Opinie użytkownika (3)

Często korzystam z...
Często korzystam z PKP INTERCITY. Lubię to możliwość wyboru przy zamawianiu biletów w aplikacji czy na stronie - miejsca, klasy , uczestników podróży. Jak do tej pory nie miałam żadnych przykrych zdarzeń. Plusem jest również działanie aplikacji podczas podróży i możliwość zamówienia posiłku z dostawą do przedziału z WARSa :)

Klient_Katarzyna

10.07.2024

PKP Intercity

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Po raz pierwszy...
Po raz pierwszy w dniu wczorajszym skorzystałam z usługi Decathlon RENT w Warszawie na Targówku. Proces samego wynajmu roweru - bo tego właśnie szukałam - okazał się bardzo prosty a sama finalizacja trwała kilka minut. Jestem zadowolona z obsługi i serwisów proponowanych w tej lokalizacji. Rower świetny! Obsługa super! wszystko zostało mi jasno wyjaśnione. Polecam!

Klient_Katarzyna

16.05.2024

DECATHLON

Placówka

Warszawa, Geodezyjna 76

Nie zgadzam się (0)
Udałam się do...
Udałam się do mKiosk mBanku w centrum handlowym M1 w Markach w celu założenia konta bankowego dla syna. Bardzo mile zostałam zaskoczona obsługą klienta. Bardzo profesjonalne podejście i obsługa. Mój syn - dziecko został naprawdę profesjonalny potraktowany jako prawdziwy klient mimo młodego wieku. Jestem mile zaskoczona. MBank naprawdę w ostatnim czasie robi na mnie bardzo dobre wrażenie

Klient_Katarzyna

16.05.2024

mBank

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi