EOS Investments Poland GmbH

( 0.50 )

Opinie (1)

Firma EOS Investments Poland ma swoją siedzibę w Hamburgu

Firma EOS Investments Poland ma swoją siedzibę w Hamburgu, ale działa na terenie Polski reprezentowana przez Navi Lex z Wrocławia. EOS zajmuje się wykupem przeterminowanych długów m.in. od TP S.A a następnie poprzez E-Sąd w Lublinie dąży do ich wyegzekwowania. Wykorzystuje jedynie niewiedzę prawną Polaków, którzy beż żadnych sprzeciwów płacą im pieniądze. Jest to niesyety zgodnie z prawem w tym kraju lecz całkowicie pozbawione jakichkolwiek zasad etyki, bardziej kojarzy się z cwaniactwem i wykorzystywaniem niewiedzy potencjalnych klientów.

Odwiedzałeś ostatnio EOS Investments Poland GmbH?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem