Nie wysyłajcie pączek za pobraniem, pieniądze zaginęły, na infolinii nie mają wglądu do takich spraw i odsyłają na kontakt mailowy, a tam następni którzy nic nie umieją pomoc i na odpowiedź na każdego z maili czka się średnio ok 5 dni i tak to się ciągnie trzeci tydzień niedługo będzie, mają gdzieś swoich klientów, Szkoda nerw, lepiej wysłać DHL czy inna wiarygodna firma
Dzień dobry miałem problemy z logowaniem do Netflixa zadzwoniłem na wasza infolinie odebrał pan (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO). Bardzo mi pomógł w końcu byłem w stanie korzystać bardzo pomocna osoba jeszcze raz bardzo dziękuje jestem bardzo zadowolony z obsługi pozdrawiam serdecznie
Zadowolenie klientów jest priorytetem naszej działalności. Bardzo cieszymy się z pozytywnej opinii, jaką masz na temat naszej obsługi. Zachęcamy do przesłania danych abonenckich na adres jakoscpomoc@vectra.pl celem przekazania pochwały.
Bardzo dobrze wszystko...
Bardzo dobrze wszystko wytłumaczone, polecam i dziękuje bardzo
Miałam okazję zamówić u nich meble. Najgorsza firma gdzie mogłam zamówić. Czekam na meble od sierpnia, przyszly przed nowym rokiem i do tego niedobre. Teraz są w reklamacji od miesiąca i dalej cisza. Nie chcą podać numeru telefonu do kontaktu tylko a-mail. Tragedia i jeszcze raz tragedia. Nie polecam nikomu tam zamawiać!
Zakupiłem pociski, stan towaru nie akceptowalny, pomimo próby kontaktu, brak reakcji ze strony sklepu, w trakcie realizacji zamówienia, zostały zmienione warunki z opcji za pobraniem na przedpłata.
Pani kierownik w biedronce na skoroszewskiej jest bardzo nie miła. Chciałam zwrócić produkt a pani kierownik zamiast grzecznie mi pomóc to zmieszała mnie z błotem mówiąc że nie potrafię czytać itp. Więcej tam nie wrócę.
Zgłosiłem się, żeby sfinalizować reklamację. Pracownik nie potrafił odszukać w systemie zgłoszenia ponieważ, według jego opinii, upłynął za długi czas od momentu zgłoszenia do momentu, kiedy się zgłosiłem. Przekazywał nieprawdziwe informacje, że mam tylko miesiąc na dokończenie reklamacji. Mówił, że to ja muszę udowodnić, że reklamacja została uznana, ponieważ on takiej informacji nie ma, itd. Ogólnie bardzo słabe podejście do klienta.
Zamówiłem jedzenie na wynos. W czasie telefonicznego przyjmowania zamówienia pracownik był bardzo życzliwy i pomocny. Chętnie doradzał i odpowiadał na pytania. Zamówienie zostało przygotowane punktualnie do odbioru. Zostało zapakowane w taki sposób, że bezpiecznie można było je przetransportować. Samo jedzenie było smaczne. Sajgonki były perfekcyjne: chrupiące i wyjątkowo smaczne. Słodko-słono-kwaśny sos doskonale podkreślał smak sajgonek. Zupa miała w sobie bardzo dużo perfekcyjnie przygotowanych owoców morza (mini ośmiorniczki, kalmary, krewetki, małże). Smakowała doskonale. Makaron był przygotowany al dente, był bardzo smaczny. Najmniej udane było danie curry. Mocno ostry smak zabił pozostałe smaki. Kurczak smakował wyjątkowo mdło. Kawałki kurczaka były suche i twarde. Warzywa były rozgotowane. To było najmniej udane z dań.
TO JAKIES DNO ZUPELNE,nie wysylajcie paczek za posrednictwem poczty polskiej.Paczka pobraniowa dostarczona pieniadze odebrane,tyle ze zapomnieli mi ich przelac na konto,mija 10 dzien i nikt nie potrafi powiedziec gdzie sa,zostalam okradziona naiprosciej mowiac
Szanowni Państwo nikt nie jest zainteresowany aby ukrócić te nieuczciwe praktyki.
Nikt się tym nie przejmuje począwszy od instytucji płatniczych aż po organy, które powinny już dawno dobrać się do tego sprzedawcy.
Tak więc możemy tylko podzielić się swoimi odczuciami i to tyle w temacie.
Takiej usługi nikomu nie życzę. Wysłałam paczkę za pobraniem, w ciągu 2 dni roboczych miałam mieć pieniądze na koncie. Mija 10 dni i pieniędzy nie ma a poczta polska nie spieszy się z wyjaśnieniem sprawy, mają to gdzieś, a pieniądze małe nie są. ODRADZAM WYSYLANIE POCZTA, lepiej firma kurierska bo tam taka sytuacja nie do pomyślenia by była. Moja ocena dla poczty to ZERO
Witam , chciałam podzielić się z Państwem moją opinią na temat obsługi w salonie Vision Express. Na wstępie dodam ,że na salonie jak i przy pozostałych stoiskach obsługi klienta panował porządek. W trakcie mojej wizyty obsługiwała mnie Pani (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO), która w sposób profesjonalny pomogła dobrać odpowiedni kształt jak i kolor oprawek. Nasza rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze, Pani wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania. Zostałam poinformowana o promocjach i korzyściach dotyczących ubezpieczenia (z czego chętnie skorzystałam). Sposób jak i poziom obsługi oceniam bardzo wysoko dlatego też serdecznie polecam salon. Zadowolona klientka
Dzień dobry. Aplikacja jest? Polecam kawę i hot doga. A może coś z koszyczka promocyjnego? Dziękuję, zapraszam ponownie,
Kiedyś bawiłem sie we franczyzę teraz jestem z sentymentu klientem .
W tej żabce to mam wrażenie ze idzie nagranie bo wszyscy ekspedienci trajkocza jak najęci :-)
Lubie robić tu zakupy bo pracują tu młodzi ludzie ,zawsze uśmiechnięci , porozmawiają , doradza . Tak pozytywnie nastawionego zespołu nigdzie nie spotkałem . Szkoda tylko ze Zabka zniszczy ten zapał i pozytywne nastawienie do ludzi życia .
Sklep czysty i w 100% zatowarowany .
Pozdrawiam :-) życzę powodzenia .
Ciekawa oferta dopasowana do potrzeb każdego no i przyzwoita cena. Telefony odbierają, a zazwyczaj spotykam firmy, u których jest to problem. Przyzwoita obsługa!
Bardzo miła obsługa...
Teraz podczas pandemii często zamawiamy przez ubera z odbiorem
Wszystko zawsze świeże,szykowane na świeżo,widać,ze świeże produkty,ludzie pracujący tam mili i kulturalni
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.