pomocedomowe.pl

( 1.83 )

Opinie (7)

Portal zmienił regulamin i przedłuża automatycznie

Portal zmienił regulamin i przedłuża automatycznie abonament co jest absurdem! Jeżeli szukam pomocy domowej i w ramach opłaty dwutygodniowej dostaję gwarancję znalezienia pomocy domowej to po co mi automatyczne przedłużenie! Przez przypadek zobaczyłam, że ściągnęli mi już 10 płatności! Nie polecam, bo dla mnie to nieuczciwe i wykorzystywanie faktu, że mało kto czyta regulamin! To wprowadzanie w błąd i nie polecam!!!

Na stronę pomocedomowe

Na stronę pomocedomowe.pl trafiłam poszukując pracy na jednej z portali internetowych. Założyłam na niej swój własny profil i teraz codziennie mam co najmniej jedną pasującą ofertę pracy, którą otrzymuję na maila. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze, prosto zrobiona, czytelna. Polecam zajrzeć.

Odwiedzałeś ostatnio pomocedomowe.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allegro.pl

(3.75 )

ceneo.pl

(3.74 )

Interia.pl

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem