Salon Zegarów

( 3.00 )

Opinie (1)

Nie nazwałbym tego sklepu w starym zniszczonym budynku

Nie nazwałbym tego sklepu w starym zniszczonym budynku salonem, ale taka wlaśnie nazwa widnieje nad wejściem. To raczej sklep, w którym oprócz mozliwości kupienia zegarów i zegarków, można też zegarki naprawić, wymienić baterie oraz wysłać kupon totolotka. Sklep oblebiony planszami z reklam, co wygląda mało estetycznie. Podobnie w środku, gdzie również nie jest zbyt przyjemnie, ale jak widać obsłudze "salonu" to nie przeszkadza, bo nie zawsze w sklepie jest czysto i porządnie. Trzeba jednak przyznać, że wygląd to nie wszystko, bo zaopatrzenie nie jest złe, a usługi zegarmistrzowskie wykonywane fachowo i za konkurencyjną cenę, co dziś przecież dla klienta bardzo ważne.

Odwiedzałeś ostatnio Salon Zegarów?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Atlantika

(5.00 )

Just Time

(4.50 )

SWATCH

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem