Circle K (dawniej Statoil)

( 4.15 )

Opinie (2052)

Stacja przyjazna klientom

Miła obsługa, zawsze służąca pomocą, przystępne ceny oraz wnętrze zachęcające do chwili odpoczynku, bardzo dobra lokalizacja

Kasjer

Pan kasjer bardzo nie miły i to słyszałem nie pierwszy raz że to nieuprzejma osoba strasznie i się potwierdziło.

Ładny sklep

WOW, ale zmiana :) Piękne kolory, szeroka ofeta food oraz miła obsługa.

Obsługa podczas zakupów bała rewelacyjna.

Zostałem bardzo mile obsłużony podczas robienia zakupów w sklepie stacji paliw. Chciałem zjeść hot-doga i napić się czegoś ciepłego. Sprzedawczyni poleciła mi bardzo dobrą przekąskę i pomogła zrobić kawę. Była uśmiechnięta i mile nastawiona. Ponadto cały sklep prezentował się ładnie i panowała w nim czystość.

Stacja z najtańszymi paliwami w Katowicach

Mimo iż na uboczu - stacja w której można zatankować paliwo w bardzo dobrej cenie (najniższej w Katowicach). Mimo iż znajduje się na osiedlu jest do niej łatwy dojazd i w pobliżu sporo supermarketów. Miła i fachowa obsługa.

Szybko i sprawnie

Wizyta na stacji przejazdem, tankowanie. Stacja czysta i zadbana, brak zastrzeżeń do towaru i ekspozycji. Obsługa miła, kasjer powitał mnie i pożegnał miłym tonem i grzecznym uśmiechem. Nie zapytał podczas obsługi o kartę na punkty, po transakcji i wystawieniu rachunku, kiedy sam spytałem o możliwość doliczenia punktów poinformował mnie, że jest już po transakcji i nie można doliczyć punktów. Poza tym brak problemów i zastrzeżeń.

przemiła obsługa

Obsługa na tej stacji jest zawsze miła, uśmiechnięta. Już od wejścia sprzedawcy uśmiechają się do klienta.

Świetna obsługa, przyjazna stacja

Stacja, z której na co dzień korzystam. Zawsze są wszystkie czynne dystrybutory paliwa. Małe kolejki. Świetna lokalizacja stacji benzynowej. Wysoka kultura personelu. Pracownik sklepu za każdym razem proponuje paragon lub fakturę. Sklep z szerokim asortymentem, zawsze jest dobrze zaopatrzony w produkty. Toalety są schludne i czyste.

Odwiedzałeś ostatnio Circle K (dawniej Statoil)?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.98 )

BLISKA

(3.80 )

BP

(4.29 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem