Opinie użytkownika (8)

Duże kolejki, kilka...
Duże kolejki, kilka razy próbowała wejść by coś załatwić i się nie udało, placówka czynna krótko, trzeba brać urlop by się tam dostać.

Sylwia_671

16.07.2022

Credit Agricole

Placówka

Świdnica, ul. Rynek 32

Nie zgadzam się (0)
Byłam odebrać zamówienie...
Byłam odebrać zamówienie zrobione przez internet, Pani, która mnie obsługiwała szybko je odnalazła. Obsługa bardzo miła i zainteresowana klientem.

Sylwia_671

16.07.2022

Apart

Placówka

Świdnica, Westerplatte 29

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa tym bardziej, że przyszłam złożyć reklamację na zakupione obuwie. Wszystko zostało szybko i sprawnie przyjęte.

Sylwia_671

16.07.2022

4F

Placówka

Wałbrzych, 1 Maja 64

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobry wybór...
Bardzo dobry wybór tytułów i nowości, dobrze rozplanowany towar, obsługa pomocna w odnalezieniu szukanej pozycji, miła i szybka obsługa przy kasie, z pewnością tam wrócę

Sylwia_671

12.01.2022

empik

Placówka

Wałbrzych, 1 Maja 64

Nie zgadzam się (0)
stacja w dobrym...
stacja w dobrym położeniu, łatwy wjazd i wyjazd ale tylko z jednej strony ulicy. Brak obsługi przy dystrybutorze i pomocy przy tankowaniu. wewnątrz tylko jedna osoba . przy kasie pełna obsługa, propozycja nabycia produktów dodatkowych. otrzymałam też nowy katalog. Miłe powitanie i pożegnanie, miła atmosfera.

Sylwia_671

16.11.2011

Shell

Placówka

Wałbrzych, Aleja Armii Krajowej 1

Nie zgadzam się (4)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i fachowa obsługa. Poprosiłam o pomoc w znalezieniu kwiatów z gazetki i szybko otrzymałam pomoc, pracownik wiedział gdzie się znajdują. Obsługa kasowa również bez zarzutu-sprawnie, miło i fachowo. Wisiał przy kasie plakat o możliwości pomocy dzieciom poprzez zakup monety za 5 zł, Pani zauważyła, że czytam go i od razu wyjasniła o co chodzi i zaproponowała zakup. Wszędzie było czysto- w sklepie, na ogrodzie i na parkingu. Towar był poukładany na półkach i były przy nim łatwe do odnalezienia ceny.

Sylwia_671

18.04.2011

OBI

Placówka

Wałbrzych, OBI ul. Długa 1 1

Nie zgadzam się (4)
Sklep czysty: drzwi,...
Sklep czysty: drzwi, okna, podłoga czyste. Towar na półkach uporządkowany, jasne, czytelne ceny,pod odpowiednimi produktami. Poprosiłam o pomoc pracownika, Pani z chęcią odpowiedziała na moje pytanie dotyczące promocji, była miła i uśmiechnięta, znała odpowiedź. Ta sama Pani obsługiwała mnie później w kasie, niestety podczas obsługi osoby przede mną i obsługiwania mnie rozmawiała (prawdopodobnie) z córką, która ją odwiedziła i która też stała przy kasie na tematy prywatne. Druga kasa była nieczynna ale było to oznakowane tabliczką z odpowiednim napisem. Ogólnie wnioski i wrażenia z tej obserwacji są pozytywne.

Sylwia_671

16.04.2011

Schlecker

Placówka

Wałbrzych, Rynek 19

Nie zgadzam się (2)
Na stacji przy...
Na stacji przy dystrybutorach było czysto, nie było śmieci, papierków, kosze na śmieci nie były przepełnione, były dostępne foliowe rękawiczki i ręczniki papierowe. Była w wiaderkach woda z mopem do mycia szyb w autach ale nie była zbyt czysta. W budynku stacji także było czysto; szyby w oknach i drzwiach były czyste, podłoga czysta. Gazety i inne produkty na półkach były starannie poukładane, ceny były widoczne, czytelne i przyporządkowane prawidłowo do produktów. Jak weszłam do budynku były czynne wszystkie stanowiska kasowe (2), nie było kolejki. Pani kasjerka nie przywitała mnie pierwsza, odpowiedziała na moje "dzień dobry", nie miała identyfikatora z imieniem, miała na nim napis "jeszcze się uczę", ogólnie była miła ale nie proponowała żadnych dodatkowych produktów, nie zaprosiła mnie ponownie i nie podziękowała za zakup. Z zaplecza wyszedł Pan, który pomaga przy tankowaniu, zaczął układać przed wejściem płyny. Zaczęłam myć szyby w samochodzie ale nie podszedł i nie zaproponował pomocy.

Sylwia_671

15.04.2011

Shell

Placówka

Wałbrzych, Aleja Armii Krajowej 1

Nie zgadzam się (8)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi