jakość obsługi pogorszyła się od czasu kiedy bank zmienił barwy na czerwone, skupienie się na cięciu kosztów np [p[rzez zmniejszenie liczby bankomatów i placówek
Ciężko znaleźć tu dobrą obsługę. Trzeba wiedzieć dokładnie po co się przyszło, bo nikt nie pomoże. Ewentualnie wskażą kierunek, gdzie czegoś szukać, choć i to nie zawsze. Ceny w porządku i sklep jest blisko, więc przy remontach cenny sklep, aczkolwiek asortyment jest dość ograniczony.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.