Opinie użytkownika (83574)

Wczoraj miałam przyjemność...
Wczoraj miałam przyjemność ze skorzystania z usług kliniki Anny Pikury we Wrocławiu. Był to manicure i pedicure spa klasyczny . Pani (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) zajmowała się moimi stopami i rękami z zaangażowaniem, cierpliwością i profesjonalizmem. Troszkę to trwało ale efekt wart spędzonego czasu. Życzę wytrwałości i nie obniżania lotów bo to na pewno zaprocentuje. Pozdrawiam. EW

zarejestrowany-uzytkownik

05.08.2020

Instytut odnowy kolagenowej Anna Pikura

Placówka

Wrocław, Kazimierza Wielkiego 64

Nie zgadzam się (0)
ta pani nie...
ta pani nie powinna mieć kontaktu z klientami, arogancka i bezczelna . Zachowuje się jakby sklep był jej prywatną własnością . (dan osobowe pracownika usunięta przez administratora - RODO)

zarejestrowany-uzytkownik

05.08.2020

Sephora

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Czas oczekiwania na...
Czas oczekiwania na przesyłkę ponad tydzien, bardzo zły kontakt

zarejestrowany-uzytkownik

04.08.2020

Maxi ZOO

Placówka

Nie zgadzam się (0)
to jest chyba...
to jest chyba najgorszy bank w Polsce załatwiający wnioski o wypłatę i wydanie zaświadczenia o stanie konta w sprawach spadkowych, kiedy inne banki takie jak Pekao, Santander, GetIn, wypłaciły mi pieniądze w 2 dni, i wydaly zaświadczenie w ciągu 1-2 tygodni, Bank Millennium chce 90 dni na zrealizowanie takich wniosków, to jest poniżej jakichkolwiek standardów bankowości i czasu realizacji wniosku klienta

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2020

Bank Millennium

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jesli czegos potrzebujesz...
Jesli czegos potrzebujesz (sukienka,buty) milo wejsc do hosso w szczecinku. SZKODA TYLKO ZE JEST MALO SKLEPOW

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2020

Galeria Hosso

Placówka

Szczecinek, Bohaterów Warszawy

Nie zgadzam się (0)
Niestety nigdy nic...
Niestety nigdy nic nie mozna zjesc , zawsze albo nie ma ,albo myją piece. Obsluga zajeta tylko soba

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2020

ORLEN

Placówka

Czaplinek, Drahimska 59

Nie zgadzam się (0)
Wspaniala strona ,...
Wspaniala strona , szybko mozemy porownac ceny danych restauracji i zaplacic onlie

zarejestrowany-uzytkownik

03.08.2020

pyszne.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Autobus odjechał z...
Autobus odjechał z innego stanowiska nie zabierając nikogo z 20 osób które na niego czekały

zarejestrowany-uzytkownik

01.08.2020
Nie zgadzam się (0)
odradzam, usuwają ogłoszenia,...
odradzam, usuwają ogłoszenia, jak im przyjdzie do głowy, regulamin jest dla nich, nie dla użytkownika, nie odpowiadają na maile, są niezorientowaniu w działaniu biznesu. Straciłam kontakty i prywatne wiadomości, bo pannica zmoderowała po roku ogloszenia. Syf, uciekać jak najdalej!

zarejestrowany-uzytkownik

01.08.2020

Lento

Placówka

Nie zgadzam się (1)
Jedzenie zawsze świeże...
Jedzenie zawsze świeże i smaczne :)

zarejestrowany-uzytkownik

31.07.2020

Subway

Placówka

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 95

Nie zgadzam się (0)
Dzień dobry, Firmy BRW...
Dzień dobry, Firmy BRW nie polecam nikomu i miasto nie ma tutaj znaczenia, chyba że będziecie mieli Państwo szczęście i zakupicie towar bez wad. W moim przypadku towar okazał się wadliwy i stwierdziła to firma która składała meble przysłana przez BRW. Sami montażyści BRW złożyli reklamację do BRW, pomimo tego nie mam złożonych mebli od 05.06.2020. Od 05.06.2020 do nadal potykam się w mieszkaniu o częściowo złożony bubel. Firma nie szanująca klienta, nie polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

31.07.2020

Black Red White

Placówka

Kraków, Pilotów 6

Nie zgadzam się (0)
W Portalu Pacjenta...
W Portalu Pacjenta informacja, że na usługę zamówienia wizyty u specjalisty w danej placówce nie ma takiej możliwości i trzeba zadzwonić do Warszawy, a muzyczka gra...

zarejestrowany-uzytkownik

31.07.2020

LUX MED

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Wszystko przebiega pięknie,...
Wszystko przebiega pięknie, polecam

zarejestrowany-uzytkownik

31.07.2020

UNIQA

Placówka

Wąbrzeźno, 1 Maja 63

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam, złożyłem...
Nie polecam, złożyłem zamówienie online 09.07 dziś mamy 30.07, obecnie nie mam zamówionego produktu ani zwrotu pieniędzy. zamówienie nr 111142847

zarejestrowany-uzytkownik

31.07.2020

Reserved

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Firma Kurierska godną...
Firma Kurierska godną polecenia innym potencjalnym klientom. Profesjonalizm, profesjonalizm jeszcze raz profesjonalizm !. Jeżeli przyjdzie mi korzystać z usług firmy Kurierskiej na pewno skorzystam z GlobKurier.

zarejestrowany-uzytkownik

30.07.2020

Globkurier.pl

Placówka

Katowice, Bogucicka 7

Nie zgadzam się (1)
Wysiadł mikrofon w...
Wysiadł mikrofon w telefonie Huawei - reklamacja i naprawa zajęła MIESIĄC co do dnia, telefon wrócił porysowany, ze zniszczonym ekranem. Sklep przepychał się MIESIĄC co do dnia z serwisem, potem sprawa trafiła do Centrali, która po 14 DNIACH za zniszczony telefon dała 50 pln zniżki. ŻENADA !!! Uważajcie na serwis reklamacyjny i róbcie dobre zdjęcia przed oddaniem do naprawy, inaczej skatują Wasz sprzęt i dadzą ochłapy na otarcie łez.... 2,5 miesiąca + zakup nowego telefonu + opłata za przeniesienie danych + 3 wizyty w sklepie + 10 maili wysłanych...

zarejestrowany-uzytkownik

30.07.2020

Media Expert

Placówka

Warszawa, ul. Łopuszczańska 22

Nie zgadzam się (0)
Portal Pacjenta to...
Portal Pacjenta to jakaś pomyłka, wypełnia się, podaje całą kupę informacji, a na koniec dowiadujesz się, że masz zadzwonić na infolinię do Warszawy żeby dokończyć proces rejestracji ! Przychodnie nie odbierają telefonów, wszędzie automaty w kółko powtarzające teksty z informacjami w jakiej to trosce mają dobro pacjentów ! Na infolinii zafiksowane na jeden temat konsultantki, które w niczym nie mogą pomóc i radzą osobiście udać się do wybranej przychodni ! Nie polecam, wrecz odradzam, łatwiej jest w NFOZ

zarejestrowany-uzytkownik

30.07.2020

LUX MED

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Polecam dostawcę -...
Polecam dostawcę - wszystko ok :)

zarejestrowany-uzytkownik

30.07.2020

TOYA

Placówka

Łódź, Podrzeczna

Nie zgadzam się (0)
Robiłem badania okresowe...
Robiłem badania okresowe do pracy 4 dni!!!! Codziennie dojezdzać 30km żeby zrobić okresowe to jakiś żart. A w pracy jeden dzień przeznaczony na badania.

zarejestrowany-uzytkownik

30.07.2020

LUX MED

Placówka

Szczecin, al. Niepodległości 44

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, rzetelność w prezentowaniu produktu, pomoże wybrać dane buty, doradzi w wyborze koloru, materiału i funkcjonalności

zarejestrowany-uzytkownik

30.07.2020

DEICHMANN

Placówka

Warszawa, ul. Światowida 17

Nie zgadzam się (0)