Stacja Paliw 123

( 2.50 )

Opinie (2)

Przyzwoita obsługa, ale więcej usmiechu

Zatankowałam na stacji paliw auto i udałam się do kasy, żeby zapłacić. Pani skasowala za paliwo, zaproponowała kawę. Niestety miałam problem z karta i płatność nie przeszła od razu. Zazartowalam, ze być może nie mam środków na koncie, na co kasjerka poważnie odpowiedziała „może...” obsługa ok, ale proponowałabym więcej uśmiechu. Miałam wrażenie przez chwile, ze kasjerka ma zły humor.

Dość często bywam na tej stacji i jeśli chodzi o tankowanie

Dość często bywam na tej stacji i jeśli chodzi o tankowanie gazu to jest to jakaś totalna pomyłka. Niedawno prawie 15 min czekałem ponieważ lekko padało i Pan z obsługi pomyślał, że dam za wygraną i sobie pojadę z czym zresztą się ze mną podzielił. Przy płaceniu w zależności kto jest na zmianie najlepiej nie przelać o 1 lub 2 grosze ponieważ w przeciwieństwie do pozostałych stacji tutaj każdy grosz się liczy. Za to jak zatankuje się bez tych groszy to już jest ok. Generalnie sama stacja jest jak najbardziej ok, niestety zawodzi tutaj jej personel.

Odwiedzałeś ostatnio Stacja Paliw 123?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.97 )

BLISKA

(3.80 )

BP

(4.30 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem