pomocedomowe.pl

( 1.83 )

Opinie (7)

Portal zmienił regulamin i przedłuża automatycznie

Portal zmienił regulamin i przedłuża automatycznie abonament co jest absurdem! Jeżeli szukam pomocy domowej i w ramach opłaty dwutygodniowej dostaję gwarancję znalezienia pomocy domowej to po co mi automatyczne przedłużenie! Przez przypadek zobaczyłam, że ściągnęli mi już 10 płatności! Nie polecam, bo dla mnie to nieuczciwe i wykorzystywanie faktu, że mało kto czyta regulamin! To wprowadzanie w błąd i nie polecam!!!

Na stronę pomocedomowe

Na stronę pomocedomowe.pl trafiłam poszukując pracy na jednej z portali internetowych. Założyłam na niej swój własny profil i teraz codziennie mam co najmniej jedną pasującą ofertę pracy, którą otrzymuję na maila. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze, prosto zrobiona, czytelna. Polecam zajrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio pomocedomowe.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allegro.pl

(3.85 )

ceneo.pl

(3.83 )

Interia.pl

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem