Opinie użytkownika (5)

W sklepie były...
W sklepie były dwie ekspedientki i jedna klienka,w czasie wizyty weszły jeszcze dwie.Pracownice nie zwróciły na mnie uwagi, około 10 minut spędziłam przy regałach wybierając biustonosze. Pracownice zajęte były przy ladzie, układając towar i rozmawiąc o prywatnych sprawach. WybrałaM kilka modeli i poszłam do przymierzalni, spędziałm tam kolejne 10 minut ,pracownice nie wykazały żadnego zainteresowania moją osobą, nie nawiązywały też kontaktu z klientkami ,które były w salonie podczs mojej wizyty.Po wyjsciu z przymierzalni oddałam towar, ekspedientka przyjęła towar i zapytała czy coś wybrałam. Po mojej przeczącej odpowiedzi zajęła się układaniem towaru.Witryny,podłogi czyste.Towar poukładany modelami ale nie rozmiarami.

Katarzyna_9

05.02.2009

ESOTIQ

Placówka

Słupsk, Tuwima 32-32 Galeria Handlowa 32

Nie zgadzam się (18)
Przy wejściu do...
Przy wejściu do sklepu pracownica nawiązała ze mną kontakt wzrokowy. W sklepie była jeszcze jedna klientka, gdy wybrała intersujący ją towar sprzedawczyni podeszła do mnie, zapytała się w czym może pomóc, dorodziła wybór. Gdy byłam w przymierzalni okazała zainteresowanie, czy wybrane modele biustonoszy pasują, przyniosła inne modele. W międzyczasie rozmawiła z klientką ,która dokonała zakupu ,podziękowała za zakup.Po wyjściu z przymierzalni nie zdecydowałam się na zakup, ekspedientka zachęciła mnie do ponownej wizyty, zapewniła, że będzie większy wybór towaru.Witryny, podłogi czyste, towar schludnie poukładany, ceny widoczne. Wnetrze zachęcajace do wejścia.

Katarzyna_9

05.02.2009

Triumph

Placówka

Słupsk, Tuwima 32-33

Nie zgadzam się (20)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu nie został ze mną nawiazany kontakt, w sklepie było około 10 klientów, 3 pracownice. Towar był ułożony temeatycznie. Na niektórych wieszakacj panował lekki nieład.Podłogi i witryny czyste.Duży ruch spowodowany był trwającą wyprzedażą. Wybrałam towar, po przymierzeniu nie byłam pewna co do jego zakupu, porosiłam ekspedientkę o odłożenie na 30 minut, z uśmiechem zgodziła się. Podczas dokonywania transakcji zakupu nie zostałam ponownie zaproszona do sklepu i nikt mnie nie utwierdził w trafności dokonanego zakupu ale uwaga pracownicy była skupiona tylko na mojej osobie.

Katarzyna_9

30.12.2008

Orsay

Placówka

Słupsk, Szczecińska 58

Nie zgadzam się (27)
Wystawa zachęca do...
Wystawa zachęca do wejścia do sklepu, czyste witryny, węwnątrz towar starannie poukładny,czysto, oprócz mnie w sklepie była jeszcze jedna klientka.Przy wejściu został nawiązany ze mną kontakt wzrokowy. Pracownica zajęta była czymś przy stanowisku sprzedaży. Kilka minut oglądałam towar, pracownica zwróciła na mnie uwwagę dopiero gdy zadałam pytanie odnośnie jednego towaru i uzyskałam odpowiedź ale nie zostałam zachęcona do zakupu. Wychodząc ze sklepu , powiedziłam dowidzenia i dopiero zostałam pożegnana.

Katarzyna_9

04.12.2008

Top Secret

Placówka

Nie zgadzam się (25)
Wystawa sklepu zachęcająca...
Wystawa sklepu zachęcająca do wejścia. Towar ciekawie zaprezentowany, schludnie poukładany, widoczne ceny. Po wejściu do sklepu zostałam zauważana przez obsługę sklepu i powitana "dzień dobry". Przez chwilę oglądałam towar, następnie podeszła do mnie ekspedientka, służyła radą, zaprezentowała kilka razy, zachęciła do przymierzenia ubrań, nie była przy tym natarczywa.

Katarzyna_9

25.09.2008

Sklep odzieżowy, szeroki asortyment.

Placówka

Słupsk, 9-go Marca

Nie zgadzam się (31)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi