Opinie użytkownika (10)

CCC jedna z...
CCC jedna z wiodących firm obuwniczych na rynku, zaskoczyła mnie niesamowicie. Ogólnie chodzi o złożenie reklamacji wszystko przebiegło bardzo szybko buty zostały przyjęte bez większego problemu. Obsługa świetnie zorganizowana. Pani wyłożyła mi prawie wykład prawny na temat reklamacji, cytując mi artykułami- ale to się ceni.

Izabela_194

01.12.2010

CCC

Placówka

Wrocław, Powstańców Śląskich 2

Nie zgadzam się (0)
Kawiarenka nietypowa odbiegająca...
Kawiarenka nietypowa odbiegająca stylom polskich pubów. Tak jak sama nazwa świadczy wystój typowo francuski. Klasyczny styl malutki zgrabiutkie stoliki z miękkimi sofami. Menu raczej pospolite ale szeroka gama kaw od tradycyjnych do mieszanych z różnorakim alkoholem. Do tego przepyszne wyśmienite ciasta !! Choć miałam do wyboru tylko 3 i tak polecam serdecznie - moim zdaniem własnej roboty. Serniczek, Beza z bitą śmietaną, Szarlotka akurat w ten dzień było do zaoferowania. Cena dość wygórowana 14 zł ale ciacho Palce lizać. Obsługa wręcz niezauważalna - cisza, spokój, dyskrecja - lokalik ma swój czar.

Izabela_194

01.12.2010

Cafe de france

Placówka

Wrocław, Świdnicka 10

Nie zgadzam się (0)
Klub istnieje bardzo...
Klub istnieje bardzo długo. Mają zawsze coś ciekawego do zaoferowania- taniec brzucha czy- zumba to co na czasie to u nich się pojawia. Marketing rewelacja - natomiast sama estetyka klubu wymaga generalnego remontu. Ściany poszarzałe w szatni śmierdzi stęchlizną i starym potem, niestety takie pomieszczenia należy odświeżać co najmniej raz w roku. Sprzęt jest go bardzo dużo 2 rowerki, 2 bieżnie, steper dużo sprzętów do kształtowania klatki piersiowej (to już dla panów) ale niestety wszystko ma już swoje lata a wiadomo kulturystyka rozwija się a wraz z nią technologia. Ogólnie polecam bo atmosfera całkiem miła, ale jakościowo trochę podupadają. Brak instruktora na sali.

Izabela_194

01.12.2010

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

Placówka

Wrocław, Grabiszyńska

Nie zgadzam się (0)
Biesiadowo to sieć...
Biesiadowo to sieć pizzerii, która dopiero się rozwija ale moim zdaniem idzie jak w najlepszym kierunku. Do zaoferowania oprócz pizzy - naleśniki na słodko, ser biały + owoce, bądź ser biały + dżem, a jak ktoś woli to na słono - chciałam koniecznie zaznaczyć, że pizze są rewelacyjne na cienkim cieście a największa zajmuje na szerokość cały stolik. Wystrój pizzerii mi się skojarzył w starym góralskim stylu, masywne drewniane stoliki i do tego drewniane ławki, drewniane ścianki i schody . Jedynym minusem wówczas jak byłam to brak piwa :(

Izabela_194

17.11.2010

Biesiadowo

Placówka

Wrocław, Przyjaźni 66

Nie zgadzam się (0)
Szczyt chamstwa korporacyjnego...
Szczyt chamstwa korporacyjnego !!! To, że towarzystwa ubezpieczeniowe migają się od wypłat odszkodowań, każdy dobrze wie doskonale ! Ja dopiero przekonałam się o tym w 100 % w tym roku w dniu dzisiejszym. Pokrótce opiszę sytuację ... w LUTYM 2008 roku miałam wypadek odszkodowanie zostało mi wypłacone ale nie w całości musiałam napisać odwołanie, zostało na szczęście rozpatrzone pozytywnie. W MARCU 2010 roku musiałam przejść kolejną operację, czyli kontynuacja leczenia po nieszczęśliwym wypadku. Po zakończonej rehabilitacji złożyłam odwołanie o wypłatę odszkodowania. Oczywiście odpowiedź była negatywna gdyż Compensa zastrzega sobie w regulaminie, że mam 2 lata na odwołanie. Co oczywiście jest kompletną BZDURĄ i czynem bezprawnym !!! Według artykuły 819 Kodeksu Cywilnego - 3 lata przysługuje na odwołanie! Ludzie pamiętajcie o tym! Nie dawajcie się zbyć Pani przedstawiciel, która smutnym głosem informuje że niestety 2 lata minęły i nie ma podstaw do wypłaty, a później jak się chce nią porozmawiać spokojnie że w Kodeksie Cywilnym jest 3 lata na odwołanie - to z tej miłej Pani wychodzi potwór który ryczy " Compensa nie zmieni swojej postawy - jest 2 lata na odwołanie" JEST 3 LATA NA ODWOŁANIE !!! IDĘ WALCZYĆ O SWOJE PIENIĄDZE :)

Izabela_194

16.11.2010

COMPENSA

Placówka

Warszawa, Al. Jerozoli mskie 162

Nie zgadzam się (2)
Wrocławski Park Wodny...
Wrocławski Park Wodny jest jedynym z największych kompleksów sportowych we Wrocławiu i niestety tylko jedynym o takich gabarytach metrażowych. Co wiąże się oczywiście z wieloma atrakcjami - chociażby zjeżdżalni lepszych nie widziałam w Polsce jak tylko we Wrocławskim Parku Wodnym. Ale do rzeczy ... w jednym krótkim zdaniu... Syf kiła i mogiła za niedługi czas nas czeka... na jedynym z najbardziej atrakcyjnym basenie w Polsce. Stąd apel do korzystających dbajmy o Wrocławski Park Wodny - bo długo a może wcale nie doczekamy się kolejnego !

Izabela_194

16.11.2010

Aquapark Wrocław

Placówka

Wrocław, ul. Borowska 99

Nie zgadzam się (2)
Dziś 1 raz...
Dziś 1 raz byłam na siłowni w Arkadach Wrocławskich - na początku kiedy powstawał ten klub - mieli bardzo ciekawą ofertę promocyjną - ale niestety nie zdecydowałam się. Teraz w końcu wybrałam się i jestem bardzo zadowolona. Rowerków, bieżni pod dostatkiem. Sprzęt dla mężczyzn i kobiet w stopniu zadowalającym. Jedyny mankament to brak dystrybutora z wodą - trzeba nosić samemu.

Izabela_194

16.11.2010

Fitness Academy

Placówka

Wrocław, Powstańców Śląskich 2

Nie zgadzam się (0)
Resturacja "Zapiecek" jest...
Resturacja "Zapiecek" jest jedną z nielicznych dobrych restauracji. Często wybieram sie do tego lokalu w celach towarzyskich. Miło spędzony czas w gronie znajomych, plus miła, perfekcyjna obsługa. Do tego jeśli dojdzie pyszny posiłek czas płynie bardzo przyjemnie. Wystrój lokalu jest dodatkowym atutem dla gości. Jeśli ktoś będzie w pobliżu Nowe Rudy gorąco polecam!

Izabela_194

13.11.2010

Zapiecek

Placówka

Nowa Ruda, Słupiecka 5e

Nie zgadzam się (4)
Obserwcja będzie na...
Obserwcja będzie na zasadzie porównania stacji paliwowych w mniejszych miastach takich jak Nowa Ruda i w większych miastach takich jak Wrocław. Jedynym rażącym mankamentem stacji paliwowych w mniejszym mieście Nowa Ruda jest jakość obsługi klienta, można to odczuć już na samym wejściu. Nikt nie mówi "dzień dobry" nie zachowują standardów, nie proponują produktów promocyjch ani nie pytają o karty lojanościowych. Milszy czasami trafia się pan, który nalewa paliwo niż pan za kasą.

Izabela_194

13.11.2010

ORLEN

Placówka

Nowa Ruda, Niepodległości 43

Nie zgadzam się (2)
Wybrałam się razem...
Wybrałam się razem z koleżankami na maraton horrorów. Para siedząca obok wulgarnie zwróciła nam uwagę abyśmy nie rozmawiały. Po skońćzonym 1 filmie podeszła do nas Pani z obsługi i w ogóle nie doprowadziła do załagodzenia konfliktu tylko jeszcze bardziej go pogorszyła. Bardzo nie podobało mi się jej zachowanie, nie po to przyszła aby zaostrzać spór. Obsługa zdenerwowała mnie do takiego stopnia, że kolejne minuty spędzone w kinie nie należały do przyjemnych i miłych. Po skończonym seansie chciałam złożyć skargę na pracownicę - ale niestety kierownik zmiany nie wysłuchał w ogóle moich racji. Trzymał stronę pracownika. Poza tym indydentem uważam obsługę kina za dobrą i szybką.

Izabela_194

13.11.2010

Multikino

Placówka

Wrocław, Powstańców Śląskich 2

Nie zgadzam się (2)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi