Opinie użytkownika (83574)

Jestem bardzo zadowolony...
Jestem bardzo zadowolony z tego ubezpieczyciela. Kompetentna, fachowa obsługa, przejrzysta oferta, bardzo szybka likwidacja szkód. Wysoki poziom kultury i profesjonalności obsługi na infolinii.

zarejestrowany-uzytkownik

22.02.2020

AXA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miłe panie...
Bardzo miłe panie zawsze uśmiechnięte i pomocne. Na stoisku mięsnym zawsze pieknie wyeksponowany towar panie tam pracujące są bardzo przemiłe tak jak i na kasach.

zarejestrowany-uzytkownik

22.02.2020

Delikatesy Centrum

Placówka

Chorzów, Wolności 10

Nie zgadzam się (0)
Po raz pierwszy...
Po raz pierwszy spotykam się z niemożliwością zwrócenia towaru. Często ceny się nie zgadzają , bądź ludzie nie doczytają ,że jest to jakaś promocja z delikartą, a kasjer niestety nie pyta kupującego o tą kartę (choć wie doskonale ,że towar jest w promocji z ta kartą). Gdy zauważyłam ,ze cena za bulion jest o 2,30 zł wyższa chciałam zwrócić towar, ale usłyszałam,że to niemożliwe,że już to jest w systemie :) Śmiechu warte, pierwszy sklep w którym nie można zwrócić towaru . Z tym problemem spotykam się nie po raz pierwszy , gdyż wielokrotnie byłam świadkiem takich sytuacji Zastanawiam się czy to kierownik nie szkoli personelu , czy tak jest bo po prostu nie chce się wycofać paragonu. PORAŻKA !!!

zarejestrowany-uzytkownik

22.02.2020

Delikatesy Centrum

Placówka

Lubawka, ul. Wodna 26

Nie zgadzam się (1)
Wypłata za szkodę...
Wypłata za szkodę rzeczową kompletną Ale w sprawie własnego zdrowia muszę walczyć w sadzie

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

WARTA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rzeczowo i na...
Rzeczowo i na temat Ale bronią się przed wypłatą należności za wypadek

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

PZU

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa konkretna i...
Obsługa konkretna i rzeczową Ale pod koniec ubezpieczenia próba manewrowania mnie w drozsz3 i mniej korzystne ubezpieczenie

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

AXA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bajzel i tyle....
Bajzel i tyle. Odszkodowanie w niepełnej wysokości przelali na konto innej firmy i pomimo korespondencji od prawnika nie myśleli tego naprawić. Dopiero po wyroku sądu odszkodowanie wysłali na prawidłowy numer konta. Tragedia i żenada.

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

WARTA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Drogie ubezpieczenia, problemy...
Drogie ubezpieczenia, problemy z wypłatą. Tragedia. Wieczny problem.

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

PZU

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Niestety odszkodowania wypłacają...
Niestety odszkodowania wypłacają zaniżone. Obsługa miła, grzeczna, ale o pieniądze trzeba walczyć.

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

ERGO Hestia

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
bardzo dobra obsługa...
bardzo dobra obsługa a pośrednictwem multiagenta znajomego

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

WARTA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
placówki PZU w...
placówki PZU w Toruniu rywalizują ze sobą, w ramach tej rywalizacji nie polecają się nawzajem

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

PZU

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra obsługa...
Bardzo dobra obsługa a pośrednictwem znajomego brokera

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

ERGO Hestia

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kontakt na 100%...
Kontakt na 100% zadawalający

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

ERGO Hestia

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
montaż gratis i...
montaż gratis i co z tego wszystko jest i tak wliczone w koszty zakupu zapłaciłem 100zl za transport a okazało się że panele muszę wnieść sam chciałem zrezygnować z zakupu to za oferowali mi że za podkład dostanę pieniądze odrazu ale panele wezmą w komis i jak się uda je sprzedać to zwrócą pieniądze wystarczyło się dogadać że wyniosą te panele i nie ma sprawy brak profesjonalnego podejścia nie polecam tej firmy poczytajcie też opinie jeżeli chodzi o sam montaż amatorzy!

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

ABAK

Placówka

Rybnik, Żorska 36

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła, Lekarz...
Obsługa miła, Lekarz kompetentny i rzeczowy. Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

ENEL-MED

Placówka

Kraków, ul. Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Za nim założysz...
Za nim założysz konto,,, pięknie wyświetla nowe filmy, z lektorem i same kuszące propozycje. Po założeniu i zapłaceniu w ogóle nie ma tych filmów lub są nie które ale bez lektora...(opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
24.01.2021
Odpowiedź firmy
Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.
Miałam awarię, inny...
Miałam awarię, inny sklep nie dostarczył mi zlewozmywak a w AGDstyle.pl kupiłam go od ręki !!! URATOWALI MI ŻYCIE. Polecam bo taka obsługa nie zdarza się teraz często. Bardzo dziękuję Monika.

zarejestrowany-uzytkownik

21.02.2020

agdstyle.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zakończyłam leczenie. Wykonano...
Zakończyłam leczenie. Wykonano wkład tzw onley. Ząb jak nowy. Wszystkim potrzebującym polecam.

zarejestrowany-uzytkownik

20.02.2020

ENEL-MED

Placówka

Warszawa, Jana Pawła II

Nie zgadzam się (0)
Proces zakupu przebiegał...
Proces zakupu przebiegał super sprawnie

zarejestrowany-uzytkownik

19.02.2020

INTER Ubezpieczenia

Placówka

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 172

Nie zgadzam się (0)
To co się...
To co się stało z zalukaj to jakaś katastrofa. 30 zł za dwa tygodnie teraz sobie pobierają...nie ma kompletnie żadnego kontaktu z tą firmą. Filmy w weekendy się zacinają, wieczorami nie da się oglądać pomimo zapłaconych pieniędzy...Niestety większość filmów jest starych, a jeśli są już nowe to z koszmarną jakością...Kiedyś to była dobra strona. Płaci się za pomocą bicoin - jak się próbuję z nimi skontaktować to oczywiście się odcinają od usług zalukaj, to jest po prostu firma duch !!!!

zarejestrowany-uzytkownik

19.02.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
30.12.2021
Odpowiedź firmy
Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.