CUK-Ubezpieczenia

( 3.00 )

Opinie (3)

Super infolinia

Infolinia bardzo pomocna, doradcy wiedzą co robią i znajduja dobre oferty

Ubezpieczenie Auta Proton 400

Szukałem ubezpieczenia komunikacyjnego dla auta Proton 400. Niestety na stronie CUK w wyszukiwarce nie było marki. Po kontakcie na infolinii, Pani znalazła zamiennie Mitsubishi Lancer 1,3 1999 w cenie składki 519zl. Nadmienię że wspomniany Proton 400 to licencja od Mitsubishi \ silnik oraz części pasują/. Różnica jest w karoserii i kraju produkcji auta. Rozmowa jednak mocno zeszła z tematu OC gdyż konsultantka nie mogła wprowadzić auta do systemu HDI że względu na markę, nazwę auta. Jak się później okazało auto i tak ubezpieczyłem w HDI w biurze innej Multiagencji.

W związku z tym

W związku z tym ,że kończyło nam się ubezpieczenie na mieszkanie, znaleźliśmy dość ciekawą ofertę na necie. Telefonicznie dowiedziałem się ,że można bez problemu przyjechaćw sobotę do Oddziału CUK w Szamotułach celem podpisania umowy. Lokal znajduje się w ścisłym centrum Szamotuł, gorzej z zaparkowaniem ,ale nam się jakoś udało. Jedna osoba przyjmująca, nie musieliśmy dość długo czekać gdyż przed nami był tylko jeden petent. W samym środku dość miło ,choć nam brakowało czegoś. Mogliśmy poczekać na krzesłach a nasza córka w tym czasie pobawiła się przy stoliku przeznaczonym dla dzieci. Myślę ,że to świetna sprawa , dzięki temu dzieci się nie nudzą. Podpisanie umowy nastąpiło szybko i sprawnie . Osoba nas obsługująca moim zdaniem kompetentna , miła i rzeczowa. Szeroki zakres usług na pewno jest atutem tej firmy. Ceny atrakcyjne w porównaniu z innymi towarzystwami. Polecam

Odwiedzałeś ostatnio CUK-Ubezpieczenia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.32 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.89 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem