Całkowicie odradzam wszystkim zawarcie umowy z cityfit! Firma wprowadziła regulamin który zawiera wiele niekorzystnych dla klientów postanowień! Próbuje w ten sposób poradzić sobie z problemami finansowymi i nakłada na klientów wysokie kary umowne. Polecam wszystkim dwa razy zastanowić się przed podpisaniem umowy z ta firma! Przestrzegam innych przed popełnieniem błędu jaki ja popełniłam
Super, że można przedłużać/ zawierać lokaty przez internet.Brakuje jednak możliwości scalania lokat w jedną (niegdyś była!) oraz przypominajki o kończących się lokatach.
Awaria internetu, dzwoniąc na infolinię jeszcze przed połączeniem z konsultantem dostałem info, że w całej wsi jest awaria i planowaną godzinę jej usunięcia.Więcej trwało przechodzenie przez menu :p
Bardzo zła poradnia ,lekarka (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) nieprofesjonalna histeryczka przenosząca problemy rodzinne na pacjenta ale ma po znajomosci prace i tam tkwi
Wizyta w tej bielskiej aptece zawsze potwierdza moje przekonanie, że największą rolę w obsłudze klienta ma personel. W tej aptece zawsze mogę liczyć na pełen profesjonalizm obsługi. Panie działają sprawnie, rzeczowo, a jednocześnie są bardzo miłe. Potrafią doradzić, zaoferować tańszy produkt, polecić produkty promocyjne. Z każdej wizyty w tej aptece wychodzę zadowolony. Polecam!
Zakupy w sklepie z sieci Paulinka nie należały do przyjemnych. Sklep jest bardzo ciasny, a przejścia między regałami bardzo wąskie, więc o komforcie zakupów z wózkiem koszykowym naprawdę można zapomnieć. Produkty wystawione są w sposób mało estetyczny, ale przede wszystkim jest tu bardzo drogo. Swoje też trzeba odstać do jedynej kasy przy ladzie alkoholowej. Personel jak z dawnych czasów: mało uprzejmości, mało atencji, bardzo mało życzliwości dla klienta. Ten sklep, jeśli tylko można, radzę omijać, bo zakupów w nim nie polecam.
Ostatnio dzień dostępu do Zalukaj kosztuje około 15 zł. Płatności można dokonać tylko poprzez zakup kryptowaluty Bitcoin, jej cena ostatnio poszła w górę, ale nikt z portalu Zalukaj nie ogarnął tematu, w efekcie przedłużenie konta VIP na miesiąc kosztuje obecnie ok 450 zł, co jest jakimś totalnym nieporozumieniem
WIADOMOŚĆ OD PORTALU JAKOSCOBSLUGI.PL Szanowni Państwo! Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.
Podziwia pracę mojej...
Podziwia pracę mojej pani listonosz, która realizując zadania, jako pracownik Poczty Polskiej, wypełnia je wzorowo. Mimo trudnych czasów zawsze punktualnie, zawsze z uśmiechem na twarzy. To dzięki takim pracownikom w pełni oddanym, zaangażowanym i profesjonalnym, listy i inne przesyłki docierają do adresatów. Cieszę się, ze mam w rejonie tak profesjonalnego listonosza!
Bardzo przyjemne i skuteczne były moje ostatnie zakupy w drogerii Rossmann. Sklep bardzo przyjemny, czysty, pachnący, a produkty bardzo dobrze wyeksponowane i dokładnie oznaczone cenami. Zauważyłem na półkach liczne produkty promocyjne. Personel sklepu schludnie ubrany, a przede wszystkim profesjonalny i życzliwy. W sklepie dostępne były zarówno kasy tradycyjne, jak i samoobsługowe. Moje zakupy były sprawne, przyjemne i skuteczne. Polecam!
Ostrzegam przed tym biurem księgowym! Gdy tylko pojawia się problem właściciel zaczyna być arogancki, wyłącza się podczas rozmowy i nie odbiera telefonów.
Wyboista droga konsumenta rozpoczyna się już podczas złożenia zamówienia na stronie która pokazuje produkty niedostępne. Potem jest już tylko gorzej. Brak odpowiedzi na maile, półgodzinne kolejki na infolinii i konsultantka nawet nie próbująca udawać pomocnej. Do momentu bezpośredniego styku z tą marką byłam pewna ,że taka „jakoś” obsługi konsumenta już nie istnieje. Co ciekaw na oficjalnych kanałach „styku” z marka nie ma możliwości wyrażenia opinii nie interesują ona nawet infolinii.
Tym razem zakupy w osiedlowym sklepie Roll/Lewiatan oceniam bardzo negatywnie. Nie dość, że sklep jest bardzo ciasny, to jeszcze jedna z alejek prowadzących do kasy jest stale zastawiona paletami z towarem. Personelu jest dużo, ale otwarta jedna kasa powoduje kolejki i długie czekanie na obsługę. No i co najgorsze - ogromny bałagan na stoisku mięso-wędliny. Dawno nie widziałem tak bardzo brzydkiej ekspozycji towarów. Nie polecam zakupów w tym sklepie!
Teraz tak, :) podpisywanie umów elektronicznie, nie informowanie o opłatach dodatkowych ukrytych kosztach, jeden guzik wiąże was badziewną umową na 12 miesiecy, na które nie wyrażaliście zgody oni odwołują się do regulaminu wystawiając fakture, i zmieniając kwote faktury jezeli nie bedziecie placic np z 50 zł na 119zł także porażka!!! Niesolidna firma i nie jestem gościem który psuje pr “ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r. O przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym”. W skrócie: jeśli cena i zakres usługi nie jest sformułowany przez przedsiębiorcę w sposób jednoznaczny, zrozumiały, łatwy do odczytania i niebudzący wątpliwości, to umowa nie jest dla klienta wiążąca. " serdecznie nie polecam, unikajcie promocji, niemaja mojego podpisu na jakim kolwiek aneksie, zgody etc, a patologia jaką jest cityfit, wyciera sobie (treść usunięta) moim imieniem nazwiskiem moimi danymi, przetwarzając te dane dalej, (treść usunięta) . #cityfitoszukany (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)
Tankowanie benzyny na stacji BP to prawdziwa przyjemność. Cała stacja to teren czysty i zadbany. Przy dystrybutorach czytelne oznaczenie cen paliw, zawsze dostępne są rękawice ochronne i ręczniki papierowe. Sklep BP jest bardzo przyjemny i czysty, a obsługa klienta życzliwa i sprawna. Dodatkowo, jako stały klient mogę korzystać z promocji w ramach programu lojalnościowego Payback. Polecam tankowanie na BP.
Codziennie korzystam z usług bielskiego MZK i jestem bardzo zadowolonym pasażerem. Autobusy są czyste, a przede wszystkim punktualne. Bielscy kierowcy należą do osób życzliwych i przyjaznych dla podróżnych. Dodatkowo, w okresie epidemii, w autobusach umieszczane są czytelne komunikaty, także głosowe, które nawiązują do aktualnej sytuacji związanej z podróżowaniem.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.