Opinie użytkownika (3)

Do sklepu RTV...
Do sklepu RTV EURO AGD udałam się, aby wybrać laptopa. Poprosiłam Pracownika o pomoc w analizie parametrów i wyborze odpowiedniego sprzętu do moich potrzeb. Pan był bardzo uprzejmy i w prosty sposób wyjaśnił czym się różnią dane laptopy. Asortyment nie był duży, ale ogólnie można było coś wybrać. W sklepie sprzęt był ładnie wyeksponowany.

KacperKacper

11.06.2024

RTV EURO AGD

Placówka

Przemyśl, Sportowa 11

Nie zgadzam się (0)
Udałam się do...
Udałam się do drogerii Rossman w celu kupienia perfumy, dla koleżanki. Asortyment był bogaty, testery w dobrym stanie. Jednak personel był zajęty i przez dłuższą chwilę nie byłam w stanie poprosić nikogo o pomoc w dokonaniu wyboru. Gdy już udało mi się zaczepić pracownika, wybrałam produkt, który najbardziej mi odpowiadał. Jakość obsługi i wiedza personelu jest bardzo dobra. Polecam.

KacperKacper

11.06.2024

Rossmann

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Restauracja "Cuda Wianki"...
Restauracja "Cuda Wianki" jest usytuowana w pięknym miejscu na terenie przemyskiego rynku. Wchodząc do restauracji można zauważyć dużą ilość wianków z kwiatów, różnych figurek i dekoracji. Wystrój wnętrza pozytywnie nastraja klienta. Zostałam przywitana przez sympatyczną obsługę, która zaprowadziła mnie do stolika. Czas oczekiwania na danie w dzień roboczy nie jest długi. Zamówiłam pierogi kresowe, na które czekałam około 20 minut. Menu jest dość ciekawe. Zawiera opcje vege., przystawki, dania dla dzieci, dania regionalne, dania główne, napoje. Pierogi kresowe były wyśmienite! Wizytę w Cuda Wianki oceniam pozytywnie i serdecznie polecam to miejsce.

KacperKacper

11.06.2024

Restauracja Cuda Wianki

Placówka

Przemyśl, Rynek 5

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi