Zawsze miła pomocna obsługa. Przy kasie zawsze zapytanie czy potrzebuje torbę do spakowania produktów, czy należę do klubu Rossman. Asortyment sklepu obszerny. Kupuję tam chemię gospodarczą, produkty do makijażu oraz inne produkty do mycia i pielęgnacji :)
Przeciętny sklep jak każdy z małych sklepów ceny umiarkowane jest wszystko z przeciętnych artykułów spożywczych mają udka z kurczaka pieczone bardzo dobre, wędliny są naprawdę dobre polecam, mała kolejka do kasy ekspedientka szybko i sprawnie obsługuje na codziene zakupy polecam
Saturn jest bardzo dobrze zaopatrzony w sprzęt RTV można kupić wszystko od zegarków komputery po sprzęt gospodarstwa domowego mają duży wybór płyt DVD i bluray muzyką polecam, wygląd w środku jest przeciętny jak w każdym takim sklepie obsługa przy kasie jest szybka pracownicy są dobrze zorientowani polecam ten sklep
W Tesco można kupić wszystko tak jak w każdym supermarkecie, wygląd w środku jest przeciętn, jak ktoś będzie pierwszy raz to musi trochę pochodzić i trochę czasu zajmie to żeby znalazł czego szuka moim zdaniem artykuły odzieżowe są lepsze niż w innych supermarketach nie ma prawie wcale sprzętu elektronicznego obsługa przy kasie jest szybka często bywają kolejki chyba że skorzysta się z kasy samoobsługowej nie ma elektroniki ale polecam ten market
Trzeci raz wracam do Vitali. Ich diety na mnie zawsze działają, zwłaszcza przy przedwakacyjnym, szybkim odchudzaniu. Potem w ciągu roku nie jestem na diecie i przybywam na wadzę. Teraz zainteresował mnie plan treningowy. Przy poprzednich dietach nie korzystałam z niego. Miałam parę pytań do trenera, na które dostałam bardzo szybko wyczerpujące odpowiedzi. Pomyślałam sobie wow. Ktoś inny zapewne odpowiedziałby mi maksymalnie w trzech zdaniach, a tu poczułam się zaopiekowana. Szacunek.
W sklepie można kupić praktycznie wszystko i nawet nie drogo mają dobre wędliny polecam sałatki i surówki bo są akurat wyjadkowy dobre w sklepie łatwo znalesc to czego się szuka urządzony jest tradycyjnie jak byłem to były czyne tylko dwie kasy ale długo w kolejce się nie stoi kasjerka szybko obsługuje polecam ten sklep bo mają żeczywiscie dobre artykuły
Czasami długo się czeka, ale w trakcie czekania można sobie poczytać leżą różne gazety personel dobrze zorientowany zawsze konkretnie wytłumaczy wszystko wystrój w środku jest przyjemny nowoczesny
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.