Opinie użytkownika (83574)

Zamawiasz mówią godzina...
Zamawiasz mówią godzina czas oczekiwania i w rzeczywistości czekasz od 1,5-2h. Polecam inne pizzerie w Pile mają szybszy transport i czas oczekiwania.

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

La Gondola

Placówka

Piła, Roosevelta 56

Nie zgadzam się (0)
W Sulechowskiej Mafii...
W Sulechowskiej Mafii dostanę sałatę dużą, że jak zjem to jestem pełny a w Zielonej Górze tylko podrażnię ślinianki. Przecież to te same restauracje a gramatura różna. Co do sera to chyba oszczędzają bo ser jest katastrofa. Jak jem pizzę to mam problem z przegryzieniem sera na pizzy ciągnie się strasznie. Pewnie jak bym kawałek zostawił w buzi to bym go wyciągnął z żołądka taki ciągliwy jak guma. Tylko guma się urywa a ten ser niestety nie. Jakość się psuje niestety. :(((

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

Pizzeria Mafia

Placówka

Sulechów, Nowy Świat 16

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobry ortodonta...
Bardzo dobry ortodonta dziecięcy (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora - RODO)

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

ENEL-MED

Placówka

Poznań, ul. Maltańska Malta

Nie zgadzam się (0)
Polecam jakość obsługi...
Polecam jakość obsługi w Klinice Stomatologicznej Welldent. Do tego estetyczne wykonanie pracy. To w dzisiejszej dobie bardzo ważne. Rekomenduję to miejsce jako godne polecenia. Nikt nie wykonał mi tak nowego uśmiechu w US jak właśnie w Welldent

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

WELLDENT

Placówka

Wrocław, Kukuczki 5/9

Nie zgadzam się (0)
Zalukaj od jakichś...
Zalukaj od jakichś dwóch co najmniej miesięcy nie działa jak powinno. Po wykupieniu konta nie da się dziwnym trafem zalogować na konto..... zeszło to na psy. Ostatni raz wykupiłam (treść usunięta )konto

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

Zalukaj.tv

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
pieniądze zniknęły z...
pieniądze zniknęły z konta i nic tylko jak zwykle przeciążenie

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
14.07.2021
Odpowiedź firmy
Informujemy, że portal jakoscobslugi.pl nie współpracuje z serwisem zalukaj.pl i nie jest oficjalnym forum użytkowników strony zalukaj.pl. Jesteśmy portalem gromadzącym opinie konsumentów dotyczących obsługi klienta. W sprawach płatności i dostępu do serwisu, prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą zalukaj.
Witam, pieniądze poszły,...
Witam, pieniądze poszły, a kodu brak. Proszę o przesłanie kodu dostępu.

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Zainteresowałem się autem...
Zainteresowałem się autem o którym Pan powiedział że nie wiedzą ile ma kilometrów ale mam oprócz ceny auta zapłacić 1600 zł za ocenę auta

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

AAA Auto

Placówka

Łódź, ul. Rokicinska

Nie zgadzam się (0)
Dwie panie na...
Dwie panie na infolinii nie potrafiły odpowiedzieć na podstawowe pytania. Lidl ma w nosie klientów.

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

LIDL

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
przelalam im kase,...
przelalam im kase, za bitcoin i od 3h nie mam aktywacji konta vip. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)
pieniądze wydane, konta...
pieniądze wydane, konta VIP nie ma. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

Zalukaj.tv

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dużo zastrzeżeń do...
Dużo zastrzeżeń do pracy ekspedientek w sklepie Taranko w Galerii Wołomin. Kilka razy kupowałam rzeczy w tym sklepie i za każdym razem panie zachowywały się jak by były tam za karę. Zero zainteresowania klientem, brak jakiegokolwiek doradztwa. Działają na zasadzie "kupisz nie kupisz, nam to wsi". O klienta powinno się raczej dbać zwłaszcza że rzeczy nie są tanie. Po dzisiejszej próbie zakupu, więcej nie skorzystam z usług tego sklepu.

zarejestrowany-uzytkownik

28.12.2019

Taranko

Placówka

Wołomin, ul. Geodetów 2

Nie zgadzam się (2)
Remontowali u nas...
Remontowali u nas biura. Wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Dodatkowo ładnie po sobie posprzątali. Są solidni i słowni. Prace zakończyły się terminowo.

zarejestrowany-uzytkownik

27.12.2019

Total Sec Sp. z o.o. Sp.k.

Placówka

Warszawa, ul. Zawiszy 16/lok 66

Nie zgadzam się (0)
Zamówienie złożone 30...
Zamówienie złożone 30 listopada i od razu opłacone. 6 grudnia wysłałem maila z pytaniem o dostawę, bo infolinia nie odbiera telefonów. 8 grudnia odpisali, że mieli problemy z dostępnością, ale wkrótce wyślą. Odpisałem, że rezygnuję z zakupu i chcę otrzymać zwrot pieniędzy. 10 grudnia sklep wysłał zamówienie. Kurtka okazałą się za mała. 11 grudnia zgłosiłem zwrot, 12 grudnia oddałem towar w salonie. Do tej pory nie otrzymałem pieniędzy, infolinia nie odbiera, na maile nie odpisują, czat odpisuje szybko dopóki nie padnie pytanie o zwrot pieniędzy.

zarejestrowany-uzytkownik

27.12.2019

Lavard

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wam próbowałem najpierw...
Wam próbowałem najpierw odzyskać to co mi się należy. Trudno mi jednak nawet było oszacować kwotę zadośćuczynienia, bo to wcale nie jest takie proste. Po roku dopiero skontaktowałem się z EUCO, bo o nich w necie przeczytałem. Powiem wam, że to był strzał w 10! Pieniądze odzyskane i to więcej niż to o co sam próbowałem walczyć. Także ubezpieczyciel pewnie sobie pluje w brodę :)

zarejestrowany-uzytkownik

27.12.2019
Nie zgadzam się (0)
Od kilku dni...
Od kilku dni pomimo zakupionego VIP nie można się zalogować, a kasa przepada.

zarejestrowany-uzytkownik

27.12.2019

Zalukaj.tv

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
W dniu 27.12....
W dniu 27.12. miałam niemiły zaszczyt dokonywania wymiany towaru w Państwa sklepie. Jedna z pań, która mnie obsługiwała, popisała się całkowitą ignorancją wobec klienta oraz jego potrzeb. Państwa salon zawsze kojarzył mi się z wysoką klasą, nieprzeciętną kulturą osobistą sprzedawców, a także niezwykłą ich kompetencją w zakresie wiedzy dot. sklepu i towaru, jednakże okazało się być zupełnie inaczej. Sklepów z podobnym asortymentem jest bardzo dużo na rynku, a ich jakość jest na tyle zadowalająca, ażeby więcej nie bywać w Państwa sklepach. Z poważaniem Katarzyna Pietraszek

zarejestrowany-uzytkownik

27.12.2019

Intimissimi

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo niezadowolona...
Jestem bardzo niezadowolona z obsługi. Panie niemiłe, niepomocne, niemyślące.

zarejestrowany-uzytkownik

27.12.2019

Sinsay

Placówka

Włocławek, Kilińskiego 3

Nie zgadzam się (2)
Czy za prowadzeniem...
Czy za prowadzeniem tej strony odpowiada choc jedna osoba pelnoletnia? Bo mam wrazenie, ze administratorzy to same nastolatki, ktorzy maja doslownie gdzieś uzytkownikow, aby zaplacili i nara. Czy te wiadomosci wysylane przez zalukaj.com/kontakt ktos w ogole odczytuje? Od ponad tygodnia, przynajmniej u mnie, po pobraniu 2 liknow, gdzie limit dzienny to 5, wyrzuca mnie na strone glowna, trzeciego linku pobrac juz nie mozna. Juz szkoda slow na ta strone i oby zamkneli to , tyle. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

zarejestrowany-uzytkownik

27.12.2019

Zalukaj.tv

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ogólnie napiszę do...
Ogólnie napiszę do wszystkich zalukaj nie działa jak wykupisz niby konto VIP to automatycznie wywali cię z własnego konta i już więcej nie będziesz mógł się zalogować. Jak założysz nowe konto będziesz mógł znowu wejść ale nic nie obejrzysz bez konta VIP i tak dalej i dalej. Płacić komuś za darmo za nic to bez sensu

zarejestrowany-uzytkownik

27.12.2019

Zalukaj.tv

Placówka

Nie zgadzam się (0)