Opinie użytkownika (5)

Wizytę w środę...
Wizytę w środę 06.09.2023 uważam za udaną. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, a sam naleśnik był bardzo smaczny. Odejmuję pół gwiazdki za brak napoju Lipton Ice Tea, który widniał w menu. Lokal bardzo czysty i przytulny, a obsługa miła i pomocna. Ceny umiarkowane. Ogólnie polecam.

Michal

08.09.2023

Naleśnikarnia Kamienica

Placówka

Zabrze, Wolności 360

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłem dzisiaj placówkę...
Odwiedziłem dzisiaj placówkę banku w Katowicach. Wizytę uważam za naprawdę udaną. Krótki czas oczekiwania i miły personel. Została mi zaproponowana kawa, po czym zostałem zaproszony do jednego z pokoi. Bez problemu mogłem skorzystać z potwierdzenia danych mDowodem (pierwszy dzień funkcjonowania tego rozwiązania), a następnie miła pani przedstawiła mi dogodne dla mnie produkty. W placówce spędziłem około godziny i udało mi się załatwić wszystkie sprawy, z którymi przyszedłem. Aspekty na plus: - miejsce schludne i czyste, bardzo ładny wygląd - wysokie kompetencje personelu - możliwość złożenia podpisu na ekranie, oszczędność zbędnego drukowania dokumentów - miła atmosfera podczas rozmowy Pół gwiazdki odejmuję za następujące aspekty: - w poczekalni słychać rozmowy z poszczególnych pomieszczeń (bez przysłuchiwania się im). Uważam, że powinny zostać nieco lepiej odizolowane. - nie do końca spodobało mi się dyktowanie moich danych na głos, szczególnie biorąc pod uwagę, jak dobrze jest to słyszalne z poczekalni. Serdecznie polecam :)

Michal

01.09.2023

ING Bank Śląski

Placówka

Katowice, ul. Stawowa 10

Nie zgadzam się (0)
Moja ostatnia wizyta...
Moja ostatnia wizyta w sklepie sieci Biedronka nie była zbyt udana. Za ogromny minus uważam stojące w przejściach palety, w tym jedna z nich zastawiała wyjście ewakuacyjne. Ponadto duże braki asortymentowe względem informacji prezentowanych w aplikacji mobilnej sklepu. Na plus z kolei oceniam czystość w sklepie oraz miłą pracownicę, które pomogła mi przy kasie samoobsługowej. Mam nadzieję, że wskazane na minus aspekty zostaną wkrótce poprawione.

Michal

30.08.2023

Biedronka

Placówka

Bytom, Daleka 32

Nie zgadzam się (0)
Dzisiejszą wizytę w...
Dzisiejszą wizytę w restauracji McDonald's uważam za naprawdę udaną. Miły personel pomógł mi zapoznać się z ofertą i polecił zestaw. Jedzenie było świeże i smaczne. Nie jestem fanem restauracji fast-foodowych, ale po dzisiejszej wizycie na pewno się to zmieni. Serdecznie polecam.

Michal

26.08.2023

McDonald's

Placówka

Bytom, Wrocławska 132

Nie zgadzam się (0)
Z platformy Allegro.pl...
Z platformy Allegro.pl korzystam już ponad 7 lat - i zdecydowana większość moich doświadczeń ze sprzedającymi jest bardzo pozytywna. Towar zawsze otrzymywałem we wskazanym czasie (czasami nawet szybciej). Znacznym atutem jest również pakiet Smart!, pozwalający na bezpłatne dostawy zarówno kurierem, jak i do automatów paczkowych. Warto zwrócić także uwagę na system polecania produktów platformy, pokazujący trafnie produkty, którymi jestem zainteresowany, a także na wygodną aplikację mobilną. Doskonałą funkcją, bardzo upraszczającą proces zakupów, jest możliwość podpięcia karty płatniczej, dzięki czemu finalizacja płatności zajmuje kilka sekund. Nie wyobrażam sobie lepszego marketplace'u od Allegro i z czystym sercem polecam każdemu zakupy na tej platformie.

Michal

14.01.2023

Allegro.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi