Opinie użytkownika (83574)

Świetne podejście do...
Świetne podejście do pacjenta. Nowoczesny sprzęt. Pełen profesjonalizm. Personel pełen pasji do swojego zawodu. Atmosfera panującą w klinice i nieszablonowy wystrój . Zawsze świeże czasopisma, kawa, woda mineralna, szczoteczki w toalecie. Pogratulować !

zarejestrowany-uzytkownik

11.02.2020

WELLDENT

Placówka

Wrocław, Kukuczki 5/9

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam muzeum będące...
Odwiedziłam muzeum będące w moim budynku przy ulicy Żwakowskiej. Zostałam przyjęta profesjonalnie. Pomieszczenia czyste. Eksponaty profesjonalnie opisane. Wypowiedzi w pełni obejmowały wystawione eksponaty.

zarejestrowany-uzytkownik

11.02.2020
Nie zgadzam się (0)
swetr za kila...
swetr za kila tysięcy złotych nadaje się teraz na znacznie młodszego brata. I oczywiscie to wina swetra. Radzę nie korzystać...

zarejestrowany-uzytkownik

11.02.2020

Fala

Placówka

Warszawa, Woronicza 30

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj wykupilam konto...
Wczoraj wykupilam konto vip. Po dzis dzień konto nie zostalo aktywowane. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

11.02.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Polecam jakość obsługi,...
Polecam jakość obsługi, sprzęt, podejście do pacjenta, zarówno dziecko jak i dorosły będzie z pewnością zadowolony.

zarejestrowany-uzytkownik

11.02.2020

City-dental.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
I stało się...
I stało się , skończyło mi się dziś konto VIP i nie dość, ze punktów nie mogę wymienić, to od dziś nie można nawet wejść w zagadnienie „pomoc”, wszystkie ikonki i linki przekierowują do strony płatności w bitcoin, żenujące, nigdy wcześniej tego nie było, rezygnuję.

zarejestrowany-uzytkownik

11.02.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dostęp do konta...
Dostęp do konta za 17 dni w cenie 30 zł???Żenada. Kończę z tym portalem i myślę, ze nie tylko ja. I na dodatek te Bit Coiny:(

zarejestrowany-uzytkownik

11.02.2020

Zalukaj.tv

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Witam, Chciałam pochwalić...
Witam, Chciałam pochwalić Pana który obsługiwał nasze zamówienie ( byłam z koleżanką) 08.02.2020 w godzinach wieczornych koło 22. Pan w bardzo fajny sposób proponował kupony które nie były wciśnięte na siłę a wprost do naszych oczekiwać, do tego uśmiechnięty i zabawny. Myślę że zasługuje na słowo otuchy od szefostwa, a nawet jakąś premie. Dla takiej obsługi aż chce się wracać . Pozdrawiam Agata Wiśniewska

zarejestrowany-uzytkownik

10.02.2020

KFC

Placówka

Wrocław, ul. Bardzka 6-20

Nie zgadzam się (0)
W grudniu 2019...
W grudniu 2019 zakupiłam bardzo ładne buty, które po kilku dniach się rozkleiły. Zareklamowałam - naprawili. Ok. trzy tygodnie później rozkleiły się ponownie. Zareklamowałam z żądaniem zwrotu gotówki, bo wada się pojawia ponownie, a buty źle wykonane. Odrzucili zarówno w sklepie, jak i w centrali. Powód- ślady użytkowania obuwia to dla nich przesłanka, żeby przerzucić rozklejenie się butów na klienta. Nie mam siły ani czasu po raz kolejny się odwoływać. Więcej nie odwiedzę tego sklepu i będę odradzać innym. Buty zaniosłam do szewca, a ten potwierdził, że buty są źle wykonane - podeszwa za krótka i nie dziwne, że klej nie trzyma.

zarejestrowany-uzytkownik

10.02.2020

DEICHMANN

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
DLACZEGO POZWALACIE NA...
DLACZEGO POZWALACIE NA OBRAŻANIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ? Dotyczy zapisu do gry "kierki:

zarejestrowany-uzytkownik

10.02.2020

Kurnik.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Zamawiałam słuchawki JBL....
Zamawiałam słuchawki JBL. Zamówienie zostało przygotowane bardzo szybko, bo w przeciągu 1h od złożenia zamówienia na stronie. Będąc już w sklepie dopytałam obsługę o informację na temat produktu, pan odpowiedział na wszystkie moje pytania, po czym wzięłam kartę, poszłam do kasy, zapłaciłam a Pan po chwili był już z moim zamówieniem przy kasie. Obsługa sklepu bardzo miła i pomocna

zarejestrowany-uzytkownik

09.02.2020

RTV EURO AGD

Placówka

kraków, al. bora - komorowskiego 41

Nie zgadzam się (1)
Pani przy kasie...
Pani przy kasie miła, wie co robi, jednakże na początku gdy podchodziłam popatrzyła się na mnie z pogardą i zmierzyła wzrokiem. Po zapłaceniu poszłam na salę, przed wejściem pan sprawdzał bilety, bardzo miły i uśmiechnięty, życzył fajnego filmu i chwileczkę z nami rozmawiał, bardzo pozytywny.

zarejestrowany-uzytkownik

09.02.2020

Multikino

Placówka

Kraków, Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 35

Nie zgadzam się (0)
Obsługa genialna! Pani...
Obsługa genialna! Pani kelnerka bardzo miła i uśmiechnięta, reagowała na wszystkie prośby, na stoliku brudne naczynia nie stały długo tak jak w niektórych restauracjach. Jedzenie bardzo dobre! Szarlotka z lodami znakomita, pizza chorizo również bardzo dobra. Na pewno to nie była moja ostatnia wizyta

zarejestrowany-uzytkownik

09.02.2020

Wesołe Gary

Placówka

Kraków, ul. Generała Witolda Urbanowicza 10a

Nie zgadzam się (0)
po wykupieniu dostępu...
po wykupieniu dostępu premium konto nie jest aktywowane do premium. 30 zł w poszło w piach.

zarejestrowany-uzytkownik

09.02.2020

Zalukaj.tv

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię sklep...
Bardzo lubię sklep Lidl, duży asortyment, wszystko świeże, obsługa bardzo mila i pomocna. Ceny są niższe niż w Biedronce. Jedynym minusem jest to że bułki oraz świeży chleb bardzo szybko się kończą z powodu dużego popytu.

zarejestrowany-uzytkownik

09.02.2020

LIDL

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jakby tam nie...
Jakby tam nie było, Żabka zawsze nas ratuje w niedziele niehandlowe, to jest dobry plus w jej stronę. Ale z resztą, tyle razy tam robiłam zakupy w ciągu tyle lat, a nieuprzejma obsługa tam się nie zmienia. Oczywiście, kiedy wchodzi klient do sklepu, pracowniki normalnie sobie pozwalają zajmować się swoimi rzeczami, a w twoją stronę maksymalnie mogą tylko się popatrzeć. Do póki sam klient już nie będzie zdenerwowany i nie zrobi uwagę pracownikom sklepu . Często Pani kasjerka rozmawia se przez telefon za kasą, kiedy stoi już kolejka z ludzi. Towary aby gdzie się znajdują. A cenę, nie ma co powiedzieć.. Pod serkiem wiejskim znajdujemy cenę parówek Berlinek, daty towarów ( najbardziej - mlecznych ) często są przeterminowane . O aplikację żabki.. muszę sama prosić żeby mi zeskanowali kod. Żadnego polecenia o założeniu tej aplikacji lub czy ja ją mam.

zarejestrowany-uzytkownik

09.02.2020

Żabka

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Niedługo będzie się...
Niedługo będzie się za to płacić tyle co za netflix , ogólnie lipa z miesiąca na miesiąca na miesiąc coraz drożej !!!!

zarejestrowany-uzytkownik

08.02.2020

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Byłam obsługiwane przez...
Byłam obsługiwane przez p. optometryste ...ktorej zachowanie i sposób komunikacji względem klienta był więcej niż nieakceptowany. Miało się wrażenie, że Pani reprezentuje Koło Gospodyn wiejski a nie poważną firme jaka jest Vision Express. Jeżeli firma jest zainteresowana szczegółami tej wizyty to prosze o kontakt bardzo chętnie rozwinę temat . Pozdrawiam

zarejestrowany-uzytkownik

08.02.2020

Vision Express

Placówka

Gliwice, Jana Nowaka Jeziorańskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Place przed wejściem...
Place przed wejściem do placówki bankowej czyste i wolny od śmieci. Szyby w oknach i drzwi czyste, w oknach plakaty informacyjne aktualne i nie podarte. Podłoga w placówce czysta. Obsługa: Widoczne dwie osoby obsługujące klientów, osoby w kolejce 4. Kiedy nadeszła moja kolej Pani na stanowisku przywitała mnie zwrotem ,,dzień dobry" i gestem zapraszającym wskazała mi miejsce żebym usiadła. Pani spytała w czym może mi pomóc. Na moja prośbę o dobranie kredytu Pani poprosiła mnie o dowód osobisty, zapytała jak kwota mnie interesuje. Kiedy udzieliłam informacji Pani zaoferowała mi promocyjną pożyczkę "Gotówka dla Ciebie" z korzystnym oprocentowaniem i dogodnymi ratami. Wytłumaczyła mi też jakie dokumenty muszę przedstawić bu ubiegać się i kredyt. Na moje pyt odnośnie pożyczki Pani odpowiadała cierpliwie, dokładnie wszystko wyjaśniając. Na koniec gdy poinformowałam,że jeszcze się zastanowię nie okazała zniecierpliwienia i niezadowolenia . Chętnie polecę tą placówkę znajomym szukającym kredytu.

zarejestrowany-uzytkownik

06.02.2020

Santander Consumer Bank

Placówka

Biłgoraj, Bankowa 4

Nie zgadzam się (0)
w grudniu miałam...
w grudniu miałam taką sytuacje ze paczki które zostały nadane i wyjechały z oddziału nie dotarły po dziś dzień do mnie,ani z powrotem do nadawcy... Klientka z Kamieńca...

zarejestrowany-uzytkownik

06.02.2020

InPost

Placówka

Dąbrówka, ul. Logistyczna 7

Nie zgadzam się (1)