Opinie użytkownika (4)

Bardzo przyjemny hotel,...
Bardzo przyjemny hotel, w dobrej lokalizacji, położony blisko morza i innych atrakcji w urokliwym Kołobrzegu. Korzystałam z hotelu w sezonie zimowym, co pewnie miało wpływ na konkurencyjną cenę. W cenie pobytu były 3 posiłki w formie szwedzkiego stołu, co rzadko się zdarza w innych ofertach hotelowych. Czasem brakowało mi np. czegoś słodkiego, ale może w poniesionych kosztach, to zbyt duże oczekiwania. Mieliśmy dostęp do basenu, sauny, jakuzzi bez dodatkowych opłat. Mały minus dla recepcjonisty, który błędnie rozliczył należność za pobyt, częściowo regulowany z bonu turystycznego (który można zrealizować). Wiązało się to z małym stresem po powrocie do domu i koniecznością wyjaśnień. Jednak reklamacja została uwzględniona. Ponadto załączył się alarm przeciwpożarowy, co wprowadziło trochę paniki u części gości. Okazało się, że zdarzają się tu takie alarmy z udziałem zastępów straży pożarnej.

Klient_iYHda

06.03.2023
Nie zgadzam się (0)
Chciałabym wyrazić zadowolenie...
Chciałabym wyrazić zadowolenie z zakupów w markecie budowlanym Castorama w Mławie. Remontując mieszkanie, udało mi się nabyć tu produkty w korzystnych konkurencyjnych cenach. Asortyment towarów jest szeroki. Pracownicy fachowo doradzali mi, poświęcali czas, abym była usatysfakcjonowana z wybieranych towarów. Przykładem tego jest Pan z działu oświetlenia, który pomimo remanentu - liczenia towaru, cierpliwie wybierał ze mną żarówki, doradzał mi, testował światło jakie dają, a że było ich dosyć dużo, swoje obliczenia musiał modyfikować. Ponadto nie ma problemu z kolejkami, możliwość korzystania z samoobsługowych kas, skraca czas, jaki poświęcamy na zakupy.

Klient_iYHda

06.03.2023

Castorama

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Polecam produkty banku...
Polecam produkty banku Millennium. Od lat korzystam z konta, za założenie a obecnie nawet za aktywne korzystanie otrzymuję premie pieniężne. Aplikacja jest czytelna. Nadwyżkę środków wpłacam na atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe, do środków tych mam dostęp i raz w miesiącu beż prowizji mogę wypłacać. Równie korzystna jest karta kredytowa, limit zależny od potrzeb klienta. Bank jest elastyczny, dostosowany do potrzeb każdego klienta.

Klient_iYHda

01.03.2023

Bank Millennium

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Chciałabym polecić bank...
Chciałabym polecić bank udzielający kredytów Santander Consumer Bank. Bezproblemowe założyłam tu kartę kredytową z satysfakcjonującym mnie limitem dostosowanym do potrzeb. Wszystko udało się załatwić online bez wychodzenia z domu, wykorzystując jedynie smartfon i bez problemow technicznych. Aplikacja banku jest czytelna, zawiera niezbędne funkcje, dzieki ktorym łatwo obsłużyć produkt. Ponadto zaznaczam, że przy terminowej spłacie karty nie ma ukrytych kosztów, dodatkowych opłat. Polecam osobom, które chcą odroczyć termin płatności za bieżące zakupy.

Klient_iYHda

01.03.2023
Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi