Leopardi

( 3.00 )

Opinie (1)

Przechodzac koło sklepu zwracam uwage na niebieska zamszową

Przechodzac koło sklepu zwracam uwage na niebieska zamszową torbe przystaje i postanawiam wejsc bo ku mojemu zdziwieniu cena jest bardzo przystepna. Kiedy wchodze do sklepu pierwsza mowie dzien dobry bo pani ekspedientka jest zajeta rozmowa z pracownikiem innego sklepu, oglądam torebki czekajac na rade i informacje od obsługi lecz pani nadal prowadzi zacieta dyskusje o ginekologach, zaczynam sie denerwowac a mąz radzi zebym wzieła dwie spedziłam tam ok 10 minut i nikt sie mna nie zainteresował zdenrwowana wyszłam ze sklepu, mąż został gdyz rozpoznał w pani ekspedientce kolezanke ze szkoły, od tej pory tam nie zagladam.

Odwiedzałeś ostatnio Leopardi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem