Opinie użytkownika (6)

Farmaceutka obsługująca bardzo...
Farmaceutka obsługująca bardzo miła, kompetentna, zadawała szereg pytań, dociekała objawów choroby zanim poleciła lek. Jako klient czułam, że Pani chętnie zrealizuje moje potrzeby. Jak dotąd w żadnej innej aptece nie spotkałam się z taką fachową obsługą. Wrażenia są bardzo pozytywne. Polecam!

Małgorzata_2109

07.09.2013

Apteka Rodzinna

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 12

Nie zgadzam się (0)
Obsługa sklepu miła,...
Obsługa sklepu miła, panie bardzo pomocne na stoisku dermokosmetyków, jedynie na stoisku z kosmetyką kolorową Pani mało kompetentna. Asortyment bogaty a ceny konkurencyjne jeśli chodzi o produkty będące w cenie promocyjnej. Polecam!

Małgorzata_2109

28.08.2013

Super-Pharm

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Przemysłowa 2

Nie zgadzam się (0)
Sklep Inglot. Obsługa...
Sklep Inglot. Obsługa miła, fachowa, Pani bardzo pomocna przy doborze kosmetyków kolorowych. Do zakupów zawsze dodawany jest drobny upominek. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Nie marnuję czasu a mizerne poszukiwanie np. odpowiedniego odcienia pudru Pani szybko i trafnie potrafi dobrać produkt do danego typu urody.Polecam!

Małgorzata_2109

02.08.2013

AS

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Al. Konstytucji 3 Maja 102

Nie zgadzam się (0)
Stacja paliw samoobsługowa,...
Stacja paliw samoobsługowa, Kasjerka bardzo miła, szybka fachowa obsługa. Minus to słabe wyposaenie sklepu. Plus niskie ceny ceny paliw i miła obsługa.

Małgorzata_2109

02.08.2013

S1

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Pomorska 71

Nie zgadzam się (0)
Zakupy w Hipremarkecie...
Zakupy w Hipremarkecie Tesco. Kasjerki nie są doinformowane w kwestii wydawania gratisów. Klienci odsyłani do punktu obsługi klienta tracąc czas, gdzie zawsze jest kolejka i przeważnie jedna pani do obsługi. Uważam, że to za mała obsada na taką ilość klientów. Następnie trzeba samemu wracać na sklep po produkt gratisowy. Gdyby w gazetce reklamowej wspomniano że produkt trzeba wziąć ze sklepu a nie odbierać z punktu obsługi klienta było by prościej niestety takiej wzmianki w gazetce nie ma i kasjerki również są niedoinformowane w tej kwestii. Personel mimo to miły, kasjerka chciała pomóc ale nie umiała. Czas obsługi zbyt długi.

Małgorzata_2109

01.08.2013

Tesco

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Górczyńska 19

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj po południu...
Wczoraj po południu odwiedziłam sklep odzieżowy Stradiwalius w galerii Handlowej Askana. Wybrałam ubrania z chęcią przymierzenia. W przymierzalni miłe zaskoczenie przywitała mnie pani zaprowadziła do przymierzalni powiesiła ubrania na wieszak powiedziała, że w razie potrzeby mogę ją zawołać wiec przedstawiła się z imienia i tu zaskoczenie spytała o moje imię wydaje mi się to trochę spoufałe podejście do klienta (być może młodzieży to nie przeszkadza ale starszym już może). Po przymierzeniu ubrań, których nie zamierzałam kupić ekspedientka odebrała je ode mnie zatem nie musiałam sama szukać wieszaka na który można je odłożyć. A następnie zaprosiła mnie do kasy. Obsługa sklepu bardzo miła, kompetentna. Podoba mi się taki rodzaj pomocy w przymierzalni jednak wolała bym aby nie proszono mnie o podawanie swojego imienia. Kasjerka również przywitała się ze mną a następnie skasowała i zapakowała towar życząc miłego dnia. Całę zakupy trwały sprawnie nawet do przymierzalni nie trzeba było czekać. Oferta sklepu dosyć dobra, ceny porównywalne z innymi sieciówkami.

Małgorzata_2109

01.08.2013

Stradivarius

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Al. Konstytucji 3 Maja 102

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi