Gadu Gadu

( 3.63 )

Opinie (38)

Od wielu lat korzystam z tego popularnego komunikatora

Od wielu lat korzystam z tego popularnego komunikatora internetowego i z rozrzewnieniem wspominam jego starą wersję – sprawna, prosta, łatwa i przyjemna. Z czasem zaczęto ją modernizować i obecnie jest to dla mnie jeden wielki bajer/śmietnik, napakowany masą ”gadżetów” (gry, galeria, poczta, radio, TV etc), szczególnie uciążliwe są reklamy, zwłaszcza sugerujące ściąganie dodatków, czasem trudne do zwinięcia. Kiedyś z ochotą wchodziłam na GG, uruchamiałam dostęp rozpoczynając pracę z komputerem, obecnie wkurza mnie i rzadko z niego korzystam. Czasem zwyczajnie muszę. Myślę, że warto by GG ”okroić”, co nie znaczy wrócić do ”wykopalisk”.

Korzystam z nowej wersji komunikatora GG

Korzystam z nowej wersji komunikatora GG - GG11. Podczas robienia porządków w archiwum zauważyłam, że nie mogę usunąć jednej z rozmów - wszystkie inne dały się usunąć, a przy tej jednej pojawiał się komunikat, że konwersacji nie można usunąć i "prosimy spróbować później" albo też najczęściej nie było żadnego komunikatu, a konwersacja pozostawała. Szukałam rozwiązania w Internecie, ale nic konkretnego nie znalazłam, napisałam więc do obsługi GG poprzez formularz kontaktowy na stronie www.gg.pl opisując swój problem. Napisałam w weekend, a tuz po weekendzie w poniedziałek otrzymałam odpowiedź od Pani Anny z obsługi GG. W sumie wymieniłam z nią w ciągu dnia kilka maili. Problem został pomyślnie rozwiązany. Pani z obsługi była kompetentna, zauważyła, że podałam jej przez pomyłkę nieprawidłową wersję mojego komunikatora, prawidłowo oceniła i problem, a jej wskazówki pozwoliły na usunięcie topornej konwersacji. Kontakt był konkretny i uprzejmy. Jestem też mile zaskoczona szybkością obsługi - spodziewałam się, że na odpowiedź przyjdzie mi dłużej poczekać i nie byłam pewna, czy otrzymam indywidualną odpowiedź na swój problem, czy może automatyczny komunikat, żeby poszukać odpowiedzi w FAQ (oczywiście odpowiedzi jakie dostałam, nie były z żadnego automatu i pasowały do mojego problemu).

Dawniej nie wyobrażałam sobie komputera bez Gadu Gadu

Dawniej nie wyobrażałam sobie komputera bez Gadu Gadu, dziś nie znoszę tego komunikatora. Coraz nowsze wersje są tak naładowane super cudacznymi dodatkami, że robi mi się słabo od samego patrzenia na nie. Stare wersje były szybkie i wygodne te nowe tylko utrudniają korzystanie z tego programu. Namolne reklamy i sugerowanie ściągania jakiś dodatków itp. jest irytujące.

Najpopularniejszy polski komunikator

Najpopularniejszy polski komunikator, ale co z tego? wersja 7 czy 6 byly świetne, proste, łatwe w obsłudze. W tym najnowszym nie da się nawet normalnie dodać kontaktu do listy,zeby wyświetlała się nazwa a nie numer,nie można było tego prościej zrobić?Nie widzę odpowiedniej funkcji. Poza tym kiedyś w okienku rozmowy śmigała jedna reklama i ok, komunikator niech na siebie zarabia, ale teraz to jest morze reklam i spamu. Gadu Gadu wygląda 'pokemoniasto', jak dla głupiutkich gimnazjalistek, aż wstyd korzystać.

GG komunikator internetowy dzięki któremu możemy porozumieć

GG komunikator internetowy dzięki któremu możemy porozumieć się z inną osobą,zachęca do dyskusji,wymiany zdań i poglądów. Zapewne każdy z nas posiada w dzisiejszych czasach taki komunikator. Dzięki GG mamy również wgląd na wiadomości ,gorące newsy , sport ,motoryzację czy pogodę. Bezpłatny komunikator dzięki któremu możemy poznać wiele interesujących ludzi .

Nie raz kontaktują się z Biurem Obsługi Gadu

Nie raz kontaktują się z Biurem Obsługi Gadu-Gadu otrzymywałem w dość krótkim czasie bardzo rzetelną i wyczerpującą odpowiedź. Obecnie Gadu-Gadu oferuję najbardziej popularną formę komunikatora tekstowego. Oprócz tego ma w swojej ofercie jedną z najtańszych bramek VoIP (przedpłaconych), i do tego z opcją dokupienia do niej numeru stacjonarnego na który można również dzwonić. Jakoś rozmów głosowych jest bardzo dobra. Jednak jakoś rozmów wideo pozostawia wiele do życzenia - obraz zacina się lub połączenie się zrywa. Za to komunikator GG jest bardzo prosty w obsłudze.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

07.10.2012
Gadu Gadu Inna forma kontaktu

Z poczty gadu gadu korzystam od samego początku

Z poczty gadu gadu korzystam od samego początku, jestem z niej bardzo zadowolony na początku miałem troszkę problemów z mojej winy oczywiście. Ale we współpracy z technikami z serwisu gadugadu udało się zaradzić problemowi oczywiście pozytywnie dodatkowo za wspólne pozytywne rozwiązanie problemu nie tylko u mnie dostałem troszkę gadżetów :)

Gadu Gadu to chyba najpopularniejszy komunikator

Gadu Gadu to chyba najpopularniejszy komunikator internetowy w naszym kraju. Dzięki niemu można w łaty sposób komunikować się ze znajomymi. Komunikator umożliwia również przesyłanie plików oraz rozmowy z video. Ponad to można słuchać radia czy zagrać w grę ze znajomymi. Jest to bardzo przydatny komunikator. Jego obsługa jest bardzo prosta a zainstalowanie go nie zajmuje dużo czasu. Osobiście używam tego komunikatora od dobrych kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie by mogłoby go nie być w moim komputerze.

gadu

gadu-gadu.pl to wspaniały darmowy komunikator, przez który możemy rozmawiać ze znajomymi. Komunikator jest bardzo prosty w obsłudze, Przez komunikator można się wymieniać różnymi plikami typu zdjęciami i innymi z małą pojemnością. Komunikator nie ma na znajomych żadnych limitów.. Umożliwia też rozmowe w wieloma osoba na raz i wideorozmowe.

Gadu

Gadu-gadu jest świetną formą przekazu informacji. Aplikacje gadu-gadu, każdy może zainstalować na swoim komputerze. Może pobrać ją za darmo ze strony www.gadu-gady.pl. Dzięki takiemu przekaznikowi można rozmawiać ze swoimi znajomymi za darmo. Można także dzięi wyszukiwarce wyszukać swoich znajomych. Jest to w sposób prosty i przyjemny dobra forma kontaktu.

Siedzę właśnie w pracy i skorzystałam z gadu

Siedzę właśnie w pracy i skorzystałam z gadu-gadu. Jest to bardzo dobra forma komunikowania się, a co najważniejsze - bezpłatna. Kolory okienek są odpowiednie, podobnie jak ikonek, czcionek itp. Nie wyskakują mi błędy, jest to komunikator prosty w użyciu. Jedynie nie podoba mi się i jest drażniace, ze co jakiś czas wyskakuje mi malutkie okienko z napisem "ustaw". Polecam wszystkim.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

15.05.2012
Gadu Gadu Inna forma kontaktu

Gadu

Gadu-Gadu jest polskim komunikatorem internetowym, który umożłiwia kontakt ze znajomymi oraz rodziną. Początkowy to był tylko komunikator lecz w obecnej konfiguracji jest już bajerem. Posiada galerię zdjęć, pocztę, radio, telewizję, gry i wiele innych dodatkowych funkcji. Plusem jest radio open fm natomiest minusem są liczne reklamy oraz coraz bardziej opciąża system.

Gadu Gadu to pierwszy komunikator z jakim miałam do

Gadu Gadu to pierwszy komunikator z jakim miałam do czynienia i uważam, że jeden z lepszych. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, nie wymaga szczególnych umiejętności informatycznych. Możemy się dzięki niemu komunikować ze znajomymi, możemy również wyszukiwać nowych. Jest to bardzo dobre narzędzie do rozmowy w czasie rzeczywistym i to nie tylko z jedną ale z wieloma osobami. Polecam

Najpopularniejszy komunikator

Najpopularniejszy komunikator, który posiada praktycznie każdy użytkownik sieci internetowej. Jednak na tym kończą się jego zalety. Program instalacyjny jak i instalacja zajmuje dużo miejsca i posiada pełno niepotrzebnych gadżetów. Nie można przez niego komunikować się z użytkownikami innych komunikatorów. Na szczęście w drugą stronę nie ma najmniejszych problemów i każdy inny komunikator ma możliwość połączenia się z ludźmi posiadającymi tylko gg,

Już od dawna korzystam z komunikatora gadu gadu

Już od dawna korzystam z komunikatora gadu gadu. Myślę, że to bardzo fajna sprawa, Można za darmo pisać sobie ze znajomymi. Jest możliwe również prowadzenie rozmów głosowych. Ponadto ,fajnie, że twórcy urozmaicili program o dodawanie avataru. Podoba mi się fakt, że możemy być na gadu gadu, a zrobić się na niewidocznego, jeżeli chcemy z kimś pisać, a nie chcemy by inni wiedzieli, że jesteśmy na gadu gadu.

Próbowałam już wielu innych komunikatorów typu Tlen czy

Próbowałam już wielu innych komunikatorów typu Tlen czy AQQ. Żaden nie spełnił moich wymagać tak, jak właśnie gadu-gadu. Używam wersji numer 9. Jedyną jej wadą jaką dotychczas zauważyłam jest fakt, że przy każdym starcie, GG upomina się o aktualizację. Niestety nie da się tego okienka wyłączyć, ale po jakimś czasie da się przyzwyczaić. Pod każdym innym względem Gadu jest najlepszym komunikatorem!

Najpopularniejszy komunikator internetowy

Najpopularniejszy komunikator internetowy, chociaż nie najlepszy. Czym nowszy program tym gorszy. Osoby tworzące ten program powinny pomyśleć o użytkownikach, którzy nie chcą zbędnych gadżetów i nie są im wcale do szczęścia potrzebne. Ja używam w dalszym ciągu starej wersji komunikatora, bo nowa kompletnie mi nie odpowiada - graficznie, minkami itp. Po prostu utrudnia życie i oferuje kompletnie niepotrzebne opcje. Starsza wersja była i jest o wiele lepsza. Za to, że nie kierują się komentarzami i opiniami ludzi wielki minus!

Odwiedzałeś ostatnio Gadu Gadu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(3.90 )

czytam.pl

(4.48 )

translate.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie czujemy się bezpiecznie? Przedstawiamy RANKING firm ubezpieczeniowych!

Wybór ubezpieczyciela to zawsze trudna decyzja. Niezależnie czy ubezpieczamy samochód, mieszkanie czy własne życie, pozostają w głowie te same pytania: „Wybrać droższe i bogatsze czy tańsze, licząc że się nie przyda?; Czy ta firma jest wiarygodna?; Ubezpieczać się? Przecież jestem zdrowy!”. Brzmi znajomo? Nie tylko Ty wahasz się przy decyzji o wyborze firmy ubezpieczeniowej! Skorzystaj zatem z opinii naszych użytkowników! Pozytywne oceny wystawia między innymi klient ERGO Hestii, który bardzo poleca usługi tego ubezpieczyciela:„Świetny ubezpieczyciel. Pomoc na najwyższym poziomie. Szybkie i profesjonalne działanie. Wszystko dostosowane do naszych potrzeb. Zdecydowanie polecam!” ~ Klient_6DQQ Z równie miłym komentarzem spotkała się firma Link4. Klientka jest bardzo zadowolona z obsługi!„Od kilku lat zaczęłam korzystać z usług tej firmy, ponieważ zawsze traktują mnie wyjątkowo dobrze. Czuję się zaopiekowana pod każdym względem. Firma uczciwie i z zaangażowaniem traktuje i nowych i stałych klientów i tym bardzo zyskuje.” ~Ana_465 Mniej zadowolony jest zaś klient WARTY. Skarży się, ze nie otrzymał należytej pomocy:„Nie polecam. Jak autem się zakopałem w śniegu to odmówiono mi pomocy. Zmieniłem na innego ubezpieczyciela.” ~ Piotr_1169 Pomogliśmy Ci w wyborze? Jeszcze nie? Sprawdź w takim razie ranking, stworzony na podstawie ocen naszych użytkowników!

Ranking najlepszych usług abonamentowych! Gdzie wykupić pakiet na TV lub Internet?

W dzisiejszyc czasach, gdy wiele rzeczy załatwiamy z domu, stały dostęp do Internetu jest niezbędny. Pracujemy zdalnie, uczymy się, przesyłamy dokumenty do urzędu. Przerwy w dostawie Internetu i ciągłe prace na sieci mogą bardzo utrudnić nam sprawne funkcjonowanie i wyprowadzić z równowagi nie tylko nas, ale i naszych współpracowników, którzy nie mają z nami kontaktu. A gdyby dodać do tego jeszcze brak zasięgu? Koszmar!Po pracy chcesz włączyć telewizję, obejrzeć ulubiony serial, a tam... brak połączenia. Dostęp wraca w ostatnich minutach serialu! I nie dowiesz się dlaczego główny bohater wylądował w wiezieniu, a jego brat jest ścigany przez uzbrojonych facetów! Na szczęście nie wszystkie firmy gwarantują swoim klientom takie przygody. Część klientów jest zadowolona z wyboru dostawcy."Bardzo rzetelna i uprzejma obsługa. Po wizycie w salonie wiedziałam dokładnie, czego chcę. Zostałam wysłuchana i doinformowana na każdy temat"  - Klientka T-Mobile z Poznania."Stabilne łącze internetowe, a przede wszystkim możliwość zakupu samego internetu, bez niepotrzebnych pakietów. W razie awarii szybki serwis i skuteczna pomoc online" - Klient UPC z Wrocławia."Po połączeniu z konsultantem otrzymałam konkretne i szybkie odpowiedzi na wszystkie moje pytania, kiedy mogę zawrzeć umowę, jakie warunki, kiedy zostanie podłączenie do sieci. W dodatku pan był uprzejmy i miły" - Klientka Netii z Łodzi.Wśród naszych użytkoników znajdzie się także parę niezadowolonych klientów. Głównie krytykowane są ceny usług i ich słabe dopasowanie do klienta oraz brak kontaktu z infolinią. "Brak dostępu do światłowodu, który zwiększa szybkość i jakość internetu.Dlugotrwałe oczekiwanie w przypadku zgłoszenia awarii to kolejny minus" - komentuje Klientka Orange z Katowic."W czasach ostatniego kryzysu jaki wybuchł w naszym kraju, firma nie poradziła sobie zbyt dobrze. Internet bardzo wolno chodził i chodzi do tej pory. Doszło także do niedotrzymania warunków umowy, ponieważ prędkość internetu bywa bardzo często wolniejsza o kilkanaście razy niż powinna być. Na pewno nie jest to firma, która zasługuje na jakiekolwiek wyróżnienie." - dodaje Klient firmy Multimedia Polska. Przedstawiamy Wam ranking najlepszych dostawców usług abonamentowych: TV/Internet/telefon.    

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem