Wicar Taxi

( 4.94 )

Opinie (9)

szok!!! godzina 1 w nocy

szok!!! godzina 1 w nocy ,zamawiam taxi a pani która odbiera telefon mówi ze nie jestem stałym klientem i nie może wysłac mi auta!!!! o co chodzi??? to jak zostać stałym klientem???ja mowie ze jkorzystałam z ich usług ,a ona mi na to że nie ma mojego tel. w spisie ,tłumacze że zmieniłam numer a ona to niech pani zadzwoni z poprzedniego! szok

Odwiedzałeś ostatnio Wicar Taxi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(0.50 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Sawa Taxi

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem