Opinie użytkownika (81)

Przedłużałem umowę abonamentową...
Przedłużałem umowę abonamentową (o tym w innej opinii). Tak mi się (wówczas) spodobała oferta że postanowiłem przenieść numer żony z karty na abonament. To był największy błąd jaki uczyniłem. Jako młodzi ludzie bardzo cenimy sobie możliwość korzystania z internetu w telefonie. A jako abonent Orange Free Net mogłem współdzielić limit transferu z modemu na telefonie. Kiedy podpisywałem umowę zapewniano mnie że wszystkie przypisane do konta numery będą mogły współdzielić internet. W praktyce okazało się że zarówno na nowym przedłużonym abonamencie swoim, jak i nowo podpisanym żony - za internet są pobierane opłaty. Niestety Orange nie przyjmuje reklamacji, ogranicza się do słowa "przepraszamy" i dla nich wszystko jest ok. Choć sami przyznają że zostaliśmy wprowadzeni w błąd - dla nich wszystko jest zgodne z ich wewnętrznymi regulaminami. Niestety moje zdanie o Orange zmieniło się w ciągu miesiąca o 180 stopni. Kiedyś chwaliłem sobie współpracę - teraz już wiem, że nigdy więcej Orange... najwyższy czas zacząć kierować się tylko rozumem i nie słuchać ani trochę serca... oczywiście dalszy przebieg reklamacji zależy od stanowisk UOKiK oraz Rzecznika praw konsumentów.

szabelka

15.07.2014

Orange

Placówka

Czeladź, Będzińska 80

Nie zgadzam się (0)
Niestety mimo wieloletniego...
Niestety mimo wieloletniego korzystania z sieci Orange muszę wystawić maksymalnie negatywną ocenę. Do tej pory współpracę z operatorem oceniałem wzorowo. Wszystko pękło niczym mydlana bańka podczas przedłużenia umowy. Przedstawiona przez telefon oferta okazała się niezgodna z rzeczywistością. Zostałem świadomie przez konsultanta wprowadzony w błąd. Sprawa dotyczyła współdzielenia pakietu Orange Free Net na numerach komórkowych. Dotychczas operator nie pobierał ode mnie żadnych opłat za użytkowanie internetu przez telefon (mam umowę dodatkową umowę na internet mobilny). Podczas przedstawiania oferty przez konsultanta wyraźnie zaznaczyłem że chcę aby to działało jak do tej pory, konsultant zagwarantował że tak to będzie działało. Tymczasem okazało się w praktyce że na nowym abonamencie nie mogę użytkować internetu bezpłatnie, są za to dodatkowe opłaty. Złożyłem reklamację, zweryfikowano zapis rozmowy, stwierdzono że faktycznie konsultant nie działał zgodnie ze "standardami orange", że wprowadził mnie w błąd. I co? Usłyszałem "przepraszamy"; ale dalej: "oferta przedstawiona telefonicznie nie jest wiążąca", "(...)więc sprawę uważamy za zamkniętą". Nikt nie pofatygował się aby zaproponować mi nową ofertę ani w jakikolwiek sposób rozwiązać spór. Słowem: ODRADZAM PRZEDŁUŻANIE UMOWY Z ORANGE.. Niestety to działa tylko jednorazowo. Jak się to rozwinie dalej - czekam na odpowiedzi od Rzecznika praw konsumenta oraz UOKiK. Trochę mi będzie szkoda rozstawać się z Orange - kiedyś było super - teraz firma sięga dna...

szabelka

15.07.2014

Orange

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny otrzymałem bony do wykorzystania w sklepie internetowym merlin. Kolejny raz nie było problemów z ich wykorzystaniem i złożeniem zamówienia. Paczka została wysłana błyskawicznie w promocyjnej cenie. Jak zwykle wszystko zgodnie z opisem porduktu. Otrzymałem gwarancję i fakturę. Wszystko szybko i sprawnie.

szabelka

30.10.2012

merlin.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep dość duży,...
Sklep dość duży, jasny i sensownie rozplanowany. Obsługa bardzo sympatyczna, błsyakwicznie poleca odpowiednie fasony i dopasowywuje odpowiednie rozmiary. Bogaty wybór produktów i akcesoriów. Cen nie można sie przyczepić, adekwatne do jakości produktów. Reklamacje rozpatrywane błyskwicznie na korzyść klienta.

szabelka

30.10.2012

Adidas

Placówka

Czeladź, Będzińska 80

Nie zgadzam się (0)
Postanowiłem przedłużyć umowę...
Postanowiłem przedłużyć umowę na internet mobilny za pomocą strony internetowej play. Błyskawicznie po wstukaniu numeru pojawiła się 'oferta specjalna'. Po przejrzeniu ofert wybrałem idealną dla siebie która niemalże potrajała moje obecne limity. Drobne problemy z wypełnieniem wniosku błyskawicznie rozwiązał konsultant na czacie. Umowa dotarła błyskawicznie a nową ofertą jestem zachwycony ;)

szabelka

30.10.2012

Play

Placówka

Nie zgadzam się (0)
15.04.2022
Odpowiedź firmy
Szanowny Panie, bardzo nam miło, że tak pozytywnie ocenia Pan naszą firmę i funkcjonowanie naszego sklepu internetowego. Jako operator komórkowy staramy się wszechstronnie budować wizerunek firmy nowoczesnej i multimedialnej, która dostarcza swoim Klientom możliwie szerokie rozwiązania technologiczne. Dążymy do tego, aby każdy Klient odnalazł u nas zarówno ofertę, jak i sposób obsługi, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom. Wyrażamy nadzieję, że w przyszłości będziemy otrzymywać od Pana tylko tak wysokie oceny. Zachęcamy do regularnego odwiedzania nas w internecie: http://www.facebook.com/Play oraz http://blogplay.pl
Wracając z delegacji...
Wracając z delegacji prosto na dużą rodzinną imprezę po drodze postanowiłem kupić kwiaty. Dokładniej potrzebowałem trzy naprawdę duże bukiety. Fakt że był wieczór i zbliżało się zamknięcię marketu. Szybko więc pobiegłem do punktu Kwiaty aby wybrać jakieś duże bukiety. Wszystko było jeszcze pootwierane kiedy zacząłem przeglądać gotowce gdyż zarówmno mnie jak i zapewne sprzedawczyni spieszyło się do domów. Jakież było moje zdziwienie kiedy zamiast pytania "co podać" usłyszałem że już nieczynne, po czym pani zaczęłą zbierać kwiatki z przejścia. A miałem już upatrzone bukiety i przygotowane dwie stówki na zakup...Zniesmaczony opuściłem sklep raz po raz mijaąc pootwierane jeszcze inne punkty na pasażu...

szabelka

30.10.2012

Kwiaciarnia KWIATY

Placówka

Sosnowiec, Zuzanny 20

Nie zgadzam się (4)
Sklep wprawdzie jest...
Sklep wprawdzie jest dość mały i ciasny jednak jest dość bogaty w asortyment: wzory i rozmiarówki. Obsługa jest sympatyczna i kompetentna. Błyskawicznie w razie potrzeby służy pomocą, wyszukuje odpowiedni rozmiar, poleca inny fason. Czasowe okazje pozwalają na naprawdę promocyjne zakupy. Produkty są dość dobre jakościowo a z ewentualną reklamacją nie ma większych problemów.

szabelka

30.10.2012

No boso

Placówka

Sosnowiec, Zuzanny 20

Nie zgadzam się (3)
Niewątpliwą zaletą sieci...
Niewątpliwą zaletą sieci jest to że w razie nagłej potrzeby jadę i kupuję potrzebne części od ręki. Nawet w niedzielę. Mankament jest taki że ceny nie są specjalnie konkurencyjne a firma promuje głównie części firmowane swoim logiem. Sklep jest duży i przejrzysty. Ciężko jednak dorwać kogoś z obsługi. Jak już ta sztuka się uda to można polegać na fachowej wiedzy sprzedawców.

szabelka

30.10.2012

Norauto

Placówka

Sosnowiec, przy dk 94

Nie zgadzam się (1)
Jak to bywa...
Jak to bywa w tej sieci sklep dość mały ale bogaty w specialistyczny asortyment. Nie ma rzeczy której się tu nie dostanie z dziedziny fotografii. Wszystko poukładane estetycznie i schematycznie. Obsługa bardzo sympatyczna, posiadająca profesjonalną wiedzę. Skutecznie rozwiano wszystkie moje wątpliwości i po raz kolejny dokonałem (mam nadzieję) udanego zakupu w tej sieci.

szabelka

30.10.2012

CEWE Fotojoker

Placówka

Sosnowiec, Zuzanny 20

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny duży plus dla tej sieci. Upatrzyłem sobie pewien fason butów zimowych jednak pech chiał że mój rozmiar się wyprzedał. Sprzedawczyni bez zbędnej zwłoki sprawdziła w systemie gdzie buty są jeszcze dostępne i telefonicznie poprosiła o ich odłożenie. Po przyjeździe do drugiego ze sklepów buty już czekały przy kasie. Firma godna loga 'Jakość Obsługi" które dumnie widnieje na bramkach wejściowych do sklepu.

szabelka

30.10.2012

DEICHMANN

Placówka

Sosnowiec, Staszica 8b

Nie zgadzam się (0)
Druga przygoda z...
Druga przygoda z KZK GOP i druga zakończona potężnym niesmakiem. Po raz drugi firma uświadomiła mi że jest liderem w wyłudzaniu pieniędzy. Otóż znów jednorazowo wybrałem się z żoną autobusem na imprezę gdyż jako odpowiedzialni kierowcy nie ruszamy samochodu gdy spodziewamy się obecności alkoholu. Jak się później okaże - lepiej było zainwestować w taksówkę...Ja jako że studia już mam ukończone - skasowałem bilet normalny. Żona - jako uczennica szkoły policealnej, ledwo po dwudziestce - bilet ulgowy. I jak to bywa w KZK GOP - nie ma kursu bez kontroli tj. kanarów zawsze jeździ więcej niż pasażerów - zażyczono sobie od nas biletów. U mnie ok, u żony - króka informacja - będzie mandat... jedzie na zaniżonym bilecie. Zdziwienie moje, żony i współpasażerów - ogromne. Ważna legitymacja okazuje się nic nie wartym dokumentem. Dokumentem na który żona wchodzi na basen, do kina a nwet jeździ pociągiem ze zniżką - w KZK GOP jest nic nie wartm dokumentem. Standardowo kanar zaproponował łaskawie niższy wymiar kary tj. płatność gotówką 93zł. Ale to by było przyznanie się do winy. Więc nic nie zapłaciliśmy żeby najpierw zapoznać się z procedurami i regulaminem KZK GOP. Kanar był nachalny. Bardzo.Po pewnym czasie przyszło wezwanie do zapłaty 150zł. W pełnym regulaminie faktycznie można wyczytać że szkoły policealne nie łapią się na zniżki KZK GOP, więc zapłaciliśmy mandat. ALE!...po szczegółowej lekturze regulaminów itp itd można doczytać że za jazdę na bilecie bez ważnego dokumentu zaświadczającego o ulgach mandat wynosi na miejscu 45, kredytowany 75 złotych! Ale KZK GOP zażyczyło sobie 150 (i tyle zapłąciliśmy) a kanar chciał w gotówce 93. Jest to nic innego jak wyłudzenie zgłoszone już do kilku instytucji, tym bardziej że na mandacie jest klauzula że bilet był ok, tylko dokument nieważny! Czy pracownicy KZK GOP sami nie znają swoich cenników czy celowo wyłudzają większe kwoty?Niestety w krótkim czasie dwa razy naciąłem się na komunikację miejską. Obiecywałem sobie że już więcej busem nie pojadę i żałuję jak nie wiem że się ugiąłem. Dziwić się że mają coraz mniej klientów... Jakość usług i obsługi na poziomie poniżej żenującym...
Nie zgadzam się (0)
Sieć Reserved w...
Sieć Reserved w moim mniemaniu może poszczycić się bardzo dobrą relacją ceny do jakości prosuktów. Obsługa służy pomocą, w każdej chwili można liczyć na jej wsparcie. Sklep przejrzysty, jasny, z bogatym asortymentem. Wybór rozmiarówek i fasonów bardzo bogaty. Bez problemu można znaleźć produkty odpowiednie dla siebie.

szabelka

29.08.2012

Reserved

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (0)
Wszystkie Mc'Donaldy wyglądają...
Wszystkie Mc'Donaldy wyglądają i działają identycznie. W znacznym stopniu szybkość obsłużenia zależy od stosunku nagromadzenia ludzi i ilości osób w obsłudze. Tym razem miałem szczęście że stosunek ten był nadzwyczaj na korzyść klienta. Chwila moment i zamówienie gotowe. Fakt że trzeba wydać nieproporcjonalnie dużo żeby poczuć sytość jednak ciężko odmówić sobie 'jednego czisa'... Punkt jak każdy - zadbany i czysty.

szabelka

29.08.2012

McDonald's

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (0)
Sklepy tej sieci...
Sklepy tej sieci charakteryzują się przejrzystością i estetyką. Nie inaczej jest w tym wypadku. Zadbany sklep z bardzo sympatyczną i kompetentną obsługą. Jest czysto, wszystko poukładane logicznie , bez problemu można dobrać odpowiedni rozmiar interesującego fasonu. Asortyment jest dość bogaty a ceny rozsądne.

szabelka

29.08.2012

House

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (0)
Dość duży i...
Dość duży i przejrzysty sklep. Poukładane wszystko bardzo estetycznie i elegancko. Wybór rozmiarówek dość duży, jeśli chodzi o wzory - mam wrażenie że powielają się i nie ma ich na sklepei za wiele. Obsługa mogłaby zwracać troszkę więcej uwagi na klientów. Po uchwyceniu sprzedawcy wykazuję się jednak dużą fachowością. Ceny średnio przystępne. Ogólnie dość pozytywna ocena.

szabelka

29.08.2012

Big Star

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (0)
Jak we wszystkich...
Jak we wszystkich sklepach tej sieci najmocniejszym punktem jest obsługa. Megafachowa, pomocna i uśmiechnęta. Nie ma pytań bez odpowiedzi, w tej sieci sprzedawcy o fotografii wiedzą wszystko! Asortyment sklepu szeroki (oczywiście fotograficzny) a ceny bardzo przystępne. Czysto i estetycznie, bez problemu można produkty przetestować przed zakupem.

szabelka

28.08.2012

CEWE Fotojoker

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (0)
Sklep w identycznym...
Sklep w identycznym stylu jak pozostałe tej sieci, łątwo się połąpać na działach, wszystko elegancko wyeksponowane i poukładane. Miejsca i przestrzeni dużo, wybór ogromny, większość produktó można przetestować przed zakupem. Jedyny minu to problemy ze złapaniem obsługi, niby jest ale ciągle zajęta...

szabelka

28.08.2012

Saturn

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (0)
Bardzo duży sklep,...
Bardzo duży sklep, ceny wyjątkowo okazyjne, wszystko poukładane estetycznie i przejrzyście. Obsługa zapracowana jednak bez problemu znajduje chwilę na pomoc klientowi. Punkt zadbany i czysty, szeroki wybór rozmiarów, krojów i kolorów. Każdy jest w stanie dobrać coś odpowiedniego dla siebie niezależenie od gustu.

szabelka

28.08.2012

New Yorker

Placówka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Nie zgadzam się (0)
Świetne miejsce na...
Świetne miejsce na rodzinny wypad, może teren nie jest nadzwyczaj duży jednak frajda dla dzieciakó duża. Swoje trzeba odstać w kolejce zwłaszcza w sezonie. Kolejka idzie dość sprawnie. Ogromny plus to cena - groszowa sprawa (raptem 2zł) za wstęp na teren fokarium oraz możliwość zobaczenia podwodnego życia fok.

szabelka

28.08.2012

Fokarium

Placówka

Hel, Morska 2

Nie zgadzam się (1)
Świetne miejsce na...
Świetne miejsce na wypad całą rodziną. Można poprzebywać w otoczeniu zwierząt łaszących się do każdego odwiedzającego. Pokazy ptaków przygotowywane przez profesjonalistów robią wrażenie. Ścieżka z bajkami zainteresuje dziecko na dłuższą chwilę. Jedyny minus to niemal same górzyste ścieżki które mogą stanowić problem dla starszego pokolenia.

szabelka

09.08.2012

Leśny Park Niespodzianek

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi