Rower-Sport

( 5.00 )

Opinie (4)

Sklep rowerowy mieszczący się przy ulicy Planty 12 jest

Sklep rowerowy mieszczący się przy ulicy Planty 12 jest jedynym autoryzowanym dealerem rowerów marki Scott w Kielcach. Oprócz firmowego asortymentu znajdziemy tu także markę Author. Szeroki asortyment opiera się głównie na produktach firmowych Scott'a. Można tu kupić rowery, części, akcesoria, okulary, buty, odzież oraz skorzystać z serwisu. Fachową poradą służy małżeństwo - czyli właściciele sklepu. Istnieje możliwość zakupienia sprzętu w systemie ratalnym. Przy kupnie można też liczyć na niewielki upust, warto więc się targować. Sprzęt MTB składany jest na miejscu - zajmuje się tym właściciel. Jeśli nie znajdziecie Państwo czegoś odpowiedniego dla siebie, można przejrzeć katalog i w miarę możliwości magazynowych zamówić odpowiedni produkt. Należy jednak podkreślić, że sklep ten oferuje asortyment zawężony do marki Scott i Author. Nieliczne wyjątki dotyczące innych marek odnajdziemy w zasadzie tylko w akcesoriach.Plusy: profesjonalny serwis rowerowy, miła i fachowa obsługa, umiejscowienie sklepu w centrum Kielc (blisko deptaka ul. Sienkiewicza), cennik zgodny z zaleceniami Scotta,wyprzedaże związane z zakończeniem sezonu lub zmianą kolekcji. Minusy: ceny które dotyczą markowych produktów, ale dla znawców nie są one przeszkodą.

Odwiedzałeś ostatnio Rower-Sport?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

Decathlon

(4.16 )

GO Sport

(3.89 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem