Netto

( 3.72 )

Opinie (2771)

Super obsługa

Super obsługa ,czysto i schludnie. Bardzo duży wybór produktów.

Brak kompetencji.

3 lutego 2019 zaraz po godzinie 6-tej rano robiłem zakupy.Przy kasie nr.1 kasjerka niesłusznie doliczyła mi dwie torby foliowe 0,39 zł.i 0,59 zł.których nie kupowałem ,do mojego paragonu co dopiero zauważyłem w domu.Wcześniej słyszałem opinie klientów o podobnych przypadkach z udziałem tej kasjerki.Teraz będę sprawdzał paragony zaraz przy kasie,bo straciłem zaufanie na uczciwe zakupy w tym sklepie.

Dobra

W sklepie Netto jest szeroka gama produktów, produkty poukładane przejżyście. Na sali jest czysto, towar sprawdzany pod względem daty ważności. Pomocna obsługa , ale zbyt długi czas oczekiwania do kasy

Przyjemny sklep

Sklep rewelacji nie ma, owoce dość słabej jakości. Obsługa raczej niezadowolona z pracy sądząc po minach. Ja natomiast zadowolony jestem że nie ma tam zbytniego ruchu dlatego lubię tam przychodzić.

Bardzo dobrze

Ogólny wygląd sklepu schludny. Towar porządnie ustawiony, jedyny mankament brak niektorych towarow objętych promocją - jest cenowka i brak produktu. Obsluga miła.

Ok.

Ok. Spotkać Pracownika sali to cud. Jednak Kasjerzy szybcy i sprawni.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. To jest sklep, w którym chce się robić zakupy codziennie. Jest pełna dostępność towaru, w uczciwej cenie. Pracownicy są zawsze skorzy do pomocy, potrafią doradzić przy wyborze artykułów niespożywczych. Osoby pracujące na kasie są pełne wigoru i potrafią poprawić nastrój a także doradzić, czy polecić określony produkt z oferty sklepu.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Jestem zadowolony z obsługi.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. OBSŁUGA MIŁA

Odwiedzałeś ostatnio Netto?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.30 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem