Opinie użytkownika (9)

Miałam do odebrania...
Miałam do odebrania suszarkę,którą tydzień temu wcześniej oddałam do naprawy. Niestety nie udało im się jej naprawić,więc otrzymałam nową bez żadnego problemu. żadnych zbędnych pytań nie było. Pani bardzo miła. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Oczywiście nikomu nie życzę popsutego sprzętu. Jednak jeżeli się popsuję to proszę się nie martwić. Szybko usterka będzie naprawiona,albo sprzęt będzie zamieniony na nowy.

Marta_973

22.05.2012

Saturn

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Brak przejścia dla...
Brak przejścia dla klientów przy samym wejściu. Nie widoczne ceny butów, kartony z towarem blokujące przejście przy obuwiu dziecięcym. Za mało miejsca do przymierzania butów. Personelu nie można było nigdzie znaleźć, musiałam szukać sama. Inne buty w pudełkach na których były inne zdjęcia butów. Ogólny chaos.

Marta_973

22.05.2012

CCC

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Brak zainteresowania się...
Brak zainteresowania się klientem. Opryskliwe sprzedawczynie nie potrafiące doradzić,ani pokazać odpowiednich produktów dla dziecka,które ma zaledwie roczek. Za to zostały pokazane artykuły dla dzieci od 3roku życia. Zastanawiam się tylko czy to brak wiedzy na temat zabawek, czy też takie podejście do klientów. Po za tym zabawki porozrzucane po podłodze. Nie polecam.

Marta_973

22.05.2012

Smyk

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Oczekiwanie w kolejce...
Oczekiwanie w kolejce prawie po same drzwi na kupienie upragnionych lodów, w taki upał nie polecam. Z tego co zauważyłam to w czasie kiedy była ta duża kolejka akurat rozpoczęto zmianie pracowników na kasie,jakby nie można z tym chwilę poczekać. Do tego jeszcze,żeby skorzystać z toalety trzeba czekać, aż otrzyma się paragon, bo babcia klozetowa czeka za rogiem. Nie polecam korzystania z toalety bez paragonu,ale mają pyszne lody z pokruszonym lionem.

Marta_973

22.05.2012

McDonald's

Placówka

Kraków, Galeria Krakowska ul. Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Ładny wystrój miejsca,...
Ładny wystrój miejsca, fajny klimat, mili kelnerzy i dobre jedzenie, polecam. Można dobrze zjeść za przyzwoite pieniądze, nie trzeba długo czekać na obsługę. Co mi się nie spodobało to tylko to,że obsługiwało mnie kilku kelnerów,więc nie mogłam zostawić napiwku bo nie wiedziałam komu. Myślę,że fajne miejsce nie tylko na obiad,ale również na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi.

Marta_973

22.05.2012

Alter Ego

Placówka

Kraków, Floriańska 13

Nie zgadzam się (0)
Rozczarowałam się tym...
Rozczarowałam się tym miejscem, chociaż zawsze byłam zadowolona z obsługi, cen oraz smacznego jedzenia. Niestety tym razem jestem bardzo zawiedziona. Rozumiem,że jest ruch i trzeba wydać kilka posiłków, ale nie było ruchu a oczekiwałam na kelnera 10 minut, kiedy już pani kelner podeszła do stolika z kartami, nawet nie zaproponowała nic do picia, pomimo tego, że na zewnątrz był skwar. Ponadto jak zajrzałam do menu przeraziły mnie ceny. Rozumiem,że ceny idą w górę,ale żeby podnieść cenę posiłku o 100%? chore i nie na moją kieszeń,ale pewnie na kieszeń turystów, nie polecam.

Marta_973

22.05.2012

Gruzińskie Chaczapuri

Placówka

Kraków, Rynek Główny 11

Nie zgadzam się (0)
Plusa daję tylko...
Plusa daję tylko za to,że owoce i warzywa widać było,że były w miarę świeże, reszta daję wiele do życzenia. Kolejki jak zawsze kiedy wybieram się na zakupy do tej biedronki. dwie kasy czynne tylko a przy nich jeżeli dobrze policzyłam to 7 osób po pełnym wózku. w kolejce stałam około 4minut. Poza tym brak produktów na promocji z gazetki. Personel opryskliwy. Nie polecam tego miejsca, a niestety muszę tam chodzić,bo jest najbliżej mnie.

Marta_973

18.05.2012

Biedronka

Placówka

Iława, Królowej Jadwigi 6

Nie zgadzam się (0)
Przy wejściu i...
Przy wejściu i w środku czyściutko. Miła atmosfera panuje jak się wchodzi. Kelner miły i sympatyczny. Menu przejrzyste. Pyszne lody. Idealne miejsce na spotkania nie tylko towarzyskie,ale również biznesowe. Nie za tłoczno. Muzyka nie za głośno. Spokojnie można rozmawiać oraz smaczny, kolorowy deser zjeść.

Marta_973

18.05.2012

GRYCAN

Placówka

Kraków, Podgórska 34

Nie zgadzam się (0)
Po zakupieniu samochodu...
Po zakupieniu samochodu wybrałam się do placówki z zamiarem przedłużenia polisy ubezpieczeniowej. Chciałam kontynuować z nimi współpracę, lecz niestety kompetencje pracownicy były na takim poziomie, że nawet nie mogła odnaleźć danych personalnych poprzedniego właściciela pojazdu. Do dnia dzisiejszego zastanawiam się co ta Pani tam tak właściwie robiła. Poprosiła koleżankę o pomoc i udało się to odnaleźć. Jednak ja przyszłam z zamiarem przedłużenia polisy a nie jej rezygnacji. Pani nie zaproponowała mi żadnych dogodnych warunków dalszej współpracy i w ostateczności zrezygnowałam z dalszego korzystania z usług tej firmy. Najbardziej przeraził mnie brak kompetencji pracownika oraz brak jakiegokolwiek podejścia do klienta. Osoba nawet nie starała się przekonać mnie do dalszego korzystania z ich usług. Poza tym spieszyłam się i samo czekanie na to aż ta Pani odnajdzie dane personalne poprzedniego właściciela wzbudziły we zdenerwowanie. Wiedziałam bowiem, że takie sprawy można załatwić w przeciągu 10min, a nie godziny. Jedyne co można powiedzieć o placówce to to, że wygląd miejsca obsługi był estetyczny.

Marta_973

18.03.2010

PZU

Placówka

Kościerzyna, Strzelecka

Nie zgadzam się (27)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi