Opinie użytkownika (83574)

Na zamówienie czekałam...
Na zamówienie czekałam ponad miesiąc... kontakt niemożliwy ze sklepem online, ogólnie jakaś porażka. Do tego jeszcze DHL i jego dostarczanie towaru.

zarejestrowany-uzytkownik

19.01.2020

Maxi ZOO

Kontakt online

Nie zgadzam się (2)
W Biedronce w...
W Biedronce w Aleksandrowie Kujawskim przy ulicy Narutowicz 8 mój mąż robił dzisiaj zakupy. Po powrocie do domu powiedział ucieszony, że kupił bardzo ładne winogrona w cenie 6,99 zł/kg Winogrona były naprawdę bardzo ładne, jednak po spojrzeniu na paragon mina mi zrzedła. Okazało się, że policzono 11,99 zł/kg Taka sytuacja w Biedronce zdarzyła się nie pierwszy raz. To skandal, żeby przy kasie naliczać wyższą cenę niż jest na stoisku!

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2020

Biedronka

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Braki towaru podczas...
Braki towaru podczas większych akcji promocyjnych

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2020

Rossmann

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Aby łaskawie dostać...
Aby łaskawie dostać się do klubu musisz zostawić przy wejściu swoje wszystkie dane osobowe. Nie Polecam !

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2020

CityFit

Placówka

Poznań, ul. al. Solidarności

Nie zgadzam się (0)
Polecam
Polecam

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2020

Hebe

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam ten sklep,czysto,...
Polecam ten sklep,czysto, miło, szybko!

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2020

Rossmann

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najlepsza ekipa
Najlepsza ekipa

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2020

CityFit

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Sieć Rossmann to...
Sieć Rossmann to sieć drogerii niezbyt dobrym rozwiązaniem jest oferta spożywcza

zarejestrowany-uzytkownik

18.01.2020

Rossmann

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Poprawa wiedzy na...
Poprawa wiedzy na temat produktów pracownokóe

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

Rossmann

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W super-pharm zawsze...
W super-pharm zawsze czuję się jakbym robiła zakupy w szpitalu albo aptece...pracownice zawsze zajęte sobą, rzadko kiedy można się czegoś od nich dowiedzieć.

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

Super-Pharm

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Uwielbiam tę drogerię!...
Uwielbiam tę drogerię! Wszystko jest na najwyższym poziomie. Niezależnie czy kupujesz kosmetyki z górnej półki czy produkty własne Douglas, jesteś obsługiwana tak samo, z taką samą sympatią sprzedawcy i z takim samym zaangażowaniem. Do tego atmosfera w sklepie sprzyja zakupom i poznawaniu nowych produktów ;)

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

DOUGLAS

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest ok, ale...
Jest ok, ale często mają problem z ilością pracowników na zmianie... popołudniami jest dużo klientów, a mało sprzedawców i otrzymanie pomocy w znalezieniu produktów czy doradzeniu w wyborze właściwego kosmetyku, są niemalże niemożliwe... Tak poza tymi rzeczami to personel jest bardzo miły i zna się na swojej pracy, a salony wyglądają bardzo dobrze.

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

Hebe

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię robić...
Bardzo lubię robić tu zakupy - nie zdarzyło mi się trafić na sprzedawcę/ doradcę, który miałby braki w swojej wiedzy lub źle mi doradził produkt. Szczególnie cenię sobie ich zachowanie i otwartość wobec klientów. Do tego usługi typu wykonanie makijażu okolicznościowego czy nauki jak wykonać go samemu, są po prostu super. Polecam tę markę

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

Sephora

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ciężko jest czasem...
Ciężko jest czasem ocenić jakość obsługi w Rossmannie, ponieważ nie zawsze się jej doświadcza. Panie zazwyczaj są na tyle zajęte, że nie można się niczego od nich dowiedzieć. Zdarza się, że wręcz unikają kontaktu z klientem i chowają się między alejkami lub na zapleczu. Natomiast nie mogę złego słowa powiedzieć o produktach, cenach czy wyglądzie sklepu - zawsze duży wybór, ceny dla każdego i czysto

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

Rossmann

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam! 23.12.2019...
Nie polecam! 23.12.2019 zadalam pytanie i do dzis 17.01.2020 nie dostalam odpowiedzi! 09.01.2020 zadalam inne pytanie i w dalszym ciagu zero odpowiedzi. Wcale sie nie dziwie, ze zadawanie pytan jest bezplatne bo branie pieniedzy za taka jakosc uslug to bylaby przesada.

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

WP.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Byłam na zakupach...
Byłam na zakupach zimowych i jestem bardzo zadowolona. Obsługa przyjaźnie nastawiona do klientów, pomocna i życzliwa. Polecam bardzo i będę na pewno wracać.

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

INTERSPORT

Placówka

Kraków, Zakopiańska 62

Nie zgadzam się (0)
Nie rozumiem czemu...
Nie rozumiem czemu perfumy sa tu az takie drogie. Wiem ze trzeba opłacić sklep i pracowników ale ceny odbiegają strasznie od konkurencji

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

Sephora

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rosman szczyci się...
Rosman szczyci się tym ze obsługuje kobiety w ciąży poza kolejnoscia - co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

Rossmann

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacja !
Rewelacja !

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

CityFit

Placówka

Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 26

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam korzystania...
Nie polecam korzystania z usług tego pseudopośrednika. Idzcie lepiej do konkurencji.Tutaj jes nastewienie z góry aby Was oszukać. Nie dajcie się i korzystajcie z usług innych firm.

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2020

Krawczyk

Placówka

Sieradz, Kościuszki 17g

Nie zgadzam się (1)