W nowo powstałym centrum handlowym w Pabianicach o nazwie Tkalnia znajduje się sklep Kik .Sklep jest doskonale wyposażony zarówno w odzież jak i w artykułu godpodarstwa domwego oraz tekstylia. Dostawy są częste , więc odwiedzając sklep raz w miesiącu na pewno można wybrać coś dla siebie.
Towar ze starszych kolekcji są na bieżąco przeceniamy i doskonale oznakowane dużymi szyldami w miejscach znajdującego się towaru. Sprzedwcy równiez zasługują na pozytywna opinię. Są mili , cierpliwi i uczynni. Polecam sklep Kik w Pabianicach.
Piszę to tutaj, ponieważ na ich osobistym fanpejdżu mój post został usunięty. Pani fryzjerka, do której chodziłam, przestała tam pracować i dlatego zaproponowano mi kogoś innego, na co się zgodziłam. Przyszłam do salonu z zamiarem uzyskania miodowego blondu, o co WYRAŹNIE poprosiłam panią fryzjerkę, nową (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO). Pokazałam nawet zdjęcie, w dodatku SWOJE. Pierwszą rzecz, jaką usłyszałam, to "fajnie by wyglądały siwe, wiedźmińskie włosy" (nie pytałam cię o poradę, kobieto?), odpowiedziałam, że "nie, miałam już takie kiedyś i ich nie chcę" (z tego wynika, że miałam już włosy białe, puste, pozbawione barwnika, więc zniszczone od rozjaśniania, i udało mi się je uratować). Następnie pani zaczęła nakładać rozjaśniacz, najpierw na odrost, następnie na całe włosy :))))), więc jej zdolność słuchania ludzi już widać na jak niskim poziomie jest. Podczas mycia myślałam, że zostanę bez włosów, nigdy nie byłam tak ciągnięta za włosy, w dodatku to wyciskanie włosów z wody tuż przy samej skórze głowy (wystarczy sobie wyobrazić, jakie to bolesne!). Jak już trzykrotnie wspomniałam, chciałam MIODOWY BLOND, tj. blond w ciepłych tonacjach (i taki miałam przez jakieś pół roku, więc toner zdołał się już nawet "utrzymać" na włosach, wystarczyło spojrzeć). Pani nałożyła mi toner, z którego moje włosy wyszły rude, tak, RUDE, o które w ogóle nie prosiłam, ale najwyraźniej ona stwierdziła, że ona wie lepiej, czego ja chcę. Co jest akurat moim błędem, powiedziałam, że wyglądają dobrze, bo chciałam stamtąd jak najszybciej uciec jak typowa kobieta, zostałam skasowana na 160 zł (za tą, jak się okaże, amatorszczyznę) i udałam się do domu. Do tej pory chodziłam w świetle sztucznym (salon znajduje się w CH Forum), a i tak włosy wyglądały tragicznie. Następnego dnia, w świetle dziennym myślałam, że się popłaczę, czułam się tak, jakbym obudziła się jeszcze bardziej RUDA niż wczoraj. Ponadto podczas czesania włosów zauważyłam, że na pasmach przy szyi rozjaśniacz został nałożony nieumiejętnie (były czarne prześwity odrostu), co wygląda po prostu okropnie. Nie dość, że dostałam to, czego absolutnie sobie nie życzyłam, to w dodatku wykonane technicznie źle. Gdy dodałam posta na fanpejdżu, został on usunięty dosłownie po 3-4 minutach, panie obsługujące fanpejdż w prywatnej wiadomości pisały mi, że piszę jakieś "przedmiotowe posty" (chyba miały na myśli roszczeniowe, ale wymagać znajomości języka polskiego to chyba za dużo, ponieważ zdań także nie potrafią układać) i standardową formułkę typu "nie zmierza to do rozwiązania problemu". Niestety, nawet gdybym chciała, to nie mam możliwości przyjechać specjalnie do Koszalina dla fryzjera, ponieważ poza wyglądem mam ważniejsze sprawy jak studia czy praca, o czym też nie omieszkałam się im powiedzieć. Poza tym znam ich praktyki i pewnie nie poprawiłyby mi tych włosów za darmo, tak jak powinny, bo najpierw psują ludziom włosy ze względu na jakieś własne uprzedzenia albo zazdrość tak częstą wśród kobiet (ta fryzjerka powiedziała, że mam ładny kolor włosów przed rozjaśnianiem, więc może o to chodziło? żebym takiego nie miała, bo ona takiego nie ma?). Także teraz, gdy będę chciała naprawić włosy, będę zmuszona: wyłożyć kolejne pieniądze na nowego fryzjera (bo do tego salonu na pewno nie pójdę) plus nałożyć rozjaśniacz na całą długość włosów (żeby zejść z rudego do blondu, ciekawe, czy połowa mi nie odpadnie). Życzę tej pani własnej katastrofy na włosach :)
kilka dni temu skończyło mi się konto VIP i od tamtej pory jedyna strona jaka się wyświetla to zakup przez bitcoin ,nie ważne w co kliknę,
mieszkam za granicą, mam możliwość zakupu VIP przez ebay ale konto z którego jest wystawione ogłoszenie działa dopiero od miesiąca ,wiec raczej mało wiarygodne. Z tego co czytam można kupić bitcoin nawet płacąc pay pal ale z tego co tu piszecie nie każdy dostał dostęp do premium nawet po zakupie, wiec raczej się wstrzymam.
Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.
Takich dobrych eklerek...
Takich dobrych eklerek nie jadłem przez chyba 20 lat ! Uczciwe ciacho za rozsądna cenę ! Polecam!
Tydzien temu kupilem tam drogie buty do pracy ale nie wiedzialem ze potrzebuje faktury zeby uzyskac zwrot pieniedzy w pracy pojechalem wiec jeszcze raz z paragonem ale odeslali mnie powiedzieli ze nie moga juz wystawic faktury bardzo przykro bo jechalem specjalnie 30 km na darmo
Szczere uznanie dla Całego Zespołu Doradców Klienta. Profesjonalna obsługa bezpośrednia. Pomoc merytoryczna, a co chyba najważniejsze szczere zaangażowanie. Pani (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO) to urzędniczka którą należy stawiać za wzór. Brawo!!!
Po rozmowie z operatorem infolini 112 dostalam instrukcje by zglosic w nocnej , weekendowej opiece by przyslali transport medyczny. Zadzwonilam ale nie dano mi tam szansy wytlumaczyc w jakiej sprawie dzwonie bo pani kazala przyjechac samemu.jak chcialam wyjasnic ze nie mam jak - to ostetnatycjnoe kazala wezwac karetke i sie wylaczyla.
Ale to nie wystarczylo pani - i kiedy udalo mi sie dostarczyc chorego do szpitala pani z okienka na korytarzu chwalila sie lekarce w jaki to "mily sposob" pozbyla sie pacjenta. Widac ajkie pani ma podejscie do swoich obowiazkow i cierpienia drugiego czlowieka. Taksowka nie wjedzie pod drzwi gabinetu
Dziękujemy firmie Polferries, za pomoc w transporcie naszych psów zaprzegowych. Po przejechaniu 1000 km po oblodzonych i zaśnieżonych lapońskich drogach miło jest odpocząć w komfortowych warunkach (kajuty jak na ekskluzywnych liniowcach ;)
Szczególne podziękowania należą się jednak załodze, która spisała się na medal, począwszy od świetnego miejsca na samym pokładzie dla samochodów, przez nieocenioną pomoc Pani podczas wizyt u naszych psiaków podczas rejsu ,aż po wyśmienite posiłki w pokładowych restauracjach. Polecamy pływanie z Polferries, (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO)
Nie, polecam !! Trzy godziny czekana na wycenę, auto warte 60 000, przez internet wycenili na 50000 po oględzinach wycenili na 30. 000 zaznaczając, ze jest ładne i zadbane, ale maja zastrzeżenia. Gdzie takie samo na placu maja wystawione za 59000 . Zaznaczam ze auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym, po przeglądzie. Omijajcie ich z daleka !!!
Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.
Wraz z żoną byliśmy na zakupach, po raz pierwszy spotkaliśmy się z taką obsługą, zaproponowano nam kartę klienta dzięki której dostaliśmy 30% rabatu na nasze zakupy, zaimpregnowano nam obuwie, zamówiono buty dla córki bo nie było rozmiaru. Naprawdę nie często spotykamy takie podejście do klienta. Obiecaliśmy pochwały i pozdrawiamy miłe Panie.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.