Ars. PW.

( 4.00 )

Opinie (1)

Dnia 10

Dnia 10.02.2012. ok godzi. 14:00 odbyłem audyt na stacji paliwowej na ul. Mostowej 11a w Łapach. Strefa tankowania była czysta i uporządkowana. Gdy wysiadłem z auta rozejrzałem się czy nie ma obecnych pracowników przy dystrybutorach. Nikogo takiego nie było. Musiałem sam zatankować auto. Po skończonej czynności udałem się do kasy w celu uregulowania należności. W środku powitał mnie werbalnie uśmiechając się pracownik stacji przy kasie mówiąc: "Dzień dobry. Z którego dystrybutora chciałby Pan uregulować należność?". Powiedział kwotę do zapłaty oraz resztę, wręczył mi do ręki resztę i paragon. Podziękował serdecznie i pożegnał się. Ze stacji wyszedłem ok godz. 14:10.

Odwiedzałeś ostatnio Ars. PW.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.50 )

BLISKA

(3.72 )

BP Stacje Paliw

(4.21 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem