W dniu 26.12 była niemiła obsluga ze strony pana obsługującego.Negatywnie był nastawiony do klienta zdecydowanie odradzam to miejsce gdyż to nie jest pierwsza taka sytuacja
Zamawiałam pizze bez cebuli i z serem w brzegach. Pizza przyjechała z cebulą i bez sera. Po wykonaniu telefonu z reklamacją Pan z obsługi stwierdził, że nie otrzymał informacji o naszej prośbie do zamówienia. Po sprawdzeniu zamówienia oddzwoniłam i potwierdziłam, że informacje do zamówienia zostały zawarte i mogę Panu z obsługi wysłać zrzut z ekranu z opisem zamówienia. Pan z obsługi bezczelnie odpowiedział, że on może mi podesłać zrzut z ekranu z brakiem takiego opisu. Z opisu sytuacji wynika, że nie ważne jest to co zamówisz lecz co ma Pan u siebie w zamówieniu. Dodatkowo poziom obsługi oceniam poniżej jakiegokolwiek standardu. W związku z zaistniałą sytuacją proszę o zwrot należności za niewłaściwe zrealizowane zamówienie, które trafiło do kosza.
W pizzerii bardzo często nie ma podstawowych składników tak jak np. kurczak, gyros. Wczoraj po wykonaniu telefonu do restauracji z zapytaniem jaką mają dzisiaj surówkę w "zestaw gyros" otrzymałam odpowiedź "nie wiem ja nie pracuje w kuchni jestem tylko kelnerką" pracownik nie udzielił mi informacji odnośnie zamówienia.
Zamówienie opłacone ponad 233,00 z zamówionych 3 rzeczy przyszła jedna!! Od razu skontaktowałąm się poprzez formularz i zero odzewu. Na infolinie nie ma szans się dodzwonić, połączenie po wybieraniu kolejnych cyfr zostaje rozłączone. Żenada jakaś.
Najgorszy w tym wszystkim brak odpowiedzi, nie wiem czy dostanę resztę zamówienia czy nie a co z wpłaconymi pieniędzmi!! Pierwsze i ostatnie zakupy on- line, mam tylko nadzieję, ze doczekam się na zamówione rzeczy lub pieniądze. Jeśli nie sprawa trafi do Rzecznika.
Nawet jedna gwiazdka to za dużo, lekceważenie i niedotrzymywanie terminów, wprowadzanie w błąd na infolinii, czekam na przesyłkę ponad tydzień a jedyne co usłyszałam to, że mogę sobie sama odebrać jeśli mi zależy na czasie. Kpina w żywe oczy ....
Zamówiłam karmę dla mojego chorego kota 9 grudnia. Do dzisiaj do 27 grudnia nie ma żadnego odzewu mimo trzykrotnej interwencji e-mailowej. Nie polecam tego sklepu internetowego, ta firma to jakiś koszmar. Karmy w sklepie stacjonarnym nie ma, a ze strony nawet po zapłaceniu dostawa pewnie będzie za miesiąc.
Swoje decyzje opierają na oświadczeniach jednej ze stron a nie na dowodach, bo akurat to oświadczenie bardziej im pasuje. Nigdy nie wycofują się ze swoich błędnie podjętych decyzji nawet jeśli ma się dowody.
Witam nie polecam perfumerii Douglas w galerii Piastow.Kazdy klient ktory nie posiada firmowych ubrac oraz dodatkow jest traktowany jak potencjalny zlodziej.Pani kierownik widzac ze konsultantki rozmawiaja z kims znajomym jest bardzo nie przyjemna w stosunku do konsultantek i ludzi .Nie polecam tej perfumerii.Kierowniczka powinna oddac to stanowisko bardziej kompetentnej osobie.
byla klientka tej perfumerii
Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.
Sklep unikatowych marek....
Sklep unikatowych marek. Szeroka oferta, w której każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie. Częste dobre okazje, choć w cenie adekwatnej do wartości produktu.Na dodatek bardzo uprzejma obsługa...same plusy sklepu w Radomiu!
Ludzie jak wy (treść usunięta przez administratora) Nie doładowało nie działa nie umiecie się zalogować... To jest śmieszne... czasem czekam 15 minut na doładowanie bit coinem, czasem godzinę ale zawsze jest aktywowane konto nie wiem co wy macie w głowach albo jak to robicie, ale mi zawsze działa wczoraj kolejne doładowanie za 30pln na 43 dni wyskoczyło Premium po 53 minutach 0 problemów. Ogarnijcie się.
lekarze w porządku zaangażowani
kardiologia +++ diabetologia +++ toksykologia ++ (przy braku łóżek można trafić na inny dział niż wskazania z dostępem do lekarzy odpowiedniej profesji )
izba przyjęć czekanie ale w cywilizowanych warunkach w porównaniu
jedzenie catering 9ta 13ta 17ta warto przełożyć z tacki na talerz cześć posiłku ponieważ są szybko zbierane
szpital duży ale nie labirynt kwestia percepcji i porównania innej dużej placówki
laboratorium synevo +++
z infrastruktury sklepik restauracja i dużo maszyn 24h przekąski napoje przyjmują drobne banknoty, karty pokoje nie rzadko 2 osobowe tv- płatne wifi- free osobna łazienka + prysznic personel dba o porządek parking do 15 20 min bezpłatny
ludzie nie rozumieją kluczowego słowa akademicki czyli studenci doktoranci mi osobiście nie pomogli nie zaszkodzili mury nowe ale nie o to chodzi a jeśli już to ostry dyżur jest nie wygodny czas oczekiwania 12 godz z czasem się wydłuży lekarzy ubywa
Ja już prawie tydzień czekam na dokończenie instalacji UPC ,liczyłem ofertę horizon-go..... ,niestety mogę powiedzieć że tylko liczyłem bo do tej pory jeszcze jej nie mam gdyż nie zarejestrowali mojego konta w moim UPC a powiązanie jest oczywiste ,nie masz konta to nie oglądasz w usłudze horizon -go ,więc święta spędzam bez tv gdyż swoje stare pudło tv zutylizowałem ,próbowałem interweniować klika razy zarówno na miejscu w punkcie sprzedaży jak i na infolinii technicznej lecz bez rezultatu bo odsyłają ,,od Iwana do Pogana,, coraz to z innym tłumaczeniem ,jak nie to że monter instalujący u mnie w domu nie zamknął statusu instalacyjnego to teraz że trzeba czekać na przetrawienie informacji przez system ,w pierwszej wersji 24 h a przy drugim moim zgłoszeniu 48 h ,jak widać mineło już 6 dni od momentu instalacji i ciągle nic ,nie wspominając że pan monter zachowywał się tak jak by go wszystkie osy świata pogryzły ,generalnie był nie miły i opryskliwy a przecież mam prawo zadawać pytania .GENERALNIE NIE POLECAM bo usługa tylko ciekawa na papierze ,w rzeczywistości jednak gdy zaczną się jakiekolwiek kłopoty nie ma się do kogo zwrócić o rozwiązanie problemu ,jutro idę do punktu sprzedaży i rezygnuje z usługi...
Brak aktywacji konta VIP po 4.5h, tak samo jak i brak kontaktu... Jezeli chcemy wejsc w cokolwiek na stronie zalukaj potrzebujemy najpierw konta VIP ... nawet w przypadku checi wejscia w kontakt. Ehhh porazka !!!
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.