Opinie użytkownika (5)

Duża ilość produktów,...
Duża ilość produktów, niezła dostępność. Czystość placówki bardzo dobra, niestety jest problem z zainteresowaniem Klientem. Zbyt długi czas oczekiwania aż pracownik zainteresuje się Klientem, a jeśli już pracownik podejdzie to nie jest w stanie udzielić dokładniejszych informacji mimo że jest z konkretnego działu. Na pewno to jest kwestia do poprawy.

mbknight

09.07.2024

Media Expert

Placówka

Warszawa, ul. Grochowska 207

Nie zgadzam się (0)
Obsługa pomocna, zachowanie...
Obsługa pomocna, zachowanie zgodne ze standardami, wydanie reszty z wysokiego nominału bez problemów. Sporo towarów na ekspozycji, produkty na półkach ułożone estetycznie. Czystość placówki akceptowalna, jednak można to poprawić. Mała ilość miejsca w sklepie, przy 2-3 osobach w kolejce do kasy robi się tłoczno.

mbknight

09.07.2024
Nie zgadzam się (0)
Towar rozłożony na...
Towar rozłożony na półkach estetycznie, czystość miejsca średnia, mało miejsca przez dużą ilość wyłożonego towaru i towaru do rozłożenia na półkach. Kolejki do kasy średnie, personel widać że przykłada się do pracy.

mbknight

02.07.2024

Biedronka

Placówka

Kraków, Mieczysława Medweckiego 21

Nie zgadzam się (0)
Czystość miejsca zachowana,...
Czystość miejsca zachowana, ekspozycja na półkach zrealizowana tematycznie, wszystkie produkty na swoich miejscach. Etykiety z cenami w prawidłowych miejscach, odzwierciedlają towar którego dotyczą. Brak błędów w cenówkach. Personel pomocny, brak kolejek do kasy - duży plus dla osób, które w danym momencie się spieszą. Personel potrafił gtrafnie wskazać lokalizację poszukiwanego towaru. Produkty przy kasach odpowiednio wyeksponowane..

mbknight

24.06.2024

Rossmann

Placówka

Warszawa, Korkowa 165

Nie zgadzam się (0)
Obsługa salonu kompetentna,...
Obsługa salonu kompetentna, co miało odzwierciedlenie w szybkim rozwiązaniu problemu z ustawieniami sieci w telefonie. Wszystko w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Czystość w salonie firmowym zachowana, a ekspozycja produktów które można dobrać w abonamencie jest wyraźnie oznaczona, dzięki czemu łatwiej podejmować decyzje zakupowe.

mbknight

24.06.2024

Play

Placówka

Warszawa, Wołoska 12

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi