Opinie użytkownika (9)

Dzisiejszego dnia w...
Dzisiejszego dnia w godzinach porannych udałem się do placówki PZU zlokalizowanej w Zawierciu przy ulicy Towarowej, w celu uzyskania informacji na temat kosztów związanych z zawarciem nowej umowy OC. Wygląd wewnętrzny placówki, oraz obsługę oceniam jak najbardziej pozytywnie. Szybko i sprawnie uzyskałem potrzebne informację. W związku z czym mogę stwierdzić, iż wiedza personelu zatrudnionego w wizytowanym oddziale PZU jest na odpowiednim poziomie. Jedyną rzeczą, która spowodowała moje niezadowolenie był stan parkingu oraz chodnika znajdującego się przed placówką PZU. W związku z intensywnymi opadami śniegu dojście do wejścia nie było wcale takie proste, o sprawnym zaparkowaniu samochodu można było marzyć. Mam nadzieję ze w następnych dniach sytuacja ulegnie poprawie.

Piotr_1963

03.04.2013

PZU

Placówka

Zawiercie, ul. Towarowa 38

Nie zgadzam się (0)
Dzisiejszego dnia wraz...
Dzisiejszego dnia wraz z moją dziewczyną postanowiliśmy wybrać się do Multikina zlokalizowanego przy ulicy Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego. Zdecydowaliśmy wykorzystać jedną z promocji jakie oferuje sieć Multikino tj. Bueno Czwartki. Wybraliśmy się na film Być jak Kazimierz Deyna ( bardzo pozytywna i optymistyczna polska produkcja). Jak do tej pory praktycznie wszystkie nasze wyjścia do omawianego kina wspominamy pomyślnie, jednakże dzisiaj oczekiwanie po bilet trwało trochę za długo( pomimo niezbyt dużej liczby klientów), wszystkie kasy przy wejściu były zamknięte, a bilety trzeba było kupować przy stoisku z popcornem itp co zajęło trochę czasu. Poza tym wygląd oraz zachowanie personelu było nienaganne. Mam nadzieję, iż w przyszłości czynna będzie odpowiednia ilość kas, które w szybki sposób obsłużą czekających klientów.

Piotr_1963

22.03.2013

Multikino

Placówka

Kraków, Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 35

Nie zgadzam się (0)
Dość często robię...
Dość często robię zakupy w sklepie Biedronka znajdującym się przy ulicy Pachońskiego. Dzisiaj w godzinach popołudniowych również postanowiłem wybrać się na zakupy. Zarówno wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny wspomnianego sklepu prezentował się przyzwoicie. W środku było czysto, a przejścia nie były zatarasowane czekającymi na rozładunek paletami. Również obsługa sklepu była bardzo pomocna, a wraz z pojawieniem się w kolejce 4 osób, otwarta została nowa kasa, dzięki czemu czas oczekiwania momentalnie się skrócił. Podsumowując wizytę w wspomnianym sklepie Biedronka oceniam jak najbardziej pozytywnie.

Piotr_1963

21.03.2013

Biedronka

Placówka

Kościan, Kaźmierczaka 29

Nie zgadzam się (0)
Dzisiejszego dnia w...
Dzisiejszego dnia w godzinach popołudniowych udałem się do sklepu CCC znajdującego się w Galerii Krakowskiej, w celu złożenia reklamacji zakupionego obuwia. Zarówno wygląd i estetyka panująca wewnątrz placówki do której się udałem była jak najbardziej pozytywna. Wszystkie rzeczy były poukładane na odpowiednich miejscach, a w sklepie panował ład oraz porządek. Jednak oczekiwanie w kolejce moim zdaniem trwało trochę za długo ( możliwe, że wpływ na to miała godzina w której udałem się do sklepu). Przy kasie zostałem obsłużony w miarę szybko, widać, iż pracownicy opisywanego sklepu znają się na swoim fachu. Zostałem dokładnie wypytany o wady, które chce zgłosić oraz poinformowany o terminie kolejnej wizyty, w celu otrzymania opinii na temat reklamacji. Wizytę w opisywanym sklepie opisuję jak najbardziej pozytywnie. Szczególnie wygląd placówki zasługuje na pochwałę.

Piotr_1963

19.03.2013

CCC

Placówka

Kraków, Pawia 5

Nie zgadzam się (0)
Dzisiejszego dnia udałem...
Dzisiejszego dnia udałem się do sklepu Lewiatan znajdującego się przy ulicy Balickiej. Moja wizyta nie trwała zbyt długo, jednakże podczas wspomnianych zakupów sklep zrobił na mnie dobre wrażenie. Zarówno do wyglądu wewnętrznego jak i zewnętrznego nie można się przyczepić. Obsługa pracująca w sklepie była bardzo miła. Poza tym zostałem obsłużony w bardzo szybkim czasie, dlatego polecam zakupy w opisanym przeze mnie sklepie Lewiatan znajdującym się przy ulicy Balickiej.

Piotr_1963

16.03.2013

Lewiatan

Placówka

Kraków, Balicka

Nie zgadzam się (0)
Po raz pierwszy...
Po raz pierwszy postanowiłem udać się na zakupy do Biedronki, zlokalizowanej przy ulicy Józefa Wybickiego. Niestety moje spostrzeżenia dotyczące wspomnianego sklepu nie są najlepsze. W głównej mierze na moja ocenę miało wpływ rozmieszczenie towaru znajdującego się w sklepie. Co krok dało się dostrzec nierozładowane palety, które powodowały, iż w sklepie było tłoczno i mało komfortowo( pomimo niezbyt dużej liczby klientów). Jedynym plusem była szybkość obsługi, na co wpływ miały 3 funkcjonujące kasy, które dość szybko obsługiwały kupujących. Mam nadzieję, że podczas kolejnej wizyty, sytuacja w wspomnianym sklepie ulegnie poprawie, gdyż do tej pory miałem dobre zdanie odnośnie sklepów Biedronka.

Piotr_1963

10.03.2013

Biedronka

Placówka

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 211

Nie zgadzam się (0)
Po wyczerpujących zakupach...
Po wyczerpujących zakupach w centrum handlowym M1 zlokalizowanym w Czeladzi udałem się do Pizza Hut w celu zaspokojenia swojego głodu oraz pragnienia. Dawno nie odwiedzałem tego miejsca, dlatego byłem ciekaw jakie zmiany zaszły w nim od ostatniej mojej wizyty. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po błyskawicznym otrzymaniu stolika to nowa szata graficzna karty menu, która w pozytywny sposób zmieniła swoje walory estetyczne. Obsługa wspomnianego lokalu stała na wysokim poziomie. Przy składaniu zamówienia kelner poinformował mnie o ofercie dnia, z które skorzystałem. Przy zamówieniu jednej pizzy na wynos drugą otrzymywało się za 1 zł. Moim zdaniem była to bardzo korzystna oferta. Ponadto zamówiłem przekąsek wraz z sokiem pomidorowym. Duża ilość klientów świadczyła o uznanej marce opisywanego lokalu. Cena jaką przyszło mi zapłacić była stosunkowo przystępna.

Piotr_1963

01.03.2013

Pizza Hut

Placówka

Czeladź, Będzińska 80

Nie zgadzam się (0)
W sobotni wieczór...
W sobotni wieczór wraz z grupką znajomych zaplanowaliśmy wyjście do kina, nasz wybór padł na krakowskie Multikino, cieszące się dobrą opinią. Jak zawsze zostaliśmy w sympatyczny i miły sposób obsłużeni przez personel pracujący w kinie. Ich wygląd oraz zachowanie stało na wysokim poziomie. Z bogatego repertuaru wybraliśmy film "Drogówka". Nie zawiedliśmy się był to ciekawy oraz trzymający w emocjach film. Po zakończeniu seansu bez przeszkód opuściliśmy sale kinową, pomimo sporej ilości ludzi przybyłych obejrzeć wspomniany film.

Piotr_1963

23.02.2013

Multikino

Placówka

Kraków, Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 35

Nie zgadzam się (0)
Po raz pierwszy...
Po raz pierwszy postanowiłem udać się do jednej z restauracji- Gruzińskie Chaczapuri znajdujących się w Krakowie. Mój wybór padł na lokal znajdujący się przy ulicy Siewnej, a więc w samym centrum Krakowa. Muszę otwarcie stwierdzić, iż wizyta potwierdziła pozytywne słowa moich znajomych, którzy od dawna sugerowali mi odwiedziny w tym miejsca. Obsługa była życzliwa oraz sympatyczna, co więcej charakteryzowała się sporym obeznaniem w kwestii gruzińskiej kuchni. Polecono mi Chaczapuri z wieprzowiną, adżapsandali, zapiekane z serem Sulguni. Muszę stwierdzić, iż dawno nie jadłem czegoś równie dobrego. Na dodatek cena była dość przystępna. Wystrój lokalu był oryginalny, a w tle leciała gruzińska muzyka co również było ciekawym połączeniem. Gorąco polecam wizytę w opisanym lokalu.

Piotr_1963

23.02.2013

Gruzińskie Chaczapuri

Placówka

Kraków, Rynek Główny 11

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi