Sobotnie zakupy w Biedronce to kolejne pasmo rozczarowania. Zachęcony weekendowymi ofertami specjalnymi, wybrałem się na zakupy, ale wróciłem bardzo niezadowolony. Przy wejściu nie było ani jednorazowych rękawiczek ani płynu do dezynsekcji. Odwiedzony sklep był brudny. Podłoga poplamiona, produkty mimo wczesnej pory zakupów, wyeksponowane byle jak. Przy produktach w lodówkach brakowało oznaczeń cenowych. Na stoisku piekarniczym pustki. Na terenie całego sklepu trudno było spotkać kogokolwiek z obsługi, a przejście ciasnymi i zawalonymi paletami alejkami graniczyło z cudem. Na finał, czynna tylko jedna kasa, do której w kolejce byłem dziesiąty. Pomijając brud, bałagan i niedostępność pracownika sklepu, chcę zauważyć że o warunki sanitarne i dystansu społecznego w tym sklepie jest więcej niż trudno. A z głośników miła muzyka i reklama towarów, których brak na półkach. Cóż, w Biedronce jest coraz gorzej, a poziom mojej satysfakcji z jakości obsługi - zerowy! Nie polecam.
Od dawna nie byłam obsłuźona tak jak w delikatesach j.w. Pierwszy raz zakupy zrobiłam w tym sklepie ok 3 lat temu i juź zostałam stałym klientem. Nigdy się nie zawiodłam,mięso jak i wędliny zawsze świeźe,wprost zachęcające do zakupu...nie jak u konkurencji. W sąsiedztwie Gzelli jest wiele sklepów mięsnych,ale źaden nie moźe się z nimi równać.Ekspedientki zawsze źyczliwe,pomocne a ponadto mające składy wędlin w małym palcu.Wchodząc do tego sklepu wiem ,źe otrzymam produkt najwyźszej jakości i z minimalną ilością konserwantów.Inne firmy powinny brać przykład z Gzelli ,mięsko rozpływa się w ustach nie to co u sąsiadów.
Wynajem auta odbył sie w Rzeszowie. Skorzystaliśmy z usługi WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RZESZÓW LOTNISKO. auto podstawione na czas. formalności załtwione na lotnisku. Szybko i sprawnie.
Miałam ,,przyjemność" korzystać ze sklepu online. Pierwszy i OSTATNI raz! Zamówienie obejmowało kilka produkty w tym 2 (krem i antyperspirant), które pozostawiały wiele do życzenia. Krem, a właściwie jego papierowe opakowanie było otwarte i naderwane. Antyperspirant również nie był fabrycznie zabezpieczony i ewidentnie używany - przekręcona zatyczka na otwartą kłódkę, a dodatkowo wyłamany przycisk do uwalniania zawartości. Pozostałe produkty bez zarzutu. Niby banalne rzeczy, ale sprawiają, że człowiek 2 razy się zastanowi zanim coś zamówi.
Witam, od 2 lat jestem stała klientka tej drogerii zawsze wychodzę z usmiechem na twarzy. Jakosc obsługi na najwyższym poziomie. Bardzo duża wiedza konsultantek. Polecam każdemu wizytę w tym punkcie
Dzisiaj to juz 20.24 (za jeden dzień, nie za miesiąc). Cena za miesiąc to ponad 600 zl, co sprawia, ze zalukaj jest obecnie najdroższym portalem z filmami na świecie. Czy ktos to jeszcze kupuje?
Mam nadzieje, ze nie zamkną strony i kiedys powróci do normalnego cennika, ale wychodzi na to, ze nie ma na co liczyć.
nie kupować żadnych kont premium na żadnym 'zalukaj'
wszystkie te strony to tego samego typa za dzień wołają 30zł!!! po zapłacie nie zawsze aktuwują konto w celu ogladania filmów a reklamacji nawet niema gdzie zgłosić celowo wyłączony formularz kontaktowy!!
celowo robią z ludzi wała
Od dłuższego czasu zamawiam aloes Firmy Forever. Dzięki temu produktowi znacznie poprawił się stan zdrowia mój oraz członków mojej rodziny. Jak dla mnie produkt godny polecenia każdemu.
Aktualnie 20.24 zł za dzień! Rozumiem że płaci się w BTC który poszedł do góry no ale bez przesady..... Inne portale parę zł. Drożej dają abonament na miesiąc.
Brud Wszedzie w zakamarkach za lodowkami przy mrozonkach sprzedawane produkty po terminie ważności majonezy czekolady zmazuja daty ważności zmywaczem. Pytajac o date mówią,ze taka partia juz przyjechała..Kierowniczka wyrzywa sie na pracownicach wiecznie slychac krzyki z magazynu.Gdy na nabiale zapytalam pania o cos to mi odburkla i mowila cos pod nosem pytajac pracownice byla to pani kierownik to jest niedopuszczalne olewa klientów strzela na nich miny,a wymaga od pracownic bycia milym gdzie psuje im caly dzien i uprzykrza.nie polecam .
Internet z tej sieci to masakra. Sprzedawcy zapewniają że jest zasięg i prędkość LTE advance. Faktyczna prędkość to nie więcej niż 1 Mbps. Pomoc techniczna potwierdza że w faktyczna prędkość w ciągu dnia na nadajnikach w okolicy nie przekracza tej prędkości i nie ma planów modernizacyjnych.
Oceńcie sami jak to nazwać.
Zamówiłam dwie grające zabawki ze sklepu internetowego, niestety obie po kilku minutach działania okazały się zepsute. Kontakt ze sklepem w sprawie wyjaśnienia problemu pozostawia wiele do życzenia. Wątpię w przypadek, raczej świadomie wysyłają ludziom zepsute zabawki z nadzieją, że są na prezent więc nikt nie zgłosi reklamacji... nieuprzejmość w czystej postaci. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.