Opinie użytkownika (4)

Korzystne ceny przejazdów.
Korzystne ceny przejazdów.

Klient_mc5g

08.02.2022

FLiXBUS

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Odwiedzam ten market...
Odwiedzam ten market regularnie, niestety ostatnio jest on ciągle zastawiony paletami, ciężko dostać się do towaru, który nas interesuje. Podłoga już przy samym wejściu klei się do butów. Warzywa nieprzebrane, zgniłe na strefie promocyjnej. Palety z towarem chłodniczym stoją na sklepie i nie widać, by ktoś je wykładał. Niestety otwarta tylko jedna kasa, przy kasach samoobsługowych też nikt nie pomaga. To wszystko wydłuża robienie zakupów. Obsługa miła jak zawsze, ale chyba jest ich zbyt mało.

Klient_mc5g

02.02.2022

Biedronka

Placówka

Krosno Odrzańskie, Armii Czerwonej 23

Nie zgadzam się (0)
Dwa dni temu...
Dwa dni temu otrzymałam awizo, udałam się po odbiór mojej paczki. Na zewnątrz kolejka 10 osób, w środku brak płynu do dezynfekcji, Pani obsługująca bez maseczki. Na moje "dzień dobry" niestety nie otrzymałam odpowiedzi. Pracownica miała problem ze znalezieniem mojej paczki i była niemiła mówiąc, że to moja wina, bo powinnam ją odebrać szybciej. W pomieszczeniu panuje chaos totalny, a paczki leżą na podłodze, która na czystą nie wygląda. Po powrocie do domu okazało się, że ramki, które zamówiłam są potłuczone. Chyba już nigdy nie skorzystam z Poczty Polskiej. Szczerze odradzam, szkoda czasu i pieniędzy.

Klient_mc5g

02.02.2022

Poczta Polska

Placówka

Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 21

Nie zgadzam się (0)
Udałam się do...
Udałam się do placówki w celu przedłużenia umowy, abonamentu na telefon komórkowy. Chciałam tylko podpisać kolejną, ale bardzo miła Pani, która mnie obsługiwała zaproponowała mi nową ofertę. W ramach niej otrzymałam nowy telefon za 1 zł, a miesięczny koszt abonamentu nie uległ zmianie. Byłam bardzo zaskoczona tak dużą kompetencją osoby, która mnie obsługiwała. Cały proces nie trwał dłużej niż pół godziny, w tym czasie mogłam obejrzeć różne telefony komórkowe i zapoznać się z ich specyfikacją. Bardzo spodobał mi się wystrój salonu, widać, że obsługa dba o porządek. Polecam

Klient_mc5g

02.02.2022

Orange

Placówka

Zielona Góra, Stefana Batorego 128

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi