Opinie użytkownika (83574)

Sobotnie zakupy w...
Sobotnie zakupy w Biedronce to kolejne pasmo rozczarowania. Zachęcony weekendowymi ofertami specjalnymi, wybrałem się na zakupy, ale wróciłem bardzo niezadowolony. Przy wejściu nie było ani jednorazowych rękawiczek ani płynu do dezynsekcji. Odwiedzony sklep był brudny. Podłoga poplamiona, produkty mimo wczesnej pory zakupów, wyeksponowane byle jak. Przy produktach w lodówkach brakowało oznaczeń cenowych. Na stoisku piekarniczym pustki. Na terenie całego sklepu trudno było spotkać kogokolwiek z obsługi, a przejście ciasnymi i zawalonymi paletami alejkami graniczyło z cudem. Na finał, czynna tylko jedna kasa, do której w kolejce byłem dziesiąty. Pomijając brud, bałagan i niedostępność pracownika sklepu, chcę zauważyć że o warunki sanitarne i dystansu społecznego w tym sklepie jest więcej niż trudno. A z głośników miła muzyka i reklama towarów, których brak na półkach. Cóż, w Biedronce jest coraz gorzej, a poziom mojej satysfakcji z jakości obsługi - zerowy! Nie polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

04.05.2020

Biedronka

Placówka

Żywiec, Żeromskiego 2c

Nie zgadzam się (0)
Najlepsze pieczywo w...
Najlepsze pieczywo w dobrej cenie wg mnie. Ciemny chleb totalny kozak :)

zarejestrowany-uzytkownik

03.05.2020

Piekarnia Rąba

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Traugutta 2

Nie zgadzam się (0)
Od dawna nie...
Od dawna nie byłam obsłuźona tak jak w delikatesach j.w. Pierwszy raz zakupy zrobiłam w tym sklepie ok 3 lat temu i juź zostałam stałym klientem. Nigdy się nie zawiodłam,mięso jak i wędliny zawsze świeźe,wprost zachęcające do zakupu...nie jak u konkurencji. W sąsiedztwie Gzelli jest wiele sklepów mięsnych,ale źaden nie moźe się z nimi równać.Ekspedientki zawsze źyczliwe,pomocne a ponadto mające składy wędlin w małym palcu.Wchodząc do tego sklepu wiem ,źe otrzymam produkt najwyźszej jakości i z minimalną ilością konserwantów.Inne firmy powinny brać przykład z Gzelli ,mięsko rozpływa się w ustach nie to co u sąsiadów.

zarejestrowany-uzytkownik

03.05.2020

Gzella

Placówka

Płock, ul. Rembielińskiego

Nie zgadzam się (0)
Wynajem auta odbył...
Wynajem auta odbył sie w Rzeszowie. Skorzystaliśmy z usługi WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RZESZÓW LOTNISKO. auto podstawione na czas. formalności załtwione na lotnisku. Szybko i sprawnie.

zarejestrowany-uzytkownik

03.05.2020

Fastrental.pl wypożyczalnia samochodów

Placówka

Lublin, Turystyczna 9i/9

Nie zgadzam się (0)
Zamówienie zrealizowane natychmiast,...
Zamówienie zrealizowane natychmiast, błyskawiczna wysyłka, produkt zgodny z opisem, dobrze zapakowany, polecam

zarejestrowany-uzytkownik

03.05.2020

Magnetic

Placówka

Legnica, Najświętszej Marii Panny 9

Nie zgadzam się (0)
Towar zgodny z...
Towar zgodny z opisem szybka dostawa polecam

zarejestrowany-uzytkownik

03.05.2020

Magnetic

Placówka

Legnica, Najświętszej Marii Panny 9

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalna obsługa. Szybka...
Profesjonalna obsługa. Szybka wysyłka. Super jakość produktów. Serdecznie polecam :)

zarejestrowany-uzytkownik

03.05.2020

Magnetic

Placówka

Legnica, Najświętszej Marii Panny 9

Nie zgadzam się (0)
Miałam ,,przyjemność" korzystać...
Miałam ,,przyjemność" korzystać ze sklepu online. Pierwszy i OSTATNI raz! Zamówienie obejmowało kilka produkty w tym 2 (krem i antyperspirant), które pozostawiały wiele do życzenia. Krem, a właściwie jego papierowe opakowanie było otwarte i naderwane. Antyperspirant również nie był fabrycznie zabezpieczony i ewidentnie używany - przekręcona zatyczka na otwartą kłódkę, a dodatkowo wyłamany przycisk do uwalniania zawartości. Pozostałe produkty bez zarzutu. Niby banalne rzeczy, ale sprawiają, że człowiek 2 razy się zastanowi zanim coś zamówi.

zarejestrowany-uzytkownik

02.05.2020

Hebe

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Witam, od 2...
Witam, od 2 lat jestem stała klientka tej drogerii zawsze wychodzę z usmiechem na twarzy. Jakosc obsługi na najwyższym poziomie. Bardzo duża wiedza konsultantek. Polecam każdemu wizytę w tym punkcie

zarejestrowany-uzytkownik

02.05.2020

Hebe

Placówka

Bydgoszcz, Wojska Polskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj to juz...
Dzisiaj to juz 20.24 (za jeden dzień, nie za miesiąc). Cena za miesiąc to ponad 600 zl, co sprawia, ze zalukaj jest obecnie najdroższym portalem z filmami na świecie. Czy ktos to jeszcze kupuje? Mam nadzieje, ze nie zamkną strony i kiedys powróci do normalnego cennika, ale wychodzi na to, ze nie ma na co liczyć.

zarejestrowany-uzytkownik

02.05.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
nie kupować żadnych...
nie kupować żadnych kont premium na żadnym 'zalukaj' wszystkie te strony to tego samego typa za dzień wołają 30zł!!! po zapłacie nie zawsze aktuwują konto w celu ogladania filmów a reklamacji nawet niema gdzie zgłosić celowo wyłączony formularz kontaktowy!! celowo robią z ludzi wała

zarejestrowany-uzytkownik

02.05.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Od dłuższego czasu...
Od dłuższego czasu zamawiam aloes Firmy Forever. Dzięki temu produktowi znacznie poprawił się stan zdrowia mój oraz członków mojej rodziny. Jak dla mnie produkt godny polecenia każdemu.

zarejestrowany-uzytkownik

02.05.2020

Aloe Forever

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jestem stałą klientką...
Jestem stałą klientką stacji paliw BP. Za każdym razem zostaję szybko i bardzo miło obsłużona. Mega polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

02.05.2020

BP

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Aktualnie 20.24 zł...
Aktualnie 20.24 zł za dzień! Rozumiem że płaci się w BTC który poszedł do góry no ale bez przesady..... Inne portale parę zł. Drożej dają abonament na miesiąc.

zarejestrowany-uzytkownik

02.05.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Brud Wszedzie w...
Brud Wszedzie w zakamarkach za lodowkami przy mrozonkach sprzedawane produkty po terminie ważności majonezy czekolady zmazuja daty ważności zmywaczem. Pytajac o date mówią,ze taka partia juz przyjechała..Kierowniczka wyrzywa sie na pracownicach wiecznie slychac krzyki z magazynu.Gdy na nabiale zapytalam pania o cos to mi odburkla i mowila cos pod nosem pytajac pracownice byla to pani kierownik to jest niedopuszczalne olewa klientów strzela na nich miny,a wymaga od pracownic bycia milym gdzie psuje im caly dzien i uprzykrza.nie polecam .

zarejestrowany-uzytkownik

01.05.2020

Mila

Placówka

Włocławek, ul. Kaliska

Nie zgadzam się (0)
Internet z tej...
Internet z tej sieci to masakra. Sprzedawcy zapewniają że jest zasięg i prędkość LTE advance. Faktyczna prędkość to nie więcej niż 1 Mbps. Pomoc techniczna potwierdza że w faktyczna prędkość w ciągu dnia na nadajnikach w okolicy nie przekracza tej prędkości i nie ma planów modernizacyjnych. Oceńcie sami jak to nazwać.

zarejestrowany-uzytkownik

01.05.2020

PLUS

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Czas oczekiwania na...
Czas oczekiwania na ławeczce przed serwisem 2,5 godziny. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

zarejestrowany-uzytkownik

01.05.2020

Multi-Salon Reiski

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 353

Nie zgadzam się (0)
pobieraja pieniadze i...
pobieraja pieniadze i daja linki do innych portali na ktorych trzeba zaplacic

zarejestrowany-uzytkownik

01.05.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zamówiłam dwie grające...
Zamówiłam dwie grające zabawki ze sklepu internetowego, niestety obie po kilku minutach działania okazały się zepsute. Kontakt ze sklepem w sprawie wyjaśnienia problemu pozostawia wiele do życzenia. Wątpię w przypadek, raczej świadomie wysyłają ludziom zepsute zabawki z nadzieją, że są na prezent więc nikt nie zgłosi reklamacji... nieuprzejmość w czystej postaci. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

30.04.2020

Akpol Baby

Placówka

Gdańsk, Jaśkowa Dolina

Nie zgadzam się (0)
Najgorsi W dobie epidemi...
Najgorsi W dobie epidemi 150 zł dodatkowo za dezynfekcję gabinetu śmieszni są

zarejestrowany-uzytkownik

30.04.2020

Remedium Clinic

Placówka

Bydgoszcz, Gdańska 80

Nie zgadzam się (0)