Gadu Gadu

( 4.50 )

Opinie (38)

Od wielu lat korzystam z tego popularnego komunikatora

Od wielu lat korzystam z tego popularnego komunikatora internetowego i z rozrzewnieniem wspominam jego starą wersję – sprawna, prosta, łatwa i przyjemna. Z czasem zaczęto ją modernizować i obecnie jest to dla mnie jeden wielki bajer/śmietnik, napakowany masą ”gadżetów” (gry, galeria, poczta, radio, TV etc), szczególnie uciążliwe są reklamy, zwłaszcza sugerujące ściąganie dodatków, czasem trudne do zwinięcia. Kiedyś z ochotą wchodziłam na GG, uruchamiałam dostęp rozpoczynając pracę z komputerem, obecnie wkurza mnie i rzadko z niego korzystam. Czasem zwyczajnie muszę. Myślę, że warto by GG ”okroić”, co nie znaczy wrócić do ”wykopalisk”.

Korzystam z nowej wersji komunikatora GG

Korzystam z nowej wersji komunikatora GG - GG11. Podczas robienia porządków w archiwum zauważyłam, że nie mogę usunąć jednej z rozmów - wszystkie inne dały się usunąć, a przy tej jednej pojawiał się komunikat, że konwersacji nie można usunąć i "prosimy spróbować później" albo też najczęściej nie było żadnego komunikatu, a konwersacja pozostawała. Szukałam rozwiązania w Internecie, ale nic konkretnego nie znalazłam, napisałam więc do obsługi GG poprzez formularz kontaktowy na stronie www.gg.pl opisując swój problem. Napisałam w weekend, a tuz po weekendzie w poniedziałek otrzymałam odpowiedź od Pani Anny z obsługi GG. W sumie wymieniłam z nią w ciągu dnia kilka maili. Problem został pomyślnie rozwiązany. Pani z obsługi była kompetentna, zauważyła, że podałam jej przez pomyłkę nieprawidłową wersję mojego komunikatora, prawidłowo oceniła i problem, a jej wskazówki pozwoliły na usunięcie topornej konwersacji. Kontakt był konkretny i uprzejmy. Jestem też mile zaskoczona szybkością obsługi - spodziewałam się, że na odpowiedź przyjdzie mi dłużej poczekać i nie byłam pewna, czy otrzymam indywidualną odpowiedź na swój problem, czy może automatyczny komunikat, żeby poszukać odpowiedzi w FAQ (oczywiście odpowiedzi jakie dostałam, nie były z żadnego automatu i pasowały do mojego problemu).

Dawniej nie wyobrażałam sobie komputera bez Gadu Gadu

Dawniej nie wyobrażałam sobie komputera bez Gadu Gadu, dziś nie znoszę tego komunikatora. Coraz nowsze wersje są tak naładowane super cudacznymi dodatkami, że robi mi się słabo od samego patrzenia na nie. Stare wersje były szybkie i wygodne te nowe tylko utrudniają korzystanie z tego programu. Namolne reklamy i sugerowanie ściągania jakiś dodatków itp. jest irytujące.

Najpopularniejszy polski komunikator

Najpopularniejszy polski komunikator, ale co z tego? wersja 7 czy 6 byly świetne, proste, łatwe w obsłudze. W tym najnowszym nie da się nawet normalnie dodać kontaktu do listy,zeby wyświetlała się nazwa a nie numer,nie można było tego prościej zrobić?Nie widzę odpowiedniej funkcji. Poza tym kiedyś w okienku rozmowy śmigała jedna reklama i ok, komunikator niech na siebie zarabia, ale teraz to jest morze reklam i spamu. Gadu Gadu wygląda 'pokemoniasto', jak dla głupiutkich gimnazjalistek, aż wstyd korzystać.

GG komunikator internetowy dzięki któremu możemy porozumieć

GG komunikator internetowy dzięki któremu możemy porozumieć się z inną osobą,zachęca do dyskusji,wymiany zdań i poglądów. Zapewne każdy z nas posiada w dzisiejszych czasach taki komunikator. Dzięki GG mamy również wgląd na wiadomości ,gorące newsy , sport ,motoryzację czy pogodę. Bezpłatny komunikator dzięki któremu możemy poznać wiele interesujących ludzi .

Nie raz kontaktują się z Biurem Obsługi Gadu

Nie raz kontaktują się z Biurem Obsługi Gadu-Gadu otrzymywałem w dość krótkim czasie bardzo rzetelną i wyczerpującą odpowiedź. Obecnie Gadu-Gadu oferuję najbardziej popularną formę komunikatora tekstowego. Oprócz tego ma w swojej ofercie jedną z najtańszych bramek VoIP (przedpłaconych), i do tego z opcją dokupienia do niej numeru stacjonarnego na który można również dzwonić. Jakoś rozmów głosowych jest bardzo dobra. Jednak jakoś rozmów wideo pozostawia wiele do życzenia - obraz zacina się lub połączenie się zrywa. Za to komunikator GG jest bardzo prosty w obsłudze.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

07.10.2012
Gadu Gadu Inna forma kontaktu

Z poczty gadu gadu korzystam od samego początku

Z poczty gadu gadu korzystam od samego początku, jestem z niej bardzo zadowolony na początku miałem troszkę problemów z mojej winy oczywiście. Ale we współpracy z technikami z serwisu gadugadu udało się zaradzić problemowi oczywiście pozytywnie dodatkowo za wspólne pozytywne rozwiązanie problemu nie tylko u mnie dostałem troszkę gadżetów :)

Gadu Gadu to chyba najpopularniejszy komunikator

Gadu Gadu to chyba najpopularniejszy komunikator internetowy w naszym kraju. Dzięki niemu można w łaty sposób komunikować się ze znajomymi. Komunikator umożliwia również przesyłanie plików oraz rozmowy z video. Ponad to można słuchać radia czy zagrać w grę ze znajomymi. Jest to bardzo przydatny komunikator. Jego obsługa jest bardzo prosta a zainstalowanie go nie zajmuje dużo czasu. Osobiście używam tego komunikatora od dobrych kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie by mogłoby go nie być w moim komputerze.

gadu

gadu-gadu.pl to wspaniały darmowy komunikator, przez który możemy rozmawiać ze znajomymi. Komunikator jest bardzo prosty w obsłudze, Przez komunikator można się wymieniać różnymi plikami typu zdjęciami i innymi z małą pojemnością. Komunikator nie ma na znajomych żadnych limitów.. Umożliwia też rozmowe w wieloma osoba na raz i wideorozmowe.

Gadu

Gadu-gadu jest świetną formą przekazu informacji. Aplikacje gadu-gadu, każdy może zainstalować na swoim komputerze. Może pobrać ją za darmo ze strony www.gadu-gady.pl. Dzięki takiemu przekaznikowi można rozmawiać ze swoimi znajomymi za darmo. Można także dzięi wyszukiwarce wyszukać swoich znajomych. Jest to w sposób prosty i przyjemny dobra forma kontaktu.

Siedzę właśnie w pracy i skorzystałam z gadu

Siedzę właśnie w pracy i skorzystałam z gadu-gadu. Jest to bardzo dobra forma komunikowania się, a co najważniejsze - bezpłatna. Kolory okienek są odpowiednie, podobnie jak ikonek, czcionek itp. Nie wyskakują mi błędy, jest to komunikator prosty w użyciu. Jedynie nie podoba mi się i jest drażniace, ze co jakiś czas wyskakuje mi malutkie okienko z napisem "ustaw". Polecam wszystkim.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

15.05.2012
Gadu Gadu Inna forma kontaktu

Gadu

Gadu-Gadu jest polskim komunikatorem internetowym, który umożłiwia kontakt ze znajomymi oraz rodziną. Początkowy to był tylko komunikator lecz w obecnej konfiguracji jest już bajerem. Posiada galerię zdjęć, pocztę, radio, telewizję, gry i wiele innych dodatkowych funkcji. Plusem jest radio open fm natomiest minusem są liczne reklamy oraz coraz bardziej opciąża system.

Gadu Gadu to pierwszy komunikator z jakim miałam do

Gadu Gadu to pierwszy komunikator z jakim miałam do czynienia i uważam, że jeden z lepszych. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, nie wymaga szczególnych umiejętności informatycznych. Możemy się dzięki niemu komunikować ze znajomymi, możemy również wyszukiwać nowych. Jest to bardzo dobre narzędzie do rozmowy w czasie rzeczywistym i to nie tylko z jedną ale z wieloma osobami. Polecam

Najpopularniejszy komunikator

Najpopularniejszy komunikator, który posiada praktycznie każdy użytkownik sieci internetowej. Jednak na tym kończą się jego zalety. Program instalacyjny jak i instalacja zajmuje dużo miejsca i posiada pełno niepotrzebnych gadżetów. Nie można przez niego komunikować się z użytkownikami innych komunikatorów. Na szczęście w drugą stronę nie ma najmniejszych problemów i każdy inny komunikator ma możliwość połączenia się z ludźmi posiadającymi tylko gg,

Już od dawna korzystam z komunikatora gadu gadu

Już od dawna korzystam z komunikatora gadu gadu. Myślę, że to bardzo fajna sprawa, Można za darmo pisać sobie ze znajomymi. Jest możliwe również prowadzenie rozmów głosowych. Ponadto ,fajnie, że twórcy urozmaicili program o dodawanie avataru. Podoba mi się fakt, że możemy być na gadu gadu, a zrobić się na niewidocznego, jeżeli chcemy z kimś pisać, a nie chcemy by inni wiedzieli, że jesteśmy na gadu gadu.

Próbowałam już wielu innych komunikatorów typu Tlen czy

Próbowałam już wielu innych komunikatorów typu Tlen czy AQQ. Żaden nie spełnił moich wymagać tak, jak właśnie gadu-gadu. Używam wersji numer 9. Jedyną jej wadą jaką dotychczas zauważyłam jest fakt, że przy każdym starcie, GG upomina się o aktualizację. Niestety nie da się tego okienka wyłączyć, ale po jakimś czasie da się przyzwyczaić. Pod każdym innym względem Gadu jest najlepszym komunikatorem!

Najpopularniejszy komunikator internetowy

Najpopularniejszy komunikator internetowy, chociaż nie najlepszy. Czym nowszy program tym gorszy. Osoby tworzące ten program powinny pomyśleć o użytkownikach, którzy nie chcą zbędnych gadżetów i nie są im wcale do szczęścia potrzebne. Ja używam w dalszym ciągu starej wersji komunikatora, bo nowa kompletnie mi nie odpowiada - graficznie, minkami itp. Po prostu utrudnia życie i oferuje kompletnie niepotrzebne opcje. Starsza wersja była i jest o wiele lepsza. Za to, że nie kierują się komentarzami i opiniami ludzi wielki minus!

Odwiedzałeś ostatnio Gadu Gadu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

translate.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie.Klienci korzystający z usług kurierów w swoich opiniach najczęściej zawracają uwagę na 3 aspekty obsługi: czas i organizacja obsługi, zachowanie pracowników oraz kontakt z infolinią lub kurierem. Mimo wysokich wskaźników ogólnej jakości obsługi, konsumenci nie mają powodów do zadowolenia. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej negatywnych opinii, w których głównie klienci narzekają na niedotrzymanie terminów doręczeń, nieuprzejme zachowanie kurierów i uszkodzenia paczek. Takie doświadczenia z kurierem InPost ma m.in. Klient_iki7:„Opinię wystawiam po drugiej już z rzędu nieprzyjemnej sytuacji z tą firmą. Pierwsza to paczka została zgnieciona, gdzie na opakowaniu widniała informacja o tym, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Druga to sytuacja z dziś gdzie sprawdzając status przesyłki, z zaskoczeniem odkryłam, że paczka w drodze do paczkomatu nagle została zwrócona do nadawcy. Konsultanci na infolinii są chyba tylko od tego, żeby informować o możliwości złożenia reklamacji. Nawet nie dowiedziałam się czemu paczka została zwrócona. Szkoda nerwów. Następnym razem dopłacę i wybiorę kuriera innej firmy.”Nieusatysfakcjonowany z obsługi firmy GLS jest również Klient_coc_5159, który w swojej opinii wspomina: „Kurier miał dostarczyć przesyłkę. Cały dzień byłam w domu i na niego czekałam. Po jakimś czasie dostałam sms-a, że paczka czeka na mnie w punkcie odbioru. Okazało się, że kurier nawet nie próbował znaleźć adresu. Po nieprzyjemniej dyskusji dostarczył mi ją następnego dnia.”W takim razie co według użytkowników zasługuje na pochwałę? Z pewnością kontakt telefoniczny przed dostarczeniem przesyłki oraz stosowanie przez kurierów środków ostrożności zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, co można przeczytać w opinii użytkownika Remigiusz_2 oceniającego UPS:„(…)Już na drugi dzień po zamówieniu przesyłka była w drodze. Kolejnego dnia kurier zadzwonił do mnie, upewnić się czy będę w domu między 14:00 a 15:00. Poinstruował mnie, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną nie dostarczają przesyłek bezpośrednio "pod drzwi". Kurier zjawił się punktualnie i ponownie zadzwonił do mnie z prośbą o wyjście przed klatkę schodową. Czekał w bezpiecznej odległości na odbiór paczki a po upewnieniu się, że ja jestem adresatem podziękował za odbiór.(…).”Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń firmy kurierskie, z których usług korzystasz!Zobacz jak branża kurierska i pocztowa została oceniona w 2019 oraz jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem