Opinie użytkownika (83574)

Piekernia - cukiernia...
Piekernia - cukiernia przyjęła zamówienia na pieczywo i świąteczne wypieki. W Wigilię okazało się, że żadne z zamówień nie zostało zrealizowane, ponieważ pracownik zapomniał złożyć zamówienie w centrali. Spowodowało to niefajną sytuację i konieczność nerwowego szukania pieczywa na ostatnią chwilę.

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2021

T-deker

Placówka

Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 15/8

Nie zgadzam się (0)
ZOstałam przekierowana z...
ZOstałam przekierowana z YT na Zalukaj ,bo chciałam obejrzeć 25 lat samotności sprawa Tomka Komendy . Kiedy tam weszłam ,wyświetliła się inf. że za 19.90 zyskuję dożywotni dostęp do całej biblioteki. Zrobiłam przelew blikiem a za chwilę drugi komunikat ,opłać 33.98 (za co ? nie wiem ) zrobiłam przelew i wtedy zonk, w wyszukiwarce na ich stronie ,informacja,że takiego filmu nie znaleziono. No trafiło mnie. Ludzie, nie dajcie się nabrać .

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2020

Zalukaj.tv

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najlepsza firma ubezpieczeniowa...
Najlepsza firma ubezpieczeniowa z jakiej mi było dane do tej pory korzystać. Obsługa klienta na b. wysokim poziomie.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2020

UNIQA

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
różnica między obsługą...
różnica między obsługą między Toyą, a konkurencją jest diametralna. Bardzo kulturalni pracownicy!

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2020

TOYA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Jestem bardzo zadowolona...
Jestem bardzo zadowolona z oferty. Polecam firmę :)

zarejestrowany-uzytkownik

30.12.2020

TOYA

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Jestem klientem firmy...
Jestem klientem firmy już od 4 lat i nie miałem żadnych problemów. Oferta mi odpowiada, obsługa na dobrym poziomie. Polecam :)

zarejestrowany-uzytkownik

30.12.2020

UNIQA

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Uczciwy ubezpieczyciel. Nie...
Uczciwy ubezpieczyciel. Nie mam się czego czepić

zarejestrowany-uzytkownik

30.12.2020

ERGO Hestia

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Osobiście polecam firmę,...
Osobiście polecam firmę, nigdy nie miałem problemów z tym ubezpieczycielem.

zarejestrowany-uzytkownik

30.12.2020

ERGO Hestia

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Mam pytanie- kiedy...
Mam pytanie- kiedy wreszcie będzie przychodnia w Straszynie ? musimy jeżdzić do innych , daleko - w Borkowie, do Pruszcza. A na Rotmankę nikt nie chce bo rano nigdy nie ma lekarza. Jak był Malik -to był. A teraz od lat ja chory czy żona od 8 rano możemy jechać na pogotowie!! W innych - Borkowo, Pruszcz - lekarz rano jest! Państwo płaci przychodni na Rotmance 8-18.00 - wiem, bo dzwoniłem. A pracują od 9-10.00. Co na to Fundusz? czekamy na Etermed!

zarejestrowany-uzytkownik

30.12.2020

ETER-MED

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Podobnego horroru przez...
Podobnego horroru przez 60 lat życia nie doświadczyłem, jak z meblami do kuchni z BRW

zarejestrowany-uzytkownik

30.12.2020

Black Red White

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
żona jest zadowolona
żona jest zadowolona

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

Calzedonia

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
znalazłam czego szukałam
znalazłam czego szukałam

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

OLX.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zawsze podczas wizyty...
Zawsze podczas wizyty zostaję mile obsłużona, traktują klientów uczciwie, mówiąc o wszelkich kosztach, pomagają zaoszczędzić i szukają dobrych rozwiązań. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

PKO BP

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zawsze na czas,...
Zawsze na czas, InPost na zawsze w moim sercu!

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

InPost

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko w jednym...
Wszystko w jednym miejscu, ceny konkurencyjne. Świetne miejsce na duże zakupy.

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

Kaufland

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko sprawnie i...
Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Kontakt i pomoc na wysokim poziomie.

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

GENERALI

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W trakcie obsługi...
W trakcie obsługi stacjonarnej, kontakt w ciągu 12 godzin od maila, albo natychmiastowy telefoniczny. W trakcie pandemii natychmiastowa pomoc, obsługa profesjonalna, dyplomatyczna, rzeczowa i uprzejma.

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

PKO BP

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panuje...
W sklepie panuje bałagan, trudno znaleźć zarówno towar jak i Obsługę

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

E.Leclerc

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
uprzejmość profesjonalizm
uprzejmość profesjonalizm

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

ORLEN

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
uprzejmość profesjonalizm
uprzejmość profesjonalizm

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2020

BP

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)