Baltimpex Telecom

( 2.50 )

Opinie (2)

Widza pracowników jest na poziomie dobrym

Widza pracowników jest na poziomie dobrym, czas obsługi na poziomie normalnym, ale na sali handlu przebywa dwóch pracowników a bywa, że klientów jest nawe5 w tym samym czasie - wynika z tego, że często trzeba czekać na pracownika. Dwóch młodych sprzedawców + kierownik P. K. W. tworzą zgrany zespół.

Sprawa dotyczy zepsutego telefonu komórkowego w ramach

Sprawa dotyczy zepsutego telefonu komórkowego w ramach umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Otóż, 22.07.2009 zawarłam umowę w w/w sklepie i dostałam nowy aparat tel. z umową na 2 lata. W zestawie brakowało ładowarki więc zakupiłam ją po kilku dniach na własny koszt ponieważ nie miałam czasu aby upomnieć się o to w sklepie. Po 2 pierwszych ładowaniach okazało się, że bateria ładuje się tylko do połowy. Wczoraj więc skoro tyko czas mi na to pozwolił poszłam do sklepu z reklamacją. Sprzedawczyni radziła spróbować ładować telefon przez całą noc co też uczyniłam, jednak po całonocnym ładowaniu bateria w ogóle wyczerpała się tzn. zamiast się naładować to się zupełnie rozładowała. Napisałam więc pismo powołując się na art.4 par.1 i 8 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży oraz 560 par.1 kodeksu cywilnego i przedstawiłam je sprzedawczyni, która okazała się współwłaścicielem sklepu. Pismo zawierało prośbę o wymianę aparatu na nowy bądź rozwiązanie ze mną umowy. Niestety sprzedawczyni nie chciała podpisać że odebrała i przeczytała moje pismo. Nagrałam jednak naszą rozmowę na dyktafon i wybieram się w tej sprawie do Rzecznika Praw Konsumenta ponieważ zgodnie z tymi artykułami mam prawo otrzymać nowy produkt. Sprzedawca zaś twierdzi że mam takie prawo ale tylko do 7 dni od chwili sprzedaży.

Odwiedzałeś ostatnio Baltimpex Telecom?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Aktel

(5.00 )

Care Enter-Tel

(4.50 )

Inter Consult

(3.25 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem