzęt jest ok, bo i tak wiadomo że za dobry zegarek trzeba trochę zapłacić. Ze swojej strony mogę polecić, w przyszłym roku na pewno kupię kolejny zegarek.
Cena jest automatycznie codziennie podwyższana, aktualna cena to prawie 7 zl za dzien, jutro z pewnością ta cenę osiągnie. Filmy nie działają. Nowe nie sa dodawane. Zalukaj nie żyje - to co zostało z tej strony to jakieś widmo. Tak dlugo jak nie wróci vshare, z którego zalukaj czerpalo filmy, tak długo nie będzie normalnego zalukaj.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.