Opinie użytkownika (3)

Patrząc na całokształt...
Patrząc na całokształt jestem w stanie polecić tą sieć osobom, które chcą robić zakupy za stosunkowo małą cenę dla dobrej jakości produktów. Sklep jest dobrze zatowarowany, minusem są palety, które są porozrzucane po sklepie w różnych miejscach, w różnym stopniu rozpakowania. Prawdopodobnie jest to problem wynikający ze zbyt małej liczby pracowników na danej zmianie. Jeżeli chodzi o warzywa, owoce i pieczywo to wszystko było najwyższej jakości, bułki były idealnie wypieczone, owoce i warzywa świeże i zachęcające do zakupu. Sklep był zadbany i prezentował się bardzo dobrze.

Klient_Azati

15.05.2023

Biedronka

Placówka

Czerwionka-Leszczyny, 3 Maja 23

Nie zgadzam się (0)
Gorąco polecam sieć...
Gorąco polecam sieć Media Expert, obsługa rzetelna, pomocna i miła. Pani, która mnie obsługiwała pomogła mi i doradziła jaki laptop sprawdzi się dla mnie idealnie. Sam sklep był czysty i uporządkowany, a sam proces przy kasie był błyskawiczny.

Klient_Azati

15.05.2023

Media Expert

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Personel sklepu był...
Personel sklepu był miły i pomocny. Sklep był uprzątnięty, czysty, jednym minusem jeżeli chodzi o czystość było niezbyt uprzątnięte wejście do sklepu oraz kosz przy wejściu. Sklep zachęcał pełnym wyborem oraz wypełnionymi pułkami.

Klient_Azati

11.05.2023

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi