Nie polecam strata czasu, przez telefon pani powiedziała jeżeli opis ogłoszenia z OtoMoto zgadza się ze stanem faktycznym to odkupią auto za cenę która wystawiłem w ogłoszeniu 24 500 po czym pan po jeździe próbnej i oględzinach powiedział że ma jedynie zastrzeżenie do zaparowanego reflektora i zaproponował 14 tys jakiś żart.
Ostatnio byłem na tej stacji i panie z obsługi były bardzo niemiłe. Ogólnie na stacji brudno i towar na półkach niepoukladany. Zarządzający stacją albo nieudolny albo ma problem z załogą.
Na wejściu nie powitano mnie z uśmiechem tylko jakby obowiązkiem. Chciałam kupić okulary zbliżone do moich starych jednak zaznaczyłam, że pani może mi coś zaproponować nowego. Z zaproponowanych tylko jedne były w miarę ok. Miałam wrażenie jednak że pani zamaost skupić się na tym co pasuje do mojej buzi wybiera mi wszystkie w cenie około 700 zł, nie zaproponowano mi nawet jedne pary w cenie 300-400 zł. Kiedy byłam zdecydowana na tę jedną parę zapytałam czy w razie problemu z okularami otrzymam z salonu jakaś pomoc np kiedy się wyrobią( okulary z plastiku) . Pani popatrzał na swoją koleżankę jakby moje pytanie było nienormalnym i odpowiedziała że jeśli się wylamie to niestety nie pomogą. Żyli okulary za 700+ oprawki nie mają żadnego ubezpieczenia ani pomocy salonu.Po czym stwierdziłam że poszukam u konkurencji. Wychodząc chciałam kupić pudełko soczewek ,znowu zaproponowano mi najdroższe za 90 zł mimo że stali obok inne tańsze. Pomyślałam że pani nie zna się na fachu tylko próbuje sprzedać najdroższe produkty i tym się kieruje. Następnie pojechalam do interoptyka w sferze , powitanie z uśmiechem . Kupiłam raybeny za 499 zł z świetnymi oprawkami i szkłami w cenie, pan zaproponował mi około 15 okularów w różnych cenach (200-700) . Był miły pomocny i znał się na rzeczy. Okulary mam nie plastikowe i na moje pytanie co jeśli się rozleguluja albo zniszczą odrazu usłyszałam żebym przyszła to mi pomogą. Vision stracił klienta na zawsze ,pozdrawiam anna
Chciałem kupić w sklepie zawiasy, żeby wymienić je w swoich meblach kuchennych. Na maile z zapytaniem nie otrzymałem odpowiedzi. Dodzwonić się nie sposób.
Byłam jakiś czas temu oglądać auta w tym komisie. Przy wejściu piękne samochody, same najnowsze modele, wypucowane aż się świecą. Nieco dalej stała równie piękna, acz nie tak wypucowana Alfa Romeo Giulietta, w klasycznym czerwonym kolorze. OK, wygląda super, kurz się zmyje - oglądam dokładniej. Z zewnątrz auto wyglądało rewelacyjnie, ryski minimalne, wszystkie szyby oryginalne, miernik lakieru również nie wskazał żadnych wymian i remontów blachy. Poprosiłam więc o kluczyk do auta, abym mogła go odpalić i zobaczyć środek. Auto okazało się już być otwarte. Środek wydawał się całkiem zadbany, troszkę popękana skóra na fotelach i kierownicy, ale OK. to norma przy używanym aucie. Gdy chciałam otworzyć tylne drzwi... klamka została mi w dłoni. Pracownik komisu stwierdził tylko "no te klamki tak mają ale to spokojnie można na allegro dostać". Hmmm... no dobra. Jedna wada to nie wada. Chcę otworzyć bagażnik i... NIE DA SIĘ. Zamek zepsuty. Żeby dostać się do bagażnika trzeba odchylić oparcie w tylnej kanapie. ŻART? Nie! Pracownik również i tutaj stwierdził ze to nie duża wada, taki zamek to 70 zł kosztuje więc spoko sobie to wymienię. Zaczęłam być nieco sceptyczna. Gdy chciałam odpalić auto, pan od razu powiedział ze nie ma co próbować bo akumulator się rozładował. Poprosiłam więc o odpalenie od kabli. Pan zrobił się nerwowy i zaczął pokrętnie tłumaczyć dlaczego nie może tego zrobić. Otworzyłam maskę a tam... PUSTO. BRAK 3/4 CZĘŚCI POD MASKĄ. AUTO ZA 30 TYSIĘCY NIE MIAŁO SILNIKA. Zaśmiałam się panu w twarz i opuściłam komis. Z oszustami nie robię interesów...
Nie wiem co się stało w tym sklepie, ale dzisiejsze zakupy to była niemiła niespodzianka. Wszystkie rozpakowane wędliny były bardzo mocno wysuszone i wyglądały paskudnie. Miejsce cięcia nie było zasłonięte folią. Niektóre wędliny wyglądały, jakby przeleżały tak kilka dni. Podobnie drób. Wygląd tego, co znajdował się w ladzie chłodniczej, zdecydowanie nie zachęcał do zakupu.
Pracownik obsłużył mnie w sposób bardzo profesjonalny i uprzejmy. Doradził w wyborze pizzy. Nie stanowiło dla pracownika najmniejszego problemu, żeby wymienić składnik pizzy na inny. Sama pizza była przygotowana w sposób staranny. Pizzamen zadbał o to, żeby szynka nie zaparzyła się w opakowaniu, a rucola nie zwiędła od ciepła. Pizza miała smaczne ciasto i dodatki.
Straciłam ponad 50 zł , żeby obejrzeć film ''25 lat niewinności Tomka Komendy'' po opłaceniu ''haraczu'' dowiedziałam się ,że film chwilowo jest niedostępny i dostałam link ,gdzie ew. mogłabym ten film obejrzeć .Ja się pytam ,gdzie są służby do walki z oszustwami internetowymi ?? Gdzie to można zgłosić . Na fb jest full takich wpisów ,oszukanych przez Zalukaj.pl.
Miałem , okazję i przyjemność odwiedzić żabkę na w. Bąka. Sklep obłędnie zadbany , czysty i pachnący , ale co najważniejsze fantastyczna obsługa która nie dosyć , że pomogła w znalezieniu poszukiwanego produktu to doradziła mi zakup by zaoszczędzić pieniądze. NA PEWNO TAM WRÓCĘ I POLECAM
Ostatnio spotkałem się z przedmiotowym potraktowaniem przez kasjera,
niestety prosząc o pomoc w znalezieniu oliwek drylowanych zostałem odesłany od jednej pani sprzedawczyni do drugiej. Ostatecznie pomogła mi menadżerka, lecz zwróciłem jej uwagę że niestety ale ciężko było uzyskać pomoc. Pani manager poinformowała mnie o tym że dziewczyny najprawdopodobniej były zajęte. Tak wiec traktowanie klienta jak piłeczki do odbijania jest co najmniej nie na miejscu.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.