Opinie użytkownika (5)

Miło i sympatycznie....
Miło i sympatycznie. Niemal odrazu obsługa znalazła się przy mnie i poinformowała mnie o ofercie. Duży zakres wiedzy pracowników na temat modelu pojazdu, a nawet jeśli jakieś pytanie zaskoczyło obsługę w ekspresowym tempie uzupełnił wiedzę.

Klient_RiaB

15.02.2022

Ford

Placówka

Olsztyn, Sikorskiego 19

Nie zgadzam się (0)
Moim zdaniem jeden...
Moim zdaniem jeden z najbardziej zaniedbanych sklepów tej sieci. Uczęszczam do tego sklepu regularnie i czasami zastanawiam się po co są udostępniane wózki zakupowe dla klienta, jak tak naprawdęnie ma możliwości przejazdu nim po sklepie. Regały zasłonięte paletami. Próba wydostania za nich towaru przypomina walkę i puszkę kukurydzy. Sklep bardzo ubogi w załogę tam pracującą. Super pomysłem są w tym sklepie kasy samoobsługowe, które częściowo odciążają kasjerki i minimalizują kolejki. A w razie problemu przy obsłudze Panie chętnie pomagają przy ich obsłudze. Osobiście dostrzegam tam nieudolność kadry kierowniczej. Jakby zakres obowiązków był nieuporządkowany. Każdy jest od każdego i te biedne kobiety nie mają w co rąk włożyć

Klient_RiaB

15.02.2022

Biedronka

Placówka

Dobre Miasto, Wojska Polskiego 18

Nie zgadzam się (0)
Bardzo duży wybór...
Bardzo duży wybór asortymentu. Wnętrze czyste, a towar zgodny z opisem i idealnie wyeksponowany dla klienta. Jednak obsługa pracuje jak z automatu. Brak nawiązania kontaktu wzrokowego z klientem. Momentami odniosłam nawet wrażenie jakbym przeszkadzała.

Klient_RiaB

15.02.2022

T-Mobile

Placówka

Lidzbark Warmiński, Wysoka Brama 25

Nie zgadzam się (0)
Spory wybór oraz...
Spory wybór oraz kompetentni sprzedawcy świetnie doradzajacy

Klient_RiaB

10.02.2022

NEONET

Placówka

Olsztyn, Pułaskiego 7

Nie zgadzam się (0)
Miły mały sklep...
Miły mały sklep z uprzejmą obsługa

Klient_RiaB

10.02.2022

Żabka

Placówka

Olsztyn, Leśna 14/5H

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi