Empik School

( 4.75 )

Opinie (122)

edukacja na poziomie

Świetne kursy językowe z doświadczonymi lektorami. Lokalizacja w centrum miasta, więc dojazd bardzo sprzyjający. Minus za dość wysoką cenę.

Kiedyś empik teraz Profilingua

Ja chodziłam jeszcze do empiku na angielski i było bardzo fajnie, udało mi się mocno podciągnąć swój poziom, teraz empik się połączył z profilingua i do nich chodzi mój syn na disney english i ja i on jesteśmy zadowoleni. Na zajęcia nie trzeba go ciągnąć bo sam z chęcią idzie, widzę jak szybko uczy się nowych słów i na zajęciach na pewno się nie nudzą

Do szkoły zgłosiłam się po wcześniejszym umówieniu

Do szkoły zgłosiłam się po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Poprzez infolinię szkoły skierowano mnie do tej placówki, ponieważ poinformowałam, że tylko ta placówka interesuje mnie ze względu na lokalizację. Do szkoły miałam się zgłosić aby napisać test poziomujący z j. angielskiego a następnie zapisać się na kurs weekendowy. Na miejscu nie było kolejki zatem od razu pracownik poprosił mnie do stanowiska. Pani pracownik po sprawdzeniu moich danych potwierdziła umówione spotkanie. Pojawiło się małe nieporozumienie ponieważ przez infolinię zostałam poinformowana, że w tej placówce organizowane są kursy weekendowe. Na miejscu pracownik poinformował mnie, że takich kursów nie realizują, a najbliższa placówka posiadające takie kursy w ofercie znajduje się w Warszawie Centrum. Mimo tego Pani zapytała się mnie czy chcę napisać test poziomujący. Zgodziłam się. Zaproszono mnie do oddzielnej sali. Otrzymałam test oraz długopis, po czym zostałam w sali sama. Po napisaniu testu został on od razu sprawdzony. Następnie pracownik przedstawił mi ofertę szkoły. Otrzymałam broszury informacyjne oraz otrzymałam odpowiedzi na zadane przez mnie pytania. Podziękowałam za spotkanie. Ze względu na brak kursów weekendowych nie zapisałam się na kurs. Pani pracownik pożegnała się ze mną.

Polecam; uczyłam się ja

Polecam; uczyłam się ja, uczy się moje dziecko - polecam. Cena mogła by być niższa ale wiem za co płacę.

chodzę do nich od niedawna

chodzę do nich od niedawna, z obsługi jestem zadowolona, na wszystkie moje pytania uzyskałam odpowiedź, umowa tez była dla mnie czytelna, fajnie ze jest to prowadzone metodą instell, od razu mozna sobie poćwiczyć zastosowanie jezyka w praktyce, zyciowych przykładach, tez udało mis ię dostac spory rabat

nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o obsługę w szkole

nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o obsługę w szkole, kurs tez przebiega bezproblemowo, chodzę na angielski, byłam na kursie fast&flexi, to jest taki laczony online plus normalne zajęcia w szkole, mi to pasowało, bo na nadmiar czasu nei narzekam, podobało mi się to uczenie online, bo wtedy mnie nic nie rozprasza, idę w swoim tempie, na zajęcia w szkole też dobrze jest przychodzic, zawsze jest okazja do pogadania o wrażeniach :)

Empik School ma bardzo szeroką ofertę kursów językowych

Empik School ma bardzo szeroką ofertę kursów językowych. W przeszłości uczestniczyłam w ich weekendowym kursie języka angielskiego, dlatego co jakiś czas do mnie dzwonią i informują o nowej ofercie. Tym razem było podobnie, z tymże rozmowa odbyła się na miejscu. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Złożono mi ciekawą propozycję, a przystępną cenę. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio Empik School?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avalon

(4.31 )

Alliance Française

(1.50 )

Axon Międzynarodowa Sieć Nauczania

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem